:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çirkin olduğunu düşünen arkadaşlar baksın bakın bakalım kimmiş çirkin olan görün.
Patikli_Penguen
Ya bence sacmalamışsın burda allha şükür elin yüzün düzgün birazcık kilo sorunun war kilo alsan boyun posun yerinde allaha şükür
Ara
CReATuRE
Allah senden razı olsun Allah seni sevdiklerine bağışlasın...ne diyim başka...Bi insan kendini neden aşağılar neden küçük görür Allah aşkına bana bunun biri açıklamasını yapsın..Ya ben bunu anlayacak kapasiteye ve akla sahip değilim yada bende bi problem sorun var...
*Asİ-yÜrEk*
Aziz abi izin verirsen ben son noktayı koyayım zayıflığımdan dolayı doktora gittim hiçbir sağlık sorunum yokmuş sadece sabah kahvaltı yapamıyorum o nedenle zayıflık sorunum var ve zayıflığımın tipsizliğimle alakası olduğu kanısına vardım umarım anlatabilmişimdir.
Ara
play-54
ee sende sabahki yiceklerini öğlen yemeğinde ye Big Grin
Ara
Patikli_Penguen
ii de abicim sen bni bi görsen ayıptr sölemesi haywan gibi yerim ama yine 1kilo alamam doktora da gitmedim arkdslr dalga bile gecer senin yedigini biz yesek die yani takma takılacak o kdr sorun var ki
Ara
RAMSES
sheker_perisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sna katılıorum
ben de sana katılıyorumm??
Ara
END PASSENGER
can askerim -- sen çirkin görmemişsin mesela ben inan bak. seni teselli etmek için filan söylemiyorum. çünkü teselli edilmeye ihtiyacın yok. kendine iyi bak..saygılar
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
İnsanların dış görünüşü o kadar önemli değildir iç güzelliği önemlidir nice insanlar varki içleri boş yüzleri güzel..
böyle düşünme kardeşim insanız bi tane bile serçe parmağına şükret sen.yaradan yaratmışsa güzel çirkin ayrımı yapılmamalı..
Ara
simla
arkadaşlara katılıyorum.önemli olan iç güzellik yani ruh güzelliğidir.kendinle barışık ol her zaman kardeşim...yoksa mutlu olamazsın.
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Arkadaşlar hepinize teşekkürler izin verirseniz neden böyle söylediğimi açıklamak istiyorum.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Arkadaşlar Mavi Gözlere Dikkat Sonsuzluk Yatıyo Kardeşim:) beyazyalan 19 990 04-09-2022, Saat: 04:26 AM
Son Yorum: wildfang
  bide beni gorun.... aldolan 14 1,765 04-08-2022, Saat: 04:33 PM
  bu da benim resmim arkadaşlar carpediem 11 844 04-06-2022, Saat: 08:58 AM
  **merhaba Arkadaşlar** gravesen 107 4,535 04-04-2022, Saat: 08:47 AM
  buda benim arkadaşlar suskun_20 3 574 03-31-2022, Saat: 04:45 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 02:35 PM