:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hoşgeldin karlina
ѕαкℓı@мѕı@η
karlina Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Tartışmayın :'( :'(

Tartismioruz yanLis anLadin heraLde beni ama bunun nedeni yazdikLarimi iyi okuyamadigindn oLdu sanirim yada FArkLi bi baki$ acisi herneyse iste .. RahatsizLik verdim ben prdn!!
Ara
karlina
Editleme ney :'(

Ben gidiyorum byee :'(:'(
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Konuya hiç birşey yazılamayacak demek.
Ara
karlina
Hmm.. teşekkürler byee
Ara
uslanmaz_genc
arkadaslar henuz arkadasımız cok yeni burada, hemen tartısmayı naısl bcerdiniz. biz yeni arkadasları böyle mi karıslıyoruz :S:S:S gercekten cok uzdu beni ...
ѕαкℓı@мѕı@η
uslanmaz_genc Adlı Kullanıcıdan Alıntı:arkadaslar henuz arkadasımız cok yeni burada, hemen tartısmayı naısl bcerdiniz. biz yeni arkadasları böyle mi karıslıyoruz :S:S:S gercekten cok uzdu beni ...

Tartisma fln söz konusu deiL bu bir yeni arrkadasimiz haddinden fazLa alinGan bu iki Can askerimde gaz verio i$te buda uç .
Ara
EndLess
Pembe varya...Senın yuzune savas cıkar emın oL buna..Hemen nasıL becerdın..Bırbırınıze gırmewyı Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
uslanmaz_genc
tabii o arkdasımızın suan hiçbirimiz kişiligini bilmedigimiz için ona göre konusmamız lazım! demek ki konusmalarınızda karlinayıda uzen yerler olmus ki alıngan tepkisini verdiniz! kimse gazla calısmaz pembe!
uslanmaz_genc
ya serseri hiç sorma yaa Big Grin arkadaslar burası dostluk sitesi ve siz bide dostluk bölumunde bunu yaptınzı yaa helal olsun! usutne usluk, yeni bi arkadasımız katıldıgı halde:S:S neyse unutalım arkadaslar! karlina tekrara hos geldin aramıza! hersey her gun daha guzel olur!
ѕαкℓı@мѕı@η
uslanmaz_genc Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tabii o arkdasımızın suan hiçbirimiz kişiligini bilmedigimiz için ona göre konusmamız lazım! demek ki konusmalarınızda karlinayıda uzen yerler olmus ki alıngan tepkisini verdiniz! kimse gazla calısmaz pembe!

Offff yaa herkez karlinanin avukati kesiLdi basima hAaa iyi yaff ne haliniz varsa görün hosgeldin diyende kabahat aman ne ho$ geldi ne ho$
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Canım ablacım tekrar aramıza hoşgeldin *Asİ-yÜrEk* 3 674 02-20-2008, Saat: 07:52 PM
Son Yorum: BiRiciGim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 01:40 AM