:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Buda gulshen ablama
GCLRNFNS
gULSHEn Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çık gUlshen in apla hali gulshen diil Big GrinBig Grin

apla sen ne kadar espirütüelsin yaffff..Big Grin
Ara
AfrâsyâB
gülşen ablama yan bakmayın oyarım Angry Big Grin
Ara
gULSHEn
GєCєLєRเN єFєN๔เSเ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:apla sen ne kadar espirütüelsin yaffff..Big Grin

öleyimdir huyum kurusun :Big GrinBig Grin
Ara
gULSHEn
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:gülşen ablama yan bakmayın oyarım Angry Big Grin

yan bakan olursa sölerim Big GrinBig Grin düzbakarlar Big Grin canım kardeşim bnm Smile
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Abla ben senin kardeşinden tırstım bir daha konu açmaktan bile korkuyorum artık.
Ara
gULSHEn
can_askerim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:gulshen abla ben sıkılmaya başladım yanlış anlıyorum galiba istenmiyorum sitede.
can_askerim bu yazına hönk dedim anlam veremedim çünkü çok önyargılısın neden istenmeyesinki sitede herkez seni çok seviyor bende dahil Big Grin çok temiz kalpli birisin konu için ayrıca tekrar sağol Smile
Ara
*Asİ-yÜrEk*
gULSHEn Adlı Kullanıcıdan Alıntı:can_askerim bu yazına hönk dedim anlam veremedim çünkü çok önyargılısın neden istenmeyesinki sitede herkez seni çok seviyor bende dahil Big Grin çok temiz kalpli birisin konu için ayrıca tekrar sağol Smile

Ben teşekkür ederim ablacım.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Buda benim bebeim :) Leader 12 1,033 10-30-2008, Saat: 08:18 PM
Son Yorum: нüzüηçiçÑ”ği
  Arkadaşlar buda Delikanli_yurek berbat bir sesim var uyarmadın demeyin. *Asİ-yÜrEk* 27 1,294 05-01-2008, Saat: 10:40 PM
Son Yorum: *Asİ-yÜrEk*
  Buda Başka Bir Version: *Asİ-yÜrEk* 1 481 04-07-2008, Saat: 09:32 PM
Son Yorum: soyle
  Uyfor Sende Yakalandin Bana Canim Arkadaşim Buda Hediyen Güle Güle Dinle *Asİ-yÜrEk* 3 524 03-06-2008, Saat: 02:26 AM
  Hayal-et madem Serdar Ortaç Kliplerini Seviyorsun Buda benden Sana Gelsin *Asİ-yÜrEk* 2 644 03-06-2008, Saat: 01:31 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 10:37 AM