:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Duygusuzun Tutukluluk Yaptigi Bi Gun Pckopat Ve Ben Msndeyiz !
(¯`•._ αѕιρяєη
(13:45):
Bu arada fOrum düzeLdi
υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (13:45):
bana hala yamuk yapio

υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (13:45):
forum pabucu yarim cik disariya oynayalim

(13:46):
fOruma dı$arı Cık diCeene Sen iCeri giR
υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (13:46):
Big Grin
υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!!(13:46):
napim girilmio
(13:46):
Big Grin
gönderiyor:

(Alt+J)
υиє ραятιє ∂є тǿii єsт єи мǿii jє т'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (13:46):
ben giremiom bari o ciksin
υиє ραятιє ∂є тǿii єsт єи мǿii jє т'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (13:46):
Big Grin
(13:47):
Big Grin
υиє ραятιє ∂є тǿii єsт єи мǿii jє т'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (13:47):
kendi kaybeder
υиє ραятιє ∂є тǿii єsт єи мǿii jє т'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (13:47):
kendini benim guzel paylasimlarimdan mahrum edecek Big Grin
(13:47):
Big Grin
υиє ραятιє ∂є тǿii єsт єи мǿii jє т'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (13:48):
nisanlim su resme deli oluo
(13:48):
nie ki Big Grin
υиє ραятιє ∂є тǿii єsт єи мǿii jє т'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (13:48):
bacaklari acik ya kizin
(13:49):
Big Grin
υиє ραятιє ∂є тǿii єsт єи мǿii jє т'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (13:50):
duygusuz beni iceri almamakta kararli galiba
(13:50):
Big Grin

tarafından gönderilen D:\Documents and Settings\Administrateur.SWEET-04AA3FCFF\Mes documents\Alınan Dosyalarım\Sezen Aksu - 06 - Vazgeçtim.mp3 dosyasını başarıyla aldınız.

υиє ραятιє ∂є тǿii єsт єи мǿii jє т'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (13:51):
diom ben gelemiosam sen gel I Ih
(13:51):
Big Grin
υиє ραятιє ∂є тǿii єsт єи мǿii jє т'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (13:52):
bak baska bi yontem deniycem acilacakmi acaba
υиє ραятιє ∂є тǿii єsт єи мǿii jє т'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (13:52):
Big Grin
(13:52):

Big Grin
senin nickini yazdim googla
duygusuz dio
υиє ραятιє ∂є тǿii єsт єи мǿii jє т'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (13:53):
yine acilmadi
(13:53):
Big Grin
υиє ραятιє ∂є тǿii єsт єи мǿii jє т'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (13:53):
tuh
Big Grin
(13:53):
Big Grin

υиє ραятιє ∂є тǿii єsт єи мǿii jє т'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (13:54):
bide cikitamuz yazicam
(13:54):
Big Grin

Şu anda bir titreşim gönderdiniz.

υиє ραятιє ∂є тǿii єsт єи мǿii jє т'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (13:55):
yine acilmio
υиє ραятιє ∂є тǿii єsт єи мǿii jє т'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (13:55):
carsi atiye karsi ama bide onu yazak
yada sazani
υиє ραятιє ∂є тǿii єsт єи мǿii jє т'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (13:56):
carsi atiye duygusuzda bana karsi anlasilan
(13:56):
Big Grin
(13:56):
Link atiim iStioSan
υиє ραятιє ∂є тǿii єsт єи мǿii jє т'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (13:56):
at bakim bi
(13:57):
du
υиє ραятιє ∂є тǿii єsт єи мǿii jє т'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (13:57):
duramam cabuk
http://www.duygusuz.com/forum/forumdispl....html?f=22
υиє ραятιє ∂є тǿii єsт єи мǿii jє т'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (13:57):
ayyy acilmio
Big Grin
cildiracam

Big Grin

υиє ραятιє ∂є тǿii єsт єи мǿii jє т'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (13:58):
nie bana fasistlik yapioki bu duygusuz
υиє ραятιє ∂є тǿii єsт єи мǿii jє т'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (14:00):
ayyyy sinir krizi gecirecem simdi
(14:00):
Ahhaha
ßende güLme kRizine
υиє ραятιє ∂є тǿii єsт єи мǿii jє т'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (14:00):
gulme oyarim valla
Big Grin
υиє ραятιє ∂є тǿii єsт єи мǿii jє т'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!!(14:02):
nemrudun forumu almio beni
denedim denedim giremiyorum
gel yanima gor halimi
ahhhhh el ettim goz ettim f5 yaptim giremiyorum (mahsun)
(14:02):
Big Grin
υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (14:03):
ouff
(14:03):
Big Grin
υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (14:03):
acaba cok sovdukte ondanmi acilmio
bak bide sole deniyek
Big Grin
υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (14:04):
canim forum cicim forum alnimin yazisi kelim forum hadi acil gari
υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (14:04):
forum beni disladi
(14:04):
Big Grin
eee anlat
daha daha ne var ne yok
nasilsa forum acilmio
υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (14:05):
ha bu arada icerdekilere benden slm
υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (14:05):
ezgi kapinin disinda kaldi de
(14:05):
Big Grin
(14:05):
Wa.S

υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (14:09):
bakale ben bu konusmalari verecem duygusuza ;
(14:09):
haıR ßea
Big Grin
υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (14:09):
vercem
Werme
verecem tabi lutfedip acilirsa
Big Grin
(14:11):
Big Grin
(14:12):
SaLLandıRRım Seni AnaSayfada
υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (14:12):
Big Grin
υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (14:13):
kotu bise yok merak etme
υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (14:13):
Big Grin
(14:14):
La kOyma dediySek kOyma aLLa aLLa Big Grin
υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (14:14):
koyacam
υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (14:14):
!!! (14:14):
hemde paparazziyede deil
Big Grin
bole acik acik konu acacam
Big Grin
pckopat msnde nasil
υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'[color=#de00de][FONT=M...
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (14:38):
ii geldiginde konuyu gorursun

Nie özeL hayatımıZı medyaya yanSıTıoSun
υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (14:40):
Big Grin
υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (14:40):
askitom ozelimizi bilsin herkez
Big Grin
(14:41):
ne aŞkı ߀a
Big Grin
υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (14:41):
seviyorum uleynnn fln
Sayın duyguSuz üyeLeri ßiLdiqiniZ gißi deiL fLn diomu$um
υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (14:42):
Big Grin
(14:42):
ßende kafaı yedim
(14:42):
Big Grin
υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (14:42):
ha farkindasin yani
(14:43):
Ne demek istioSun

υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (14:43):
bise demek istemiorum pckom
υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (14:43):
(tirstim) :S

(14:43):
ha ŞööLe Big Grin
:yikildim :
(14:45):
Big Grin
υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (14:45):
ouff hala acilmio bea bu

Big Grin
(14:45):
kompLe kapatıp mı aCtın yOkSa haLa Sayfayı yeniLemekLen mi Ce߀LLe$ion
υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (14:46):
komple kapatipta actim
υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (14:46):
olede yaptim
(14:46):
Big Grin
hic bi turlu insafa gelmio
gaddar duygusuz
(14:46):
€ duyguSuz diOn gaddaR dion Ainı $ey hemen hemen

(14:47):
BaŞ parmakLarım aaRıo hem SoL €Liminki hem Saq €Liminki
υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (14:47):
nie

(14:47):
mSj yaZmakTan
υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (14:48):
napim uzuluyummu az yaz sende
(14:48):
Big Grin
aZ yaZiim de ßütün SmSLerimi Aveaya mı ßırakiim
υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (14:48):
Big Grin
aman ole bi hata yapma
Big Grin
Big Grin
(14:49):
Annem daa geLmedi yaw kaRnım aCıkTı ßaa yemek yapSana
υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (14:49):
yakinda haberlerde duyarsan sasma flas flas flas forum katili kiz ortaya cikti
υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (14:50):
acilmamasindan dolayi cinnet geciren forumun butun ayarlarini katledip adminlerin canina okuyan yildiz gozlum adli uye tutuklandi
(14:50):
Nerdeeee Big Grin
υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (14:50):
Big Grin
υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (14:51):
haberlerde

υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (14:51):
kos ac
Big Grin
(14:51):
Big Grin
bende bu duygusuzun nesine geldim
civil civil uyelerin sesine geldim
huzun bir paylasim varmista
aglamaya geldim
υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (14:52):
geldim pckom
υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (14:52):
Big Grin
(14:52):
Big Grin
ama acilmio
(14:52):
yaw ßenCe Sen ßu fOruma Cok yüZ werdin ßööLe TürküLer yaZdın fLn ya Ondan aCıLmıO

υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (14:55):
demi bencede
(14:55):
Big Grin
υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (14:57):
ouff
υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (14:57):
kirk saat oldu ya
hala acilmio
(14:58):
€ fOrum akLını kuLLanıo kıZım aCıLSın da naßSın Sen giRCen iCeri
υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!! (14:58):
alacagin olsun
υиєραятιєєтǿii єsтєимǿii jєт'αιмє Â¢ǿммє jαмαι g αιмєя!..bir uykuya birde sana hayranim !!!...t ma vie !!![color=#545454][FONT=MS Shell
Ara
piko
cok guzel elıne saglıkBig GrinBig Grin
Ara
€BeRimSin
Özel hayatınızı neden koyuyorsunuz kardeşim burada Big Grin

Çok komik ve eğlenceli olmuş...

Yüreğine sağlık :yikildim:
(¯`•._ αѕιρяєη
:yikildim:
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
pcko beni anasayfada sallandiracak bunu gorunce Big Grin
Ara
speedy_girl
:kop: çHoq KoM!kT! sAoL aRk!M :kop:
Ara
BiRiciGim
:yikildim: komik olmus pckoo görmesinnBig GrinBig Grin:yikildim:
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
ben en cok atinin cevabini merak ediom Big Grin
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
oufff pcko gelince napicak acaba tirsmaya basladim Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Forum Muhtarı Pckopat ın Bebekken ve hala oynadığı oyuncakların resimlerini bulduk :D CaNaT 23 1,447 11-27-2009, Saat: 08:30 PM
Son Yorum: aMyLee
  Duygusuz Muhtarı Pckopat... YARGIÇ 8 481 01-21-2008, Saat: 08:48 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  esra+pckopat satanist olurlarsaaa:) GCLRNFNS 18 1,110 06-22-2007, Saat: 08:08 PM
Son Yorum: GCLRNFNS

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-18-2024, 05:42 PM