:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hoşgeldin karlina
~uqqaLa~
aLLahım yaw Big GrinBig Grin d
Ara
*Asİ-yÜrEk*
offffffff gene ne oldu?
Ara
>>€C€<<
aşkolsun bize böle şeler yapan olmadı...yoksa biz arkadaş deilmiyizz...nese canınız saolsun...Confusedmiley13:...h.g cnm ii forumlar
Ara
*Asİ-yÜrEk*
>>€C€<<' Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aşkolsun bize böle şeler yapan olmadı...yoksa biz arkadaş deilmiyizz...nese canınız saolsun...Confusedmiley13:...h.g cnm ii forumlar

Ece sürpriz yapmak isteyen biri var 5 dakika daha sabret
Ara
&gt;&gt;€C€&lt;&lt;
Confusedmiley13:nası yanii kim sürpriz yaparkii bana
Ara
*Asİ-yÜrEk*
bak bajkalım sana açılan sayfaya
Ara
CReATuRE
Karlina ve Can askerim sizin 2 kişiyi düşman başına koycam adamları 10 dakikada mahvedersiniz valla...Kesinlikle artık eminim sizi rakip forum sitesinden bize yolladılar

:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::teytey::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
(¯`•._ αѕιρяєη
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Karlina ve Can askerim sizin 2 kişiyi düşman başına koycam adamları 10 dakikada mahvedersiniz valla...Kesinlikle artık eminim sizi rakip forum sitesinden bize yolladılar

:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::teytey::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

:yikildim: aziz abi cozum olarak ne onerirsin Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Canım ablacım tekrar aramıza hoşgeldin *Asİ-yÜrEk* 3 673 02-20-2008, Saat: 07:52 PM
Son Yorum: BiRiciGim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 06:22 PM