:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hızlı makyaj önerileri
BiRiciGim
Hızlı makyaj önerileri

makyaj16.jpg
Sabahları makyaj yapmak için çok az bir zamanınız mı var? Yoksa hazırlanmayı son dakikaya bırakanlardan mısınız? İşte size, adım adım hızlı makyaj önerileri…
Ten
Cildiniz donuksa kayısı ve bej tonlarında bir makyaj altı sürün.
Gözaltlarınızda morluklar, yüzünüzde sivilce ve kızarıklıklar varsa mutlaka bir kapatıcı (concealer) kullanın. Rengi cildinizden bir ya da iki ton açık olmalı. Kapatıcıyı parmaklarınızla cildinize iyice yedirin.
Fondöteninizi uygulayın. Fondöten rengini cildinizle aynı tonda veya yarım ton daha açık seçin.
Büyük bir fırça ile pudranızı ve allığınızı sürün.
Göz
Üst göz kapağınızın tamamına göz farını sürün.
Gözleriniz koyu renk ise ideal far renkleriniz bej ve sedef tonlarıdır. Açık renk gözlerde her renk rahatlıkla kullanılabilir. Gri, siyah ve kahverengi derin bir bakış; mavi ve yeşil tonları ise daha genç bir görünüm verir.
Gözleriniz büyükse göz içine, küçükse kirpik diplerinden kalem çekin. Pamuklu çubuk ile çizgiyi dağıtıp gölgelendirin.
Kirpiklerinizi tarayın ve iki kat rimel sürün.
Dudak
Dudak kalemi kullanıyorsanız, rujunuza uygun bir renkle dudaklarınızı çevreleyin.
Fırça ile rujunuzu sürün. Dudaklarınızın tam ortasına bir parça parlatıcı ekleyin.
Ve artık hazırsınız! Hazırlanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı, değil mi?
Ara
chatlaq
fzLa işime yramiCak Galißa ama yinede ÇoK TéşeKKürLer ...
Ara
BiRiciGim
rica ederim.
Ara
nry8
bnm bu kdr zamanm olsaa...
Ara
iLLeth.!
wooOoOoOOooww ilginç..Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
djseninim
Bumu hızlı makyaj yha ben daha basitini biliom siyah göz kalemi bi dudak parlatıcısı isteqe qöre allık bittiBig Grin
Ara
beautiful_matrax
tesekkürler
(¯`•._ αѕιρяєη
djseninim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bumu hızlı makyaj yha ben daha basitini biliom siyah göz kalemi bi dudak parlatıcısı isteqe qöre allık bittiBig Grin
demi ama Big Grin
Ara
Seyduna
vav ....ama benim işime yaramıyo sevmem makyaj yapmayı doğal daha güsel SmileSmileSmileSmile bide yüzlerine boyayı sıvıyolarya çok sinir oluyorumConfusedmiley16:Confusedmiley16:..MAKYAj olsa bile sadesi güsel yaa SmileSmile kendine güvenmeyenler BADANA YAPIOLAR SmileSmileSmile
Ara
nry8
aynen yha kapatıcıları bile kat kat...üstüne elli tane şe daha sürüolar:S
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tırnak bakımı için uzman önerileri MaSaL 0 608 09-14-2011, Saat: 12:18 AM
Son Yorum: MaSaL
  Blok Renklerle Makyaj Tüyoları MaSaL 1 690 06-14-2011, Saat: 08:43 AM
Son Yorum: YasSmin
  Kahverengi gözlülere en çok yakışan makyaj tonları MaSaL 1 646 04-23-2011, Saat: 09:13 PM
Son Yorum: YasSmin
  hızlı makyaj yapmanın püf noktaları MaSaL 0 429 04-23-2011, Saat: 02:16 PM
Son Yorum: MaSaL
  Makyaj fırçanızla fark yaratın! myaaaaa 0 466 04-08-2011, Saat: 03:49 PM
Son Yorum: myaaaaa

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 04:09 PM