:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Benden Bi Kac Nick
BiRiciGim
aLtı EvLiya, üsTü EşkiYa, iŞTe ßuraSı MoLLaaRaP, ŞimDi DağılıN uLeyNnN..!

KaderimSe ÇekeriM, ÇilemSe GüleR GeçeriM..!

"EğeR ßiR YerDe KüçüK aDamlarıN ßüyüK GölgeleRi oLuşuyorSa, oRaDa GüneŞ ÃŸatıyoR DemektiR..!"

ßiZ Bu aLemDe ÇaydanlıÄža KaN KoyaR ßıçakLa KarıştırırıZ DosT DeriZ CaN VeririZ aNcaK DosT uNutunCa öLürüZ..!

ßabaMa DedimKi; "ßeniM DeğeriM Ne KadaR? DünyalaR KadaR" DeDi.. PeKi DünyanıN DeğeRi Ne KadaR? DediM. "ßeŞ PaRa eTmeZ" DeDi..

"aNadaN DoğmaK, öLmeK iÇindiR."

"YaşamıN uZunluÄžu DeğiL, NasıL YaşandıÄžı öNemlidiR."

"HayaT BiR HikaYe, YaşasaN Ne oLuR, öLseN Ne oLuR?"

"YaşaM aCı ßiR SoğaNa ßenzeR, SoğaNı KaT KaT SoyarkeN, ZamaN ZamaN aÄžlatıR."

"YiğitliK VurmakLa, aÄžalıK VermekLe oLuR"

"CeplerDe ResmimiZ aLemDe iSmimiZ"

KıR KalbiMi GönlüN oLsuN.. aL HeR ŞeYi GözüN DoysuN.. ŞimDi ßaşKa KollardayıM ßu Da SaNa KapaK oLsuN..!

DünyaDa HiÇ KimseYe GüvenMe ÇünKü ßeyaZ GülüN BiLe GölgeSi SiyahTır

(%) SeNi SeveriM, SeNi SeveniDe SeveriM, SeNi ßeniM KadaR SeveniDe KurşuNa DizeriM (%)

In The ParK’ta GezerkeN, CigarettiYi iÇerkeN.. My FatheR GörDü SuÇ üSTü, I aM DüşTü KıÇ üSTü..

ßiR GüN TitreyereK uYanırsaN ßiL Ki ResmiNi öPtüğüM GündüR.. aMa ßiR GüN SebebsiZ YeRe GözyaşlarıN aKarSa, ßiL Ki öLdüğüM GündüR..

*Sonsuzluk koyuyorum adını sensiz günlerin, senli günlerle takas ediyorum.Yokluğun diye bir şey yok bende, ben seni sonsuzluk kadar çok ama çok seviyorum....

*Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen vur kır kalbimi kalbimden akan kan yazacaktır ismini o zaman anlarsın sana olan sevgimi..

*İki kişi birbirini severse; sevgi olur. Biri kaçar, diğeri kovalarsa: aşk olur. İkisi de sever lakin kavuşamazsa: efsane olur.

*Bin Ömrüm Daha Olsa! Kollarında Son Bulsa! Sana Kavuşmak Varsa!! Ölmek Bile Düğün Gelir Bana!!! Sensizlikten Çok Korkuyorum! İnan Kendimi Bilmiyorum! Önce ALLAH Sonra Sen Benim İçin! O Bilir Seni Nasıl Sevdim!!!!

*Yalnızlık gecelerin, umut bekleyenlerin, hayal çaresizlerin, yağmur sokakların, tebessüm dudaklarının, sen ise yalnız Benimsin!

*Sevmekmi? Hiç Tatmadım? Ya Gülmek? Çoktan Unuttum? YaşAmakmı? BoşVer! AşK Nemi? Büyük Bir Yalan! Mutsuzlukmu? IşTe O Benim Dünyam!

*Biliyorum Sen GüneşSin Etrafında Binlerce Gezegen Var, Ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var..

*Düşünüyorum da; düşüncelerin en güzeli senin beni düşünüp düşünmediğini düşünürken, düşünüyor olmanı düşünmek galibasmile.gif)

*ßana okuLda 1 SaaTin 60 Dakika oLduğunu öğReTTiLer, 1 DakikaNıN Da 60 Saniye oLduğunu öğReTTiLer ama,SenSiz ßiR Dakikanın sonSuza Dek SüRDüğünü öğReTmeDiLer

*BENİ SANA KAVUŞTIRACAK TEK ŞEYİN ÖLÜM OLDUÄžUNU BİLSEYDİM, AZRAİLİN GELMESİNİ BEKLEMEZDİM

*BuGüNü yaşıyorsam yarının seni bana getireceğine inandığım içindir....

*Bu gün bir meyhane keşfettim mezarlığın tam karşısında , Eğer ki bir gün beni ararsan ya meyhanedeyimdir yada tam karşısında...

*Hayatta üc seyi sevdim: Seni; Kalbimi; Ümit etmeyi... Seni sevdim, sensin diye, Kalbimi sevdim, seni sevdi diye, Ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye...

*GüLmek Için Mutlu Olmayı Bekleme, Belki Mutluluk GüLüŞüNde Saklıdır,sakın Ağlayım Deme Bilki Biryerlerde Senin Bir Tek GüLüŞüN Için Yaşıyan Vardır....

*Kırıyorsa sözlerim susarım bir daha konuşmam.rahatsız ediyorsa varlığım ölürüm karşına çıkmam.rahatsız eden sevgim ise;ÜZGÜNÜM ONA ENGEL OLAMAM...

*Şu çeşmenin haline bak içecek tası yok kırma insan kalbini yapacak ustası yok

* Düşeninde dostu olmamış ki batanın olsun

*Yarın geriye kalan hayatımın ilk günüdür

*Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki birtanem her gün yağmur yağardı.

*Bir gül olmak isterdim! Neden mi? Beni koparıp kokladığında vücudunun derinliklerine girip bir daha oradan çıkmamak için?

*Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır...

*Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondurdu. Hissettin mi?

*Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgarlara, fısıldasınlar kulağına seni ne kadar çok özlediğimi...

*Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!

*Dünde, bugünde, yarında? Yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım!

*Beni sana kavuşturacak tek şeyin ölüm olduğunu bilseydim, azraili beklemezdim!

*Hep kalamlara gidenleri kattım ! Bir gün yerine geçemediler. O kalanlara gidenleri kattım yine bir tane sen edemediler!

*Aşk bir eşkiyanın hayata itirazıdır susarsa çatışma konuşursa savaş yazarsa destan severse devrim olur tutku ben bir eşkiyayım ve sana aşığım

*Ey kahverengi gözlerine tutulduğum çocuk! Eğer seni çok sevdiğimi kanıtlamamı istersen bulutsuz bir gecede yıldızlara bak. Görebildiğin o binlerce yıldızlardan her biri sana gönderilmiş öpücüklerimdir!

*Şimdi daha iyi anlıyorum nefes değilmiş yaşamak. Ateşlerde yanmak gibi birşey seni severken sensiz olmak...

*Hepsi gidici sen kalıcı, hepsi anlık sen ömür boyu, hepsi çocukca sen gerçekçe, hepsi öylesine sen ölesiye!

*Öyle zor ki düşüncelerimi söyleyememek, öyle zor ki uyumadan hep seni düşünmek. Öyle zor ki gözlerine bakıpta "seni seviyorum" diyememek.

*Kimi rüyalarda görülmeye değerdir, kimi gerçeklerde yaşanmaya. Sen gördüğüm en tatlı rüya, yaşadıkça bitmesin dediğim en güzel gerçeğimsin!

*Balığın suya, çiçeğin güneşe, insanın sewgiye ne kadar ihtiyacı warsa o kadar muhtacım sana...

*Yalan bakışların, sahte gülüşlerin, tuzak bakışların arasında buldum seni. Herşeyi kaybetmeye değecek kadar sevdim seni çünkü sen sahte değilsin!

*Unutmaki fırtınalar martıların denizi sevmesini engelleyemez. Tıpkı engellerin seni sevmeme engel olamayacağı gibi...

*Düşünüyorum da; düşüncelerin en güzeli senin beni düşünüp düşünmediğini düşünürken, düşünüyor olmanı düşünmek galiba

*Almış eline bir çiçek, "sevecek-sevmeyecek", uln eşek çiçek nerden bilecek...

*Dün seni çok bekledik gelseydin toplu resim çektirecektik. Sen gelmeyince topsuz çektirmek zorunda kaldık

*Son gülen sen olacaksin, çünkü geç anliyorsun.

*Yazılıdan sıfır aldım ama önemli olan katılmaktı.

*Dünya delikanlı olsaydı yuvarlak olmazdı

*Gerçekler acıdır ,baklava tatlıdır, o zaman baklava gerçek değildir.

*Kim demiş kırmızı ışıkta geçilmez diye? rahmetli geçerdi.

*Ali babanın bir ÇİFTliği var. Veli babanın bir TEKliği.

*Gülü seven dikenine katlanır,kaktüs sevenin vay haline...

*biz alıştık kupa görmeye sıra sende fenerbahcee bulgaristanda yayla kupası warmıs haydi feenerede alkışş...

*cimbomlu arkadaslar fenerliler bize mütesekkir.. biz olmasak awrupa takımlarını seyredemeyecekler....

*fenerli olmak ayıp değil yeterkı caktırma...

*aslan terbiye eden fenerbahceli taraftarın ne hale geldiğini bırak türkıye dünya gördü. senkı kücük bir kanaryasın aslanla uğrasmka neyıne

*erkek adam kanatlı takım tutmaz kükre galatasaryımm.. (ben değilim)

*her insan galatasaraylı doğar ama sonra yoldan cıkabilir..

*galatasaray forması tutkulu bir aşk gibidir. sevdiğini bırakmaz,sevmediğinin yüzüne bakmaz...

*Kıskanma ne olur!!! Cimbomlu ol, seninde olur...

*biz gönüllere çektik bayrakları direklere değil biz tarihe yazdık duwarlar değil biz awrupada actık bayraği kadıköyde değil biz dünyaya poz werdik saksakçılara değil.we bizz imparatorluklarla büyüdük kestanelelerle değil....

*büyüklük gecmişte gizlidir..büyük takım mazisinden bellidir.......

*Fenerbahçeli misin? Allah başka dert vermesin

*Bir gün herkes Fenerli olacak, geri kalan 364 gün 6 saat ise Galatasaraylı...

*Yalnızlığı karlara yazmak istedim güneş çıkınca eritsin diye. Sensizliği kumsala yazmak istedim dalgalar alıp götürsün die.

*Sevgini göstereceksin söylemek yetmez. Sevgi gözlerinde olacak sözlerin yetmez. Sevgi herşeydir kalpte hissedilmez. Sveceksin benim gibi ama kalbin yetmez.

*Sen her gece yatağımda düşündüğüm, şiirlere konu diye seçtiğim, gönlümün tek yari haydi bekletme beni. Biraz olsun düşün senin için çarpan kalbimi.

*Sana bir gül sundum, kokla ama soldurma. Sana ömrümü sundum yaşa ama harcama. Sana kalbimi sundum sev ama parçalama.

*Yalnızlık gecelerin, ümit bekleyenin, hayal çaresizlerin, yağmur sokakların, sen ise yalnız bnimsin birtanem!

*Ya sözlerin aklımda yada aklım aklında, ya hayalin karşımda yada sesin kulağımda, ya ben çıldırıyorum yada çok özlüyorum. Ya özlemek güzel yada özlenen çok özel!

*Uçurumdan düşerken tek tutunacak dalım olsan yinede seni kırmamak için tutunmazdım.

*Sen çölde açan yağmur kadar değerli, dalında açmış çiçek kadar güzelsin. Kaybedilmeyecek kadar önemli, kaybedilincede bulunamayacak kadar özelsin!

*Aşk kaçmaktan çok kovalamayı, gitmekten çok beklemeyi, dokunmaktan çok düşünmeyi sever. Ve aşk öyle hayindir ki nerede imkansız varsa onu sever.

*I love your eyes çünkü onlar very nice. Bir kerecik look at me ondan sonra don't forget me. Kalbim tik tak for you because I LOVE YOU!

*Bu gece ay bna sordu : "seni ağlatan erkeği hala seviyor musun"
Ona bakıp şu cevabı verdim : "sen hiç gökyüzünden vazgeçer misin?"

*Gül nedir ki? Solup gider. Gün nedir ki? Gelip gider. Ateş nedir ki? Söner biter. Ama sana olan sevgim sonsuzdur, ancak mezarda biter.

*Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun, ve artık bir karar aldım söylüyorum. Seni Çok ama Çok Seviyorum.

*Seni uzaktan sevmeyi, Bana bakmadan görmeyi, Seni duymadan dinlemeyi, Gözyaşlarımla gülmeyi, Kavuşmak için sabretmeyi, Herşeyi öğrendim ama sensiz olmayı asla

*SENİ SEWDİÄžİM KADAR YAŞASAYDIM ÖLÜMSÜZLÜÄžÜN ADINI AŞK KOYARDIM

AÄžIRDIR SEVMELERİM HER YÜREK TAŞIYAMAZ, BÜYÜKTÜR UMUTLARIM HER OMUZ KALDIRAMAZ HERŞEY OLURDA; ŞU KALBİM BİR TEK SENSİZ OLAMAZ

GÖZLERİYLE GÖZLERİNE GÖZ KOYANIN GÖZLERİMLE GÖZLERİNİ OYARIM.GÖZLERİNİ GÖZLERDEN SAKIN, GÖZLERİN GÖZLERİME LAZIM

SANA BAHÇELERDEN GÜL DEÄžİL GÜNEŞETEN ATOM KOPARIP GETİRMEK İSTİYORUM AMA KALBİM GİBİ ELLERİN YANAR DİYE KORKUYORUM.

BİR ÇERÇEVE ASTIM ODAMA, İÇİ BOŞ ÖNEMİ YOK!! NEDEN DİYE SORMA, NEREYE BAKSAM SENİ GÖRÜYORUM NASILSA!!

BENİM İÇİN İNSANLAR İKİYE AYRILIR SEVDİKLERİM VE DİÄžERLERİ SEVDİÄžİM İNSANLARDA İKİYE AYRILIR ÇOK SEVDİKLERİM VE DİÄžERLERİ ÇOK SEVDİKLERİMDE İKİYE AYRILIR SEN VE DİÄžERLERİ...

SENİ UNUTMAK İÇİN AND İÇTİM GÖZLERİN GELDİ AKLIMA VAZGEÇTİM

*Bi gün gülen gözlerle gelip "ben mi dünya mı" diye soracaksın. Ben "dünya" diyeceğim ve sen çekip gideceksin ama bilmeyeceksin ki benim dünyam sensin!

*Aşığım diyene ölene değil, aşkından öleni sev. Yüzüne bakıp ağlatanı değil, tek başına seveni sev. Seviyorum diye boynuna sarılanı değil, incitirim diye boynuna sarılmayanı sev...

*O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. Dolanıp sarasım geliyor saramıyorum. Öylesine bağlanmışım ki sensiz duramıyorum.

*Sen varya sen, ayni sigaram gibisin. Dumani gözlerin, külü dudaklarin. Yalniz aranizda bir fark var. Sigarami ben, beni ise sen yakiyorsun.

*Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel ama herkesin hak edemeyecegi kadar özelsin..

*Seni görmeden durmak su, sensiz yaşamak nefes olsun. Susuz 3 gün yaşayabilirim ama nefessiz asla!

*Birgün seni ne kadar sevdigimi soracaksin:Bir serçenin gözyasi kadar diyecegim,o kadarcik mi diyeceksin ama bilmeyeceksin ki serçeler agladiklari zaman ölürler.

*Dünyadaki en güzel seyi sana vermek isterdim, Fakat seni sana nasil verebilirim ki?

*Sen balıkların aşkını bilir misin? Birbirlerine dokunamazlar ama birbirlerini ölesiye severler, işte bende sana dokunamıyorum ama seni ölesiye seviyorum...

*sen Seni düşün kimseyi düşünme, sen Sana güven kimseye güvenme, sen Seni sev kimseyi sevme. sen büyük S’leri B yap kimseye söyleme...

*Ölmek Bu Dünyada Unutulup Gitmekmiş.. Ölmek Bir kefen Giymekmiş.. Ölmek O Soğuk O karanlık Toprağa Girmekmiş.. YOK BE AŞKIM ASIL ÖLMEK SENSİZLİKMİŞ!

*Ne Güneşi İstiyorum Karanlığıma Ne De Yıldızları İstiyorum Gece Yarılarında... Çok Değil BirTek Seni İstiyorum Yalnızlığıma!!!

*Bir romandın okuyupta bitiremediğim, bir hayaldin yalvarıpta hükmedemediğim bir sendin merhaba deyip elveda diyemediğim tek bildiğim var oda SENİ ÖZLEDİÄžİM

*Bir Gün Cehennemde Karsilasabiliriz. Sen Kalp Hirsizi Oldugun için , Bense Tanriyi Birakip Sana Taptigim için.....

*Sevmek ölmektir bence , ben de sevmistim ölmeden önce

*Sesini duysamda her an yüzünü görmek gibi değil, özlediğimi bil her an hiçbir şey seni sevmek gibi değil.

*Sen seni sevmeyeni görmeyecek kadar görsen oda seni sevdiğini söylemeyecek kadar gururludur.

*1 Gün hayatın bütün güzelliklerinden vazgeçip sessiz sedasız ölüme gitmek istersen yanıma gelki sana sensiz yaşamanın ölüm olduğunu göstereyim!

*Seni günde bir defa düşünüyorum oda 24 saat sürüyor.

*Nasıl uzaktaki yıldız parlak geliorsa şbsaba uzakta olduğu için tutkunum sana. Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana imkansız olduğun için aşığım sana!

*Ben seni deli gibi sevdim, sen beni deliyim diye sevmedin!

*Güneşi seviyorum diyorsun güneş açınca gölgeye kaçıyorsun. Yağmuru seviyorum diyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun. Korkuyorum birtanem çünkü benide sevdiğini söylüyorsun.

*Bir romandın okuyupta bitiremediğim, bir hayaldin yalvarıpta hükmedemediğim bir sendin merhaba deyip elveda diyemediğim tek bildiğim var oda SENİ ÖZLEDİÄžİM

*Aşk aynı gül gibidir. Rastgele tutarsan dikenleri batar,yapraklarını açarsan duyguları akar,tutmasını bilirsen o sana tapar..

*Kaç kadeh kırıldı sarhoş gönlümde bir türlü kendimi avutamadım. Kaç geceağladım böyle gizlice ne yaptımsa seni unutamadım!

*Seviyorum sevmenin acı verdiğini. Her sevenin sevilmediği bile bile ... Ama yine de bir umut taşıyorum, Belki seven sevilir diye.

*İçim o kadar senle doldu ki... İnsanlar seni gözbebeklerimde görürler diye bakmaya korkar oldum.

-----Birasda etkileme sözleri buldum sizler için ---------

* Ílk görüşte aşka inanır mısın ? Yoksa dışarı çıkıp tekrar mı gireyim?

*Baban uzaylı mıydı? Oda nerden çıktı? Senin gibi birşey yeryüzünde yok çünkü!

* "Baban hırsız mıydı?" "Hayır ! Ne Alaka?!?" "Gözlerinin yerine konulan elmasları kim, nerden çaldı o zaman?"

* Erkek: "Sesi sen de duydun mu?" " Ne sesi? Ben birsey duymadım!" " Kalbim kirildi"

*Sen likör gibi tatlı, Tekila gibi çarpıcı, Viski gibi asil, Konyak gibi sıcak, Şampanya gibi özel,

Şarap gibi tutkulu, Malibu gibi egzotik, Kokteyl gibi muhteşemsin

--Birgün hayatin bütün güzelliklerinden vazgeçip ölüme sessiz sedasiz gitmek istersen, yanima gel ki sana sensiz yasamanin, sensiz olmanın ölüm oldugunu göstereyim...
--ACI VE HÜZÜN BIR YILDIZ KADAR UZAK,MUTLULUK GOZBEBEGIN KADAR YAKIN OLSUN.UMUTLARIN GERCEK,GERÇEKLERIN MUTLULUK,MUTLULUKLARIN SONSUZ OLSUN..
--Güllerin Hepsi Güzeldir Ama Senin Kadar Degil, Seni Herkes Sever Ama benim Kadar Degil
--Hayatta Dört Yanlis yaptim; Dogmak,Yasamak,Büyümek ve Umutlara Sarilmak, Bir Tek Seyi Dogru Yaptim O da SENI SEVMEK Ama Unutmusum Güzelim Dört Yanlis Bir Dogruyu Götürdü....
--Bir gün bir rüzgar eserse oralara.Benim sana olan sevgimi fisildarsa kulagina unutma sende bana bir tutam sevgi yolla........
--Dünyadaki en güzel seyi sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki ?
--Yalnızlığa gömüldüğün bir akşamda, güneşin geç doğduğu soğuk bir sabahta özlediğinde ve ağladığında sıcak bir ele hasret kaldığında beni hatırla hep seninleyim...
--Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı.
--Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır.
--Yirmi yaşındaki bir insan, dünyayı değiştirmek ister . Yetmiş yaşına gelince , yine dünyayı değiştirmek ister, ama yapamayacağını bilir.
--Bağırsak kurtları bağırsakta yaşar, bağırmasakta
--Aşk çılgınlığın en zevkli türevidir, öpüşmek ise entegrali...
--Fabrikadan halka satış vardı. Bir sürü halkam oldu.
--Aşk bir havuzdur. İçine aptallar düşer. Beni ittiler
--Babama değerimi sordum "Dünyalar kadar dedi"dünyanın değerini sordum "Beş para etmez dedi"

--Ey yükselen yeni esil! İn ulan aşağı!
--İlahi azrail sen insanı öldürürsün..
--Kadın hakkı diya birşey olmaz. Çünkü hakkı erkek ismidir.
--Vicdanı tertemizdeki. Zira onu hiç kullanmamıştı..
--Yerin kulağı var derler.Benimde kulağım var.Peki ben yermiyim?... HAYIR YEMEM

*I have no tears there is only pain

*karanlık ve sessiz bir sokakta yürüyorum sonumu bilmeden

*Her martı bir deniz, Her rüya bir uyku, Her dağ bir duman Her nota bir şarkı bulur ama, Ben başka " sen " bulamam...

*Dun cicekcinin onunden gecerken bir gul haykirarak bagirdi.Dunyanin en guzeli benim diyordu,ben onu aldim ama guzel oldugu icin degil,seni gorunce utansin diye !

*uzaklılklar küçük sevgileri yok eder.büyükleri ise yüceltir.tıpkı rüzgarın mumu söndürüp yangını daha çok alevlendirdiği gibi.........

*Birine verilen değer uğruna feda edilebileceklerle ölçülüyorsa aç gözlerini ve etrafına bak gördüğün her şeyi feda edebilirim ama sakın aynaya bakma

*Dünya unutursa dönmeyi, Rüzgar unutursa esmeyi, Aşıklar unutursa sevmeyi, Belki o zaman unuturum seni

*Her aşkin gökyüzünde bir meleği varmış. Yeryüzünde biten her aşk için gökyüzünde bir melek ağlarmış... İnan ki bizim meleğimiz hiç ağlamayacak. Seni çok seviyorum aşkım...

*Sevebilirmisin beni kuşun gökyüzünü sevdiği kadar? Sevebilirmisin beni martının denizi sevdigi kadar? Sevebilirmisin benim seni sevdigim kadar?

-----Komik Sözler-------

*Adamın biri kızmış istemeye gelmişler.

*Anasına bak babasından dayak ye

*Uzun lafın kısası : UL

*Bebeğinizin altına yapmasını istemiyorsanız çevirin üstüne yapsın

*Cemi gördün mü? Hangi cemi? Sivilcemiiii

*Yarasa çok faydalı bir hayvandır. Öyle olmasa yaramasa derlerdi.

***Ve bi tanede benim çok beğendiğim bi şiiri sizlerle paylaşıorum...***

Gülmek "saftır" denme riskini
Ağlamak ise "duygusal" görünme riskini
Birine yakınlaşmak "kendini kaptırma" riskini
Umutlanmak "hayal kırıklığına uğrama" riskini
Duygularını açmak "kendini ortaya koyma" riskini
Düşüncelerini söylemek "9 köyden kowulma riskini" göze almaktır.
Ama riskler alınmalıdır çünkü en büyük rüsk hiç risk almamaktır. Çünkü yaşamak zaten "ölme" riskini göze almaktır...

"Dünyayı akıllılar yaşasın diye budalalar kurmuş..!"

" Gidene dur diyemem giden gider zaten sevene sevme diyemem seven sever zaten"

"Tanrım kendim için birşey istemiyorum yalnızca anneme güzel ve paralı bir gelin nasip et"

"Bir insanın zekası vereceği cevaplardan değil asıl soracağı sorulardan anlaşılır"

"Sevmek suçsa ben seni severek en büyük suçu işledim"

"Biz doğmak için yalvarmadık ölmek içinde yalvarmayız..."

*Sen varya sen aynı sigaram gibisin. Dumanı saçların alevi gözlerin yalnız aranızda bir fark var sigaramı ben beni ise sen yakıyorsun.

*Kalbim seni sevmeyecek kadar adi ise ellerim onu parcalacak kadal asil dir.

*Seni ne kadar sevdigimi ögrenmek istersen yere düsen her yagmur damlasini tutmaya çalis.Tutabildiklerin senin sevgin,tutamadiklarinsa,benim sana olan sevgimdir.

*Seni benden fazla seven bulursan;ben seni unutmaya razıyım

*Seven Unutmaz Unutmuşsa Sevmemiştir.Sevipte Unutmuşsa, Sevmesini Bilmemiştir.

*Seni dünyada seven on kişi varsa bunlardan biri benim seni dünyada seven beş kişi varsa bunlardan biri gene benim seni dünyada seven bir kişi varsa o mutlaka benim seni dünyada seven hiç kimse yoksa bilki ben ölmüşüm

*Aşk günah olmayacak kadar masum, köle olmayacak kadar özgür, unutulamayacak kadar derin, umulmayacak kadar yakın ve tek başına yaşanamayacak kadar özeldir

*Sen kalbime giren bir sevda kurşunusun. Ya seni orda bırakacaklar ya çıkarırken canımıda alacaklar.

*İlk görüşte aşka inanır mısın yoksa kapıda çıkıp tekrar mı gireyim

*Bir nasihat : kendine dikkat et
Bir rica : sakın değişme
Bir dilek : beni unutma
Bir gerçek : seni çok özledim
Bir yalan : Seni sevmiyorum

*Sana nasıl hitap etmeliyim bilmioyurm? Çiçeğim desem soluyor. Hayatım desem hayat çok kısa. Sana en iyisi canım demeliyim çünkü bu can sen oldukça yaşayacak.

*Seni severim, seni sevenide severim. Ama seni benden daha çok seveni kurşuna dizerim.

*Bizi ancak ölüm ayırır diyordun sewgilim. Söyle hangimiz öldük?

*Sen beni sevmeyim, başkasını sevsende umarım oda...sever...BAŞKASINI !

*Hayat bir tiyatro dediler herkese bir rol verdiler en zoru bana geldi önce sev sonra unut dediler.

*Sensizliğe Bilsen Nasıl Dayandım Verdiğin O Sözü hiç Tutamadın Bir seni Düşündüm Bir Sana Yandım Unutmadım Seni Unutamadım

*Bugün bir çiçekcinin önünden geçerken bir çiçek ben çok güzelim beni al diyordu. Onu aldım ama güzel olduğu için değil seni gördüğünde utansın diye.

*Bakışlar vardır insani ömür boyu ağlatan. Yollar vardır aşılması güç olan. Kalpler vardır acılarla parçalanan. Ve insanlar vardır hiç unutulmayan. Sanma beni sevipte bırakanlardan. Benim sevgim mezara kadar olandan!

GeCeYe İnAt GüN AğArMaKtA,AğAcA İnAt DaL ÇoÄžaLmAkTa,ÖlÜmE İnAt İnSaNlAr ArTmAkTa,BeNsE SaNa İnAt SeNi SeVmEkTeYiM,İnAt Bu Ya HePtE SeVeCeÄžiM...

.................................................. .................................................. .......
VuR HaNçErİ KaLbİmE KaLbİm KaNa BuLaNsIn,AmA fAzLa DeRiNe İnMe ÇüNkÜ OrDa SeN VaRsIn!!!

.................................................. .................................................. ........
SeNi Ne ZaMaN UnUtAcAğImI SoRmA ÇüNkÜ Ne ZaMaN ÖlEcEğİmİ BiLmİyorUm!!!

.................................................. .................................................. .........
YoKlUğUnDa VaRlIğInI ÖzLeMeM gErEKiRkEn,VaRLıÄžıNdA YoKlUğUnA HaSrEt BıRaKtIn...

.................................................. .................................................. ..........
BaNa "SeNi SewİyOrUm" DiYe YaLaNdA SöYlEsEn Bu YaLaNı DüNyAnIn BüTüN GeRçEkLeRiNe DeÄžiŞmEyE RaZıYıM!!!

*Gördüğüm en güzel rüya senin olduğun, Duyduğum en derin sevgi senin eserin, Gördüğüm en güzel dünya senin gözlerin, Ve kurduğum en güzel hayal sensin.

*Hayallere dalıp gitmem ben, Çünkü tek hayalim sensin benim! Hiçbirşey isteyemem ben
Çünkü birtek istediğim sensin benim.

*Dünya unutursa dönmeyi, Rüzgar unutursa esmeyi, Aşıklar unutursa sevmeyi, Belki o zaman unuturum seni.

*Aşkınla sararıp solacak kadar, Sevginle bahtiyar olacak kadar, Uğruna canımı verecek kadar
seviyorum desem inanırmısın ?

*Belki hatıralar unutulup gidecek, Belki bu sevgier yok olup eriyecek, Ama şunu unutma,
Bu kalp sonsuza dek seni sevecek...

*Gecenin karanlığında, güneşin ışığında, Suyun damlasında, selin coşkusunda, Kimi yanımdasın kimi rüyamda. Ama hep aklımdasın sakın unutma...

*Bırakma beni sevdiğim gidişine dayanamam, Hasret gözyaşlarımla kendimi avutamam, Dönerim dersin ama kadere inanamam, Bıraktığın anılarla sensiz yaşayamam...

*Seni seviyorum kelimesini sana benden başka kimse söylemesin,
Yalnız bana sakla dudaklarını seni benden başka kimse öpmesin,
Ne olurdu her seven sevilse sanki, bu dünyada aşktan güzel ne var ki,
Gel kollarıma öyle sarıl ki kimsenin çözmeye gücü yetmesin.

*Seni yüreğimden atabilsem atamıyorum, Seni gözlerimden silebilsem silemiyorum,
Sensizlik acısını çekemiyorum, Dönersen diye koştum camlara...Ama yoksun yine yok!

*ÖmRüM SeNi BeKLeMeKLe GeÇeCeKse ve öLüM SeNi BeKLerKeN GeLCeKSe BiLKi seNİ ORDADA BEKLEYECEÄžİM..

*Küçükken çikolata için ağlıyordum şimdi ise senin için.

*Offf! Çok sıkıldım bu hayatın başka kanalı yok mu?

*Eğer birini unutmak istiyorsan onun adını kumlara yaz sabahleyin dalgaların ve fırtınaların onu sildiğini göreceksin, eğer birini seviyorsan onu kalbine yazki fırtına yada dalga silemesin!

*Geceye inat ağarmakta, ağaca inat dal çoğalmakta, ölüme inat insanlar çoğalmakta, ben sana inat seni sevmekteyim, inat bu ya hepte seveceğim.

*Vur hançeri kalbime kalbim kana bulansın. Yalnız fazla derine inme çünkü orada sen varsın.

*Gelip geçicidir dediler, çocuksun unutursun dediler, boşuna üzme kendini kimleri seveceksin dediler ama yanıldılar. Benim ilk ve tek aşkım sendin...öylede kalacaksın!

*Kül olmuş ateş yanar mı? Buz tutmuş su akar mı? BU gözler seni sevdi başkasına bakar mı?

*İnsanlar hep birilerinin peşinden koşarlar ama dönüpte hiç kendi peşinden koşanlara bakmazlar.

*Seni ne zaman unutacağımı sorma çünkü ne zaman öleceğimi bilmiorum.

*Sokakta bir kız gördüm takıldı gözlerim gözlerine. Aşığım zannetti beni kendine, halbuki ne bilsin benziyordu gözleri gözlerine...

*Bir meyhane buldum mezarlığın tam karşısında. Eğer bana geri dönecek olursan ya meyhanedeyim ya tam karşısında.

*Seni tanımadan önce yalnızlığı, seni tanıdıktan sonra varlığımı, seni sevdikten sonra yaşadığımı, seni kaybettikten sonra öldüğümü anladım.

*Ne seni unutmak için bir çabam var içimde, ne sevdamı körükleyen bir rüzgar. Nede seni görmeden yapabilecek bir yürek.

*Hani gözler vardır içine baktıkça yakan, hani kalpler vardır ulaşmaya çalıştıkça heyecanlanan, hani sözler vardır seni anlatmakta aciz kalan ve bir ben var sende sana ulaşamayan.

*Ne zaman ayrılık saati gelse içimdeki güllerin boynu bükük, bir zaman öylece kalırım. Neden sonra gittiğini anlarım, içimde güller ağlar, ben ağlarım...

*en büyük düşmanım yalnızlık,en salak duygum kararsızlık...

*hayat aynı günü iki kere yaşayamıyacagın kadar kısadır...
Ara
AfrâsyâB
*erkek adam kanatlı takım tutmaz kükre galatasaryımm.. (ben değilim)

pisttttt kedileri hiç sevmem Big GrinBig Grin
güzellerdi sağol
Ara
BiRiciGim
:yikildim: begenmene sevindim rica ederimSmile okuyan gözlerine saglikSmile
Ara
xxxGLsMxxx
çok güsellerSmilebikaçını aldımicon10.gifpaylaşım için teşkler..
Dostcu
çok teşekkürler...
Ara
rüzgargülü
TeşekkürLer..SmileSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Süper Msn Nick Arşivi!!! EyLuLce 21 15,214 04-13-2022, Saat: 05:58 PM
Son Yorum: wildfang
  En B?Y?K MSN NicK AR?iVi eRCi 12 1,962 04-05-2022, Saat: 04:40 PM
  Msn Nick ShekiLLeri Son Noktam 6 2,932 04-05-2022, Saat: 07:50 AM
  Nick ?retici Son Noktam 2 1,179 04-05-2022, Saat: 06:12 AM
  Nick'iniz B?y?k De?iL qoCCamaN oLsun :D Son Noktam 11 1,826 04-05-2022, Saat: 05:21 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 06:51 AM