:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kirik Dökük Bir Gemi Artik Sevgimiz..
ÇiLeK
Geriye kalan kırık dökük bir gemi...

Bizim sevdamız,ölümsüzdü hiç bitmicekti içimde yaşadıgımız bu sevgi bizimle daha büyücekti..Küçük yüreklerimizdeki sevgi bizimle yüregimle büyücekti yeminli oldugumuz bu sevgi su aldı....ne yazdık her sevgiye vuran fırtına bizim gemimizede vurmuştu,bazı gemiler ayakta kalırmış o fırtınadan sonra bizim gemizimde ayakta kalmalıydı kalıcak derdik;ama o fırtına o fırtına gemimizi sevgi dolu o gemiyi suyun dibine çekmeye başladı....Ölümsüz olan o sevgi bi fırtınayla oyrat talaf oluyodu çıpmıkdıkça dümeni kaybettik,sevgimizi o fırtınıya teslim ettik biz....Suyun derinliklerinde mazi oldu o yıkık kırık dökük sevgi dolu gemi.......Kırık dökük bir gemi artık sevgimiz...........:'(:'(:'(:'(

Oysa oysa ne hayaller büyütmüştük biz o gemide,ne fırtınalar yaşanmıştı,ne engeller ne kayalarınlar parçalanmıştı...Bizi bizden ayıran 1 dk lık bi fırtınaydı....Onca şeye dayanan biz bi dklık bi fırtınaya dayanmadık sevgimizi içinde hayallerimizi büyüktügümüz o gemiyi sulara fırtınaya teslim ettik.....Şimdi sevgi dolu o gemi kırık dökük paramparça,bi dklık fırtınaya teslim olduk işte....

Geriye kalansa.....paramparça olmuş hayaller ve yıkılmıcak olan sevginin parçaları kaldı suyun derinliklerinde.....Kırık dökük bir gemi sevgimiz....
:'(:'(:'(:'(

ÇiLeK HiLaL
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  YaraLandım ArTık.... €BeRimSin 14 1,236 04-10-2022, Saat: 02:46 AM
Son Yorum: wildfang
  Kırık Değildir. Xesar 19 1,528 04-19-2014, Saat: 06:27 PM
Son Yorum: tugfan
  ben kaybettim,dayanma gücüm artık yok.. ÇiLeK 35 2,911 01-19-2014, Saat: 10:31 PM
Son Yorum: Xesar
  Yazma artık.. Orhan-38 3 560 01-08-2014, Saat: 04:20 PM
Son Yorum: Orhan-38
  Karmakarışık Anlamıyorum Artık YasSmin 9 793 04-19-2011, Saat: 11:07 AM
Son Yorum: YasSmin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-19-2024, 08:59 PM