:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lütfen bu resime dikkat avatar olarak kullanmayı düşündüm eğer rahatsız olmazsanız.
*Asİ-yÜrEk*
resmi kaldırmam gerketi
Ara
CReATuRE
Ya hasan gene saçma sapan konular açıyosun ben sana daha önce söylemiştim bu konuda gerekeni dimi...Bu resimde sence bir anormallik avr mı yada kendi aklını kullanarak düşün kimse gelipte sana bu resmi koyma dermi güzel kardeşim ?

Yaşın 20 ama aklın hala 10 gibi..Biraz aklını ve ufkunu genişlet artık ve lütfen bir daha bu şekilde konular açma olur mu ??

benden sana bi abi tavsiyesi...
*Asİ-yÜrEk*
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ya hasan gene saçma sapan konular açıyosun ben sana daha önce söylemiştim bu konuda gerekeni dimi...Bu resimde sence bir anormallik avr mı yada kendi aklını kullanarak düşün kimse gelipte sana bu resmi koyma dermi güzel kardeşim ?

Yaşın 20 ama aklın hala 10 gibi..Biraz aklını ve ufkunu genişlet artık ve lütfen bir daha bu şekilde konular açma olur mu ??

benden sana bi abi tavsiyesi...

Anormallik var kanalın amblemini farkettin mi?
Ara
CReATuRE
:A::A::A::A::A::A: TEBRİKLER GERÇEKTEN ÇOK İNCE BİR AYRINTIYI YAKALAMIŞSIN...O ZAMAN O AMBLEMİ SİL ORDAN BU KADAR ZOR MU ???:A::A::A:

:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
ÐŽeşaren
Resimde herhangi bir anormallik göremiyorum.
Kimi neden, ne için rahatsiz edebilir ki ?
Lütfen biraz daha mantıklı düşünmeye gayret edelim kardeşim.

+ Aziz'e katılıyorum
Ara
ÐŽeşaren
can_askerim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Anormallik var kanalın amblemini farkettin mi?

Peki şöyle diyeyim o zaman, bu amblemini biz farketmedik, nedeni; rahatsız edici bir durum olmadığı için.
Bunu bizlere başta söyleseydin, daha farklı olurdu yorumlarımız, herneyse ..Smile

Teşekkürler can askerim ..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Son Olarak Yüreğimeki Bayan Firari Fırtına 1 517 04-11-2022, Saat: 04:14 AM
Son Yorum: wildfang
  Duygusuzda Olay Lütfen Üye Sayısına Dikkat. *Asİ-yÜrEk* 5 703 10-22-2008, Saat: 06:24 AM
Son Yorum: DarkLady
  DikkaT bakaRken Düsmeyin :))) aSpeRa 13 973 08-04-2008, Saat: 01:45 PM
Son Yorum: bidely
  Çok Tatlılar Bir Bakın Lütfen: *Asİ-yÜrEk* 30 1,845 05-04-2008, Saat: 04:57 PM
Son Yorum: *AnGeL_GirL*
  diKKat etmek Lazim ѕαкℓı@мѕı@η 27 1,316 04-01-2008, Saat: 06:00 PM
Son Yorum: chatlaq

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 06:29 PM