:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yıldız gözlüm ezgi ablama küçük bir hediye
ѕαкℓı@мѕı@η
can_askerim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yeter yaa işte beni siteden böyle soğutuyorsunuz tammam bir daha seninle muhatapta olmiicam açtığın hiçbir konuya yorumda yazmiicam.yeter ne bu yaa.

Aaa ne aLaka siteden sogutmak fln Bak biride duyucak beni kötü biri sanicak öle deme .. Anlasalim (. Hem ben sana benim actigim konulara fln die bise demedim Ezginin açtigi konuLara cvp vermiyceksin oKadar anLa$tik demi ??? aksi oLamaz zatn
Ara
*Asİ-yÜrEk*
ne bileyim demek istediğini anladım özür dilerim ama işte birden bu sert tavrını okuyunca üzüldüm ve kalbim sıkıştı neyse bakalım duruma göre.
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:s€n sus dizin dizime degsin ayri kaLma kapaLLar seni Big Grin
Tamam :$ Tongue
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
can_askerim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ne bileyim demek istediğini anladım özür dilerim ama işte birden bu sert tavrını okuyunca üzüldüm ve kalbim sıkıştı neyse bakalım duruma göre.

durum fln yoK can askerim konusulmayacak ezgiyLe okdr Angry
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Tamam :$ Tongue

senLede görü$cez ezgii ne yaa bu her gelen sana konu açio kiziom ha evde sorarim hesabini
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:senLede görü$cez ezgii ne yaa bu her gelen sana konu açio kiziom ha evde sorarim hesabini
ya naptimki ben ne soracan :'(
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
h€L€ bi €v€ geLiyim görü$c€zzz
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
ya PemBe benmi dedim sanki bana konu acsin die :'(
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Susss sen onLa öle samimi konusmasan o cesareti bulupta acamazdi ben nie acmiom kimseye heeee sen durrr goruscezzzz
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
ya ne alaksi varrrrrrr ben kimseyle samimi falan konusmadimki :'(
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Canim Ablama *Asİ-yÜrEk* 3 1,073 09-19-2008, Saat: 07:25 AM
Son Yorum: *Asİ-yÜrEk*
  Azra Ablama. *Asİ-yÜrEk* 7 768 06-21-2008, Saat: 04:02 PM
Son Yorum: BiRiciGim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi