:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Buda gulshen ablama
*Asİ-yÜrEk*
Arkadaş arasında yorulmak diye birşey olmaz ki..!
Ara
gULSHEn
HIÇKIRIK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya abla sana bişey söylemem gerek ama burda olamaz ki pmde atamıyorum sana

sağol can askerim güzeldiSmile

pm kutum dolmuş hayranlar sağolsun Tongue Big Grin sen msn in nie açık değil buyur canım sor?
Ara
*Asİ-yÜrEk*
gulshen abla ben sıkılmaya başladım yanlış anlıyorum galiba istenmiyorum sitede.
Ara
GCLRNFNS
gULSHEn Adlı Kullanıcıdan Alıntı:pm kutum dolmuş hayranlar sağolsun Tongue Big Grin sen msn in nie açık değil buyur canım sor?

gülşen abla senimisssinnn mrhaba ablaaa

nasssın eemisinnn beni tanıdınmıııı....Big GrinBig Grin
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
GєCєLєRเN єFєN๔เSเ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:gülşen abla senimisssinnn mrhaba ablaaa

Big Grin aaa bu o güLsen mi ????
Ara
gULSHEn
can_askerim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:gulshen abla ben sıkılmaya başladım yanlış anlıyorum galiba istenmiyorum sitede.
:S hönkkk :S
Ara
gULSHEn
GєCєLєRเN єFєN๔เSเ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:gülşen abla senimisssinnn mrhaba ablaaa

he bnm aplamm iim sen nasılsın Big GrinBig GrinBig Grin yok valla tanıyamadım sen de bana konu açmıştın böle gülsen aplama diye Big GrinBig Grin
Ara
gULSHEn
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big Grin aaa bu o güLsen mi ????

çık gUlshen in apla hali gulshen diil Big GrinBig Grin
Ara
*Asİ-yÜrEk*
gULSHEn Adlı Kullanıcıdan Alıntı::S hönkkk :S

ne demek bu?
Ara
GCLRNFNS
gULSHEn Adlı Kullanıcıdan Alıntı:he bnm aplamm iim sen nasılsın Big GrinBig GrinBig Grin yok valla tanıyamadım sen de bana konu açmıştın böle gülsen aplama diye Big GrinBig Grin

hessamıı deeeonnn yawww verde şu linki bakam helee
wala merak ettim nasıl bi konuyduu bu hele yawww..Big Grin
aplaa sen ne cicisin yawwsssss beinm hiç aplam olmadı aplam olurmusun ..Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Buda benim bebeim :) Leader 12 1,033 10-30-2008, Saat: 08:18 PM
Son Yorum: нüzüηçiçÑ”ği
  Arkadaşlar buda Delikanli_yurek berbat bir sesim var uyarmadın demeyin. *Asİ-yÜrEk* 27 1,294 05-01-2008, Saat: 10:40 PM
Son Yorum: *Asİ-yÜrEk*
  Buda Başka Bir Version: *Asİ-yÜrEk* 1 481 04-07-2008, Saat: 09:32 PM
Son Yorum: soyle
  Uyfor Sende Yakalandin Bana Canim Arkadaşim Buda Hediyen Güle Güle Dinle *Asİ-yÜrEk* 3 524 03-06-2008, Saat: 02:26 AM
  Hayal-et madem Serdar Ortaç Kliplerini Seviyorsun Buda benden Sana Gelsin *Asİ-yÜrEk* 2 644 03-06-2008, Saat: 01:31 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 08:30 AM