:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yıldız gözlüm ezgi ablama küçük bir hediye
*Asİ-yÜrEk*
Bencede en sağlılklısı
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:anLastigimiza göre konuyu kapatabilirizz
askitom kiskandinmi beni sen olurum sana oyh oyh oyh Smile eee sen acamadinki bi konu bizim icin bak can askerim askerim acmis saolsun ama cok kizmissin ya bebekim biliosun sen benim icin teksin ya mjx:teytey::teytey::teytey::teytey:
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
askitom kiskandinmi beni sen olurum sana oyh oyh oyh Smile eee sen acamadinki bi konu bizim icin bak can askerim askerim acmis saolsun ama cok kizmissin ya bebekim biliosun sen benim icin teksin ya mjx:teytey::teytey::teytey::teytey:

sus sus ho$una gitmi$ bakiomda hem istedigin konu olsn yaa istemedigin kdr acarim senin için Big Grinkiskanmak deiLde ne yani açmi$ böle konu dikkat çekmeye calisio comme j'ai l'énèreee
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Dikkat çekmeyle ne alakası var eğer dikkat çekmek isteseydim daha etkileyici resimlrle konu açardım neyse tartışmayalım şimdi.
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sus sus ho$una gitmi$ bakiomda hem istedigin konu olsn yaa istemedigin kdr acarim senin için Big Grinkiskanmak deiLde ne yani açmi$ böle konu dikkat çekmeye calisio comme j'ai l'énèreee
hani kizim bitane bile yok ortada Big Grin OLURUM BEN SANA c triste gi c moche pour lui Big Grin
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
can_askerim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Dikkat çekmeyle ne alakası var eğer dikkat çekmek isteseydim daha etkileyici resimlrle konu açardım neyse tartışmayalım şimdi.

N€ demek bu $imdi daha etkiLeyici resimLer derken ne demek istiorsun sen ??? Birak daha etkileyi birseyi fln birdaha ezginin actigi konuLara yorum yaptigini veya herhangi bi sekiLde konustugunu göriyim ezgiyLe ..... görü$cEz ozaman.. €vet bu yaptigin dikkat cekmekten ba$ka bir$ey deiL
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hani kizim bitane bile yok ortada Big Grin OLURUM BEN SANA c triste gi c moche pour lui Big Grin

s€n sus dizin dizime degsin ayri kaLma kapaLLar seni Big Grin
Ara
*Asİ-yÜrEk*
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hani kizim bitane bile yok ortada Big Grin OLURUM BEN SANA c triste gi c moche pour lui Big Grin

Ezgi Abla ben burada bir nokta koymak isitiyorum bir daha her ne olursa olsun kimse için konu açmayacağım 40 yılın başında bir konu açtım ben suçlu çıktım sendende özür diliyorum bir daha olmaz.
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
can_askerim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ezgi Abla ben burada bir nokta koymak isitiyorum bir daha her ne olursa olsun kimse için konu açmayacağım 40 yılın başında bir konu açtım ben suçlu çıktım sendende özür diliyorum bir daha olmaz.

haLa abla dio haLa ezginin ismini agzina aLio ya geLde cildirmaaaaa ... ba$kasi için açiosan aç karde$im ezgi duymiycam azindan ve yazdigin yaziLarda oKadar
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Yeter yaa işte beni siteden böyle soğutuyorsunuz tammam bir daha seninle muhatapta olmiicam açtığın hiçbir konuya yorumda yazmiicam.yeter ne bu yaa.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Canim Ablama *Asİ-yÜrEk* 3 1,073 09-19-2008, Saat: 07:25 AM
Son Yorum: *Asİ-yÜrEk*
  Azra Ablama. *Asİ-yÜrEk* 7 768 06-21-2008, Saat: 04:02 PM
Son Yorum: BiRiciGim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 06:15 AM