:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Can Askerim Osman ÖZTUNÇ
*Asİ-yÜrEk*
[yt]Jv6ju1mBMGk[/yt]

CAN ASKERİM
Gayrı anlatılmaz bu savaş bence dağ taş konuşmuştur kendi dilince hücum diye bir ses duydum ilk önce sonra Allah Allah dedi Mehmedim
Gayrı anlatılmaz bu savaş bence dağ taş konuşmuştur kendi dilince hücum diye bir ses duydum ilk önce sonra Allah Allah dedi Mehmedim
Ne ana ne sıla ne yar hayali bir gör mehmetteki kükremiş hali kırpmadı gözünü yağmur misali mermi yedi havan yedi Mehmedim can askerim
Ne ana ne sıla ne yar hayali bir gör mehmetteki kükremiş hali kırpmadı gözünü yağmur misali mermi yedi havan yedi Mehmedim can askerim

Bu öyle bir İman Öyle İhlaski secde eder cümle canlı ve bitki bir Temmuz akşamı Allah Şahitki şaha kalkmış vatan idi Mehmedim
Bu öyle bir İman Öyle İhlaski secde eder cümle canlı ve bitki bir Temmuz akşamı Allah Şahitki şaha kalkmış vatan idi Mehmedim
Bu akşam yıldızlar sararmış gibi tepeler titreşir havakmış gibi bir dağın sırtında dağ varmış gibi omuzlamış bir mehmedi mehmedim can askerim
Bu akşam yıldızlar sararmış gibi tepeler titreşir havakmış gibi bir dağın sırtında dağ varmış gibi omuzlamış bir mehmedi mehmedim can askerim

Bu akşam yıldızlar sararmış gibi
Tepeler titireşir havakmış gibi
Bir dağın sırtında dağ varmış gibi
Omuzlamış bir Mehmedi Mehmedim
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Anlamadığınız yerleri alttan takip edebilirsiniz iyi seyirler.
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Şehitlerimiz siz kabrinizde rahat uyuyun kanınız asla yerde kalmayacak. kahrolsun pkk şehitlr ölmez vatan bölünmez herşey VATAN için
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Can Askerim Osman Öztunç Orjinal kilibi aziz şehitlerimizin anısına *Asİ-yÜrEk* 1 584 02-29-2008, Saat: 04:21 PM
Son Yorum: *Asİ-yÜrEk*
  barış manço - genç osman AfrâsyâB 1 385 02-20-2008, Saat: 06:52 PM
Son Yorum: AfrâsyâB
  ŞeYH ŞamiL...(Osman Öztunç).. Ebu-CeNDeL 3 377 01-30-2008, Saat: 09:02 PM
Son Yorum: (¯`•._ αѕιρяєη

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 10:31 PM