:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adını * Soyadını yaz Hayalindeki Arabayı Gör Bakalım :D süper:D
AfrâsyâB
can_askerim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Gökhan abi benim arabayla pkk yı dağıtmak için sınır ötesi operasyona ne dersin.
aslanlarımız yapıyo yapacaklarını bizde gidicez zamanı gelince bizde gerekeni yaparız şimdi değil sakin ol sür arabanı sen Big Grin
Ara
AfrâsyâB
speedy_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Tongue ߀N!Mk! DaHa Güz€L + k!ßAr HıH s€N!Nk! KüLüStÜr Ç!K! yOLa ÇıKıLmAz OnLa icon10.gif
yola çıkmıyomki kaldırımdan gidiyorum :yikildim:
Ara
AfrâsyâB
kupa kızı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:olur be çikitam da nasıl olacak şidi asya da bende gelicem der kıskanır bizi
asyayıda arabanın arkasına bağlarız yedek teker Big GrinBig GrinBig Grin
atla bebek astara vista beybi Big GrinBig Grin
Ara
*Asİ-yÜrEk*
:yikildim:
Ara
AfrâsyâB
speedy_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı::teytey: €SrA'cIm ToPLıYaK kIsLaRı ArAßaNdA gÜZ€Lm!$ HAn€ :teytey:
bende gelim mi ben sürim arabayı heryere beraber gideriz Big GrinBig GrinBig Grin
ahirete bile trafik canavarı çikitamuz Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
speedy_girl
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bende gelim mi ben sürim arabayı heryere beraber gideriz Big GrinBig GrinBig Grin
ahirete bile trafik canavarı çikitamuz Big GrinBig GrinBig Grin

Big Grin oLaR ç!k!TA sAna ToRp!L g€ç€L!m ßU S€F€R Big Grin
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Ya gökhan abi seni anlamıyorum beni askrliği bırak sınır ötesi operasyona götürseler koşa koşa giderim.
Ara
AfrâsyâB
can_askerim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ya gökhan abi seni anlamıyorum beni askrliği bırak sınır ötesi operasyona götürseler koşa koşa giderim.
oradakiler özel komandolar sen napıcan orada Wink
biz gitmeyizmi dedik politikacılar gibisin yanlış yerden anlıyosun
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Vallaha ordakiler güneşin askerleri helal osun oradakilere.
Ara
*AnGeL_GirL*
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:asyayıda arabanın arkasına bağlarız yedek teker Big GrinBig GrinBig Grin
atla bebek astara vista beybi Big GrinBig Grin
geliyorum bekle beni ama benzini tam doldur
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  hahahahaa super bunlar bakın mutlaka blue_belial 14 1,347 03-31-2022, Saat: 02:58 PM
Son Yorum: wildfang
  Süper Cacık ; ♥ YasSmin 3 517 06-01-2011, Saat: 01:17 PM
Son Yorum: ZencefiL
  süper kahramanlar dindar olsalardı.... dj_FoRzA 1 449 12-21-2008, Saat: 01:11 PM
Son Yorum: nesil!
  sigara içerken babasına yakalananlar :D süper AfrâsyâB 8 613 09-16-2007, Saat: 08:57 PM
Son Yorum: AfrâsyâB
  sigara içerken babasına yakalananlar :D süper AfrâsyâB 4 494 09-10-2007, Saat: 11:18 AM
Son Yorum: hatice

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 10:51 PM