:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sizce bir inasnın duyguları ile oynamak güzelmidir
*Asİ-yÜrEk*
Arkadaşlar bilmem siz ne düşünürdünüz ama ben insanların duguları ile oynanmasından hiç hoşlanmıyorum nedir yaa bu bu zamanda genellikle çoğu kişi birinin duyguları ile oynamaktan keyif alır hale gelmiş sainirlerim yine ayağa kalktı.Angry
Ara
Gulguzeliii
cok haklısın kımsenın kımseyle oynamasına gerek yok ama ortalıkta ınsan dıye gezıp arkadan vuran cok var ben senı suan cok ıyı anlıyorum basımda cunku yasıyorum...
*Asİ-yÜrEk*
teşekkürler Belkıs abla.
Ara
CReATuRE
Sinirlenme hasan abi SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile bak şimdi elinden bi kaza çıkacak...
*Asİ-yÜrEk*
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sinirlenme hasan abi SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile bak şimdi elinden bi kaza çıkacak...

yok canım daha neler bu konu saçma değil dimi?
Ara
CReATuRE
Yorumsuz SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile Susma hakkımı ve artık yorum yapmama hakkımı kullanıyorum senin konularına...
*Asİ-yÜrEk*
neden ne yaptım ki..Confusedmiley13:!telefon jokerin var kullanabilirsin.icon10.gificon10.gificon10.gif
Ara
CReATuRE
en güzeli yorum yapmamak....WinkWinkWinkWinkumarım anlarsın ne demek istediğimi..Hade ben kaçtım kalın sağlıcakla ...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kalp Kırılırken Nasıl Bir Ses Çıkarır Sizce? deli_sevdam 8 526 04-23-2008, Saat: 03:12 AM
Son Yorum: kı@ymı@k=)

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 11:46 AM