:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
itiraf edorum buna yürekmi dayanır gene göz yaşlarına boğuldum
*Asİ-yÜrEk*
Arkadaşlar buna inanın yürek dayanmaz ben yine ağladım.
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
aglama tamam tabi hepimiz uzuluyoruz ama ya iide kusura bakma can askerim her agladiginda bunu bizimle paylasmak zorunda deilsin bizlerde agliyoruz belkide 24 saatin 23 saati odamizdan cikmadigimiz gunler oluyo fakat her seferinde bunu baskalarina yansitamayizki bu sekilde hem insanlar sIkILir hemde pek iyi bise deil :S
Ara
ѕqρα кJмя
Yine neden ağlıyon?
Ara
chuLsuzz péri!
ayy allahım ne alğıon ki arkadaşımm üsme kendini ne olarsa olsun hele ask sa hiç tınlama biri gider biri gelirr üsüldüğün şeye bak salla yha
Ara
piko
neye yurekmı dayanır ben hıc bısı anlamadım
Ara
*Asİ-yÜrEk*
arkadaşlar bu sefer konu aşk meşk değil türkülerimiz bölümüne açtığım oğuz parparoğlu şehitin son mektunu ismli konuda metnin altındaki videoyu sonuna kadar izleyin hak vereceksiniz ben bir asker kardeşiyim unutmayın.
Ara
piko
ha ben onu bılıyorum yaa cok guzel gercektende
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
afedrsin ya ozaman sehitlerimiz icin tabikide aglanmazmi ya onlarda bi ana kuzusuydu allah kardesine hayirli teskereler nasip etsin can askerim
Ara
*Asİ-yÜrEk*
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:afedrsin ya ozaman sehitlerimiz icin tabikide aglanmazmi ya onlarda bi ana kuzusuydu allah kardesine hayirli teskereler nasip etsin can askerim

teşekkürler abla kusura bakıılacak birşey yok sen haklısın ne için ağladığımı söylemeliydim ben özür dilerim.
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aglama tamam tabi hepimiz uzuluyoruz ama ya iide kusura bakma can askerim her agladiginda bunu bizimle paylasmak zorunda deilsin bizlerde agliyoruz belkide 24 saatin 23 saati odamizdan cikmadigimiz gunler oluyo fakat her seferinde bunu baskalarina yansitamayizki bu sekilde hem insanlar sIkILir hemde pek iyi bise deil :S

Confusedmiley20::A::A::A::A::A::A::A:Confusedmiley20:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  bi itiraf daha djseninim 6 401 04-14-2022, Saat: 06:41 PM
Son Yorum: wildfang
  Benden de bi itiraf...Çağlamı Seviyorum...:D coNrad 1 395 04-14-2022, Saat: 01:59 PM
  Itiraf Ediyorum djseninim 23 937 04-14-2022, Saat: 07:45 AM
  Hehehe İtiraf Ediyim Bari... ZeNiTH 32 1,131 04-14-2022, Saat: 03:17 AM
  itiraf ediyorum EyLuL 101 4,674 04-11-2022, Saat: 08:22 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 09:19 PM