:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
'Geleceğim..Dudağımda, Dilimde Akşamdan Kalan Umut Türkümle ..
ÐŽeşaren

Gelecegim..Dudagimda, dilimde akşamdan kalan umut türkümle… Durmadan, yilmadan, yüreğimde sevginle, özleminle… Dilimde yaktiğim ‘umut’ türküsüyle gelecegim yar, gelecegim… Cok olmadan, bekletmeden, sormadan gelecegim (!) Karakislari, zifiri karanligi, katre katre düsen yagmurlari toplayip gelecegim (!) Söz yar, söz ey sevgili, actigin yaralarinla gelecegim sana (!) Acilarini, sevgini, özlemini yasamak icin gelecegim … Akan gözyaslarimi sende dindirmek icin gelecegim (!) ßekle yar ßekle, cok gec olmadan gelecegim….

Gelecegim sana (!) gelecegim…
£zberledigim en güzel özlem siirleriyle, ask sarkilariyla,
sevgime ortak olanla gelecegim sana… Umutla belki de, belki de özleminle (!)
Ne zaman mı(?) diyorsun, hadi gel mi diyorsun; sorma yar sorma(!) gelecegim elbet bir gün, saracagim acilan yaralarimi; sevgime ortak olanla, senle(!) Gelecegim bir gün..(!)

Takvimler hangi günü düsüyor simdi, hangi sevdaya cizik atiyor… Hangi vuslata gün saydiriyor özlemler(?) Unutmusum kendimi kiyida kösede; seni düsünmekten, seni sevdireni düsünmekten.. ßirakmisim kendimi yollara.. geliyorum.. (!) Sana mi geliyorum, sana mi ßütün özlemler, ßütün gözyaslari.. ßilmiyorum( ! ) Savruluyorum sararan yapraklar gibi.. düsüyorum… ßazen bir kayigi andiriyor sararan yaprak, ßazen umutsuzlugu… Hani bilmeden suyun akisiyla kaybeder ya kendini.. o misal (!)
Ama ben, bütün ümitsiz vakalara inat; sabahtan beri dilimden düsürmedigim Umut türkümle geliyorum… ßütün umutsuzlugu atiyorum, yirtiyorum yazdigim siir sayfalarindan… Gözyaslarimdan (!) Yoklar artik(!) ben sana bin bir cesit umutlarla gelecegim… heveslerle, askla, özlemle gelecegim… arkamda saklanan bir demet cicek olmayacak; kocaman, buketlere sigmayan umutlarla gelecegim.. “sürpriz umudun geldi..” ‘gel ’ diyordun ya, umutlarla karsindayim… Karsina cikacagim, arkama sakladigim umut dolu buketlerle (!) Sasiracaksin…

Gelecegim diyorum… gelecegim (!)
Kac sabah gecer, kac gece biter özlemlerin ardindan, bilmiyorum… ßen sana;
Bitmeyen gecelerle, günes dolu sabahlarla gelecegim..(!) Sigdiramayacaksin günesime sevgini, özlemini… sigdiramayacaksin(!)
Gelecegim £y Yar, Gelecegim, kanayan yaralarimla, sökülen dikislerle gelecegim..
Göreceksin actigin, kanattigin kalbimi (!)Gelecegim…
Kac damla gözyasi düser gözyaslarindan, gelmezsem..(?)
Hangi masallari okuyup teselli bulacaksin, hangi filmde kendini kaybedeceksin, unutmaya calisacaksin Gelmeyeni(beni)…
Söylesene kac damlada unutacaksin beni.. Kac damla gözyasina deger sevdan(?)
Degmesede gelecegim sana… Yüregimdeki askinla, ‘Asikla’, sevdirenle gelecegim sana… Anlamayacaksin sen, ama onun sevdasi icin gelecegim sana(!)
Gelecegim iste, bilinmezliklerden gün atiyorum, ߣkl£ (!) Gelecegim £y yar; sökülen dikisleri göstermeye… Gelecegim….(!)
(!)
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Ablacım telşekkürler benim yaramı deştin.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Az Kaldı .. Gelecegim [Gülüme] eRCi 8 386 04-10-2022, Saat: 04:54 AM
Son Yorum: wildfang
  Ger?de Kalan... ROSE 6 477 04-04-2022, Saat: 09:45 PM
  Her ?l?m Ayr? Bir Ke?ke Dilimde... eRCi 1 353 04-04-2022, Saat: 10:50 AM
  .. GeL ki Adin Eskimesin DiLimde.. Stinq 4 388 04-01-2022, Saat: 05:44 PM
  Her nefesini aşk, her gülüşünü umut, ömür biliyorum . . eRCi 4 956 11-20-2015, Saat: 05:50 PM
Son Yorum: Beyaz

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 03:57 PM