:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
itiraf ediyorum pikoyu kız sanıyodum:S
HIÇKIRIK
evet arkadaşlar içimde saklayamadım söylecem artık

burdan piko ya sesleniyorum seni daha önceden kız olduğunu sanıyodum:SBig Grin
ama sonradan öğrendim erkek olduğunuBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

bana kızmadın demiTongue
Ara
BiRiciGim
Big GrinBig Grin: denizcim tek sen degill bende kiz saniyordumBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin tarzi filan haraketleri ayni kiz gibidiBig GrinBig Grin ben daha yeni ögrendim erkek oldunu sendenBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
PCKoPaT
ReSmen hakaret €dioSunuz Adama ßeaBig GrinBig Grin
Âh be.
Ara
HIÇKIRIK
SeVDa MaSaLı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big GrinBig Grin: denizcim tek sen degill bende kiz saniyordumBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin tarzi filan haraketleri ayni kiz gibidiBig GrinBig Grin ben daha yeni ögrendim erkek oldunu sendenBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

ya tarzını bırak nickden sanıyodum kız olduğunuBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
HIÇKIRIK
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ReSmen hakaret €dioSunuz Adama ßeaBig GrinBig Grin

ne hakareti kız senide erkek zanmıyolarmıydıBig GrinBig Grin
Ara
BiRiciGim
Big Grin evet aynen pcko bende seni erkek saniyordum ama gecen sene ögrendim itirafini görmüstümBig GrinBig Grin yok estafurlah ne hakareti yaaBig GrinBig Grin: biz olani billdimizi söyluyozBig GrinBig GrinBig Grin ama nickinde pek bise yoktuki denizBig GrinBig GrinBig Grin:yikildim:
Ara
PCKoPaT
kıZı erkek SanmaLarı farkLı $ey, €rkeqi kıZ SanmaLarı farkLıBig GrinBig Grin

hareketLeri faLan kıZ gißiydi dioSunuz ßeaBig Grin ßundan ßüük hakaret mi oLuRBig Grin
Âh be.
Ara
~uqqaLa~
:yikildim: a$kom hakLı hıhTongue

ßen Erkek SanıodumTongue
Ara
HIÇKIRIK
SeVDa MaSaLı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big Grin evet aynen pcko bende seni erkek saniyordum ama gecen sene ögrendim itirafini görmüstümBig GrinBig Grin yok estafurlah ne hakareti yaaBig GrinBig Grin: biz olani billdimizi söyluyozBig GrinBig GrinBig Grin ama nickinde pek bise yoktuki denizBig GrinBig GrinBig Grin:yikildim:

yok ya hani piko diye çikolata varya ondan genelde kızlar yer ondan heraldeBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
HIÇKIRIK
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kıZı erkek SanmaLarı farkLı $ey, €rkeqi kıZ SanmaLarı farkLıBig GrinBig Grin

hareketLeri faLan kıZ gißiydi dioSunuz ßeaBig Grin ßundan ßüük hakaret mi oLuRBig Grin

niyeki aynı şey ne yapalım ya biz öyle sandım benBig GrinBig GrinBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  itiraff EdiyorUM :) bEn oNu SeViYoRuMMM Shimariq_Shey 38 2,385 04-15-2022, Saat: 04:40 AM
Son Yorum: wildfang
  bi itiraf daha djseninim 6 431 04-14-2022, Saat: 06:41 PM
  Benden de bi itiraf...Çağlamı Seviyorum...:D coNrad 1 418 04-14-2022, Saat: 01:59 PM
  Itiraf Ediyorum djseninim 23 995 04-14-2022, Saat: 07:45 AM
  Hehehe İtiraf Ediyim Bari... ZeNiTH 32 1,205 04-14-2022, Saat: 03:17 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 11:14 AM