:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nick
EndLess
Hakıkı koc olsun.........TongueTongueTongueBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hakıkı koc olsun.........TongueTongueTongueBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Beğnmedim pehhhhhhhh.
Ara
BiRiciGim
:yikildim::yikildim:
Ara
MorciveT
Windows Vista Home Premium + Windows Vista Starter Edition + Windows Vista Home Basic Edition + Windows Vista Professional Edition + Windows Vista Small Business Edition + Windows Vista Enterprise Edition + Windows Vista Ultimate Edition...

Bu Windows vista türlerinin aralarındaki farklar nelerdir ? Çok merak ediyorum SmileSmileSmile Al sana soru Smile
Ara
*Asİ-yÜrEk*
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Windows Vista Home Premium + Windows Vista Starter Edition + Windows Vista Home Basic Edition + Windows Vista Professional Edition + Windows Vista Small Business Edition + Windows Vista Enterprise Edition + Windows Vista Ultimate Edition...

Bu Windows vista türlerinin aralarındaki farklar nelerdir ? Çok merak ediyorum SmileSmileSmile Al sana soru Smile

Konu bu değil ama bildiğim kadarıyla hepsininde birçok özelliğivar hatta birisi ortak özellik olarak yönetici izni olmadan program kuramaz internete giremez ve benzeri şeyler yapılamaz.biride diğer işletim sistemlerinde olduğu gibi driver tanıtma gibi bir sorun yok hepsini ototmatik tanıyor.soru dediysek okadr deine in demedik 10 ay sonra bu adresin sahibine sor sana ayrıntılı bir şekilde anlatı Mesut.hem eksiğinde var Windows Vista x64 edition nerde
Ara
CReATuRE
:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

Bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıptır mesut...Bak sana öğretiyor can askerim bunun kıymetini bil WinkWinkWinkWink
*Asİ-yÜrEk*
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hayirr ya istek gecersizdirrr rBig Grin

Sen istediğin kadar geçersiz say ben yinede deişmesini isteyecem değiştirecem nickimi bak göryikildim.gif:D
Ara
HIÇKIRIK
tmm ne yapacan söylede değiştirsinlerBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
*Asİ-yÜrEk*
HIÇKIRIK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tmm ne yapacan söylede değiştirsinlerBig GrinBig GrinBig Grin

çok söyledim takan bile yok.Ama ne olursa olsun sabreden derviş muradına ermiş değişecek o kadar.
Ara
AfrâsyâB
can_askerim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çok söyledim takan bile yok.Ama ne olursa olsun sabreden derviş muradına ermiş değişecek o kadar.
hasan değişecek o kadar sözü hoş değil tmm arkadaşım müsayit olunca değiştirilir lütfen
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Nick değiştirme riukeen 3 858 08-08-2014, Saat: 11:58 PM
Son Yorum: Leader
  nick Seyduna 0 577 07-29-2012, Saat: 06:08 PM
Son Yorum: Seyduna
  Nick talebi Av.bey 12 1,676 04-14-2012, Saat: 10:13 PM
Son Yorum: Av.bey
  Nick Değişikliği WagNeR 5 841 09-15-2009, Saat: 02:20 AM
Son Yorum: WagNeR
  Nick Değişikliği Yenemuko 14 1,223 10-21-2008, Saat: 07:50 PM