:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fırtınlar Ve Yüreğim....
Yorgun Yürek
Fırtınalar kopmaya başladı yine yürekte....
Yine bilinmez olmaya ,yine göçebelige başladı yürek,isyan etmeye ,
yenİk düşmeye başladı yine hergün biraz biraz..

Durmadan parçalanmaya,kendini parçalamaya,harap olmaya,yıpranmaya,kendini kör koyulara atmaya başladı ,intiharlara teşebbüs etti her zamanki gibi...

Sessiz çıglıklarla boğuşmalardan yorulmuş buldu kendini..
Artık yaşlılıgı hissediyordu..
Hapsetti yine umutlarını,idam cezası verdi kendine...
Ve döndü yine mabedine,gömdü sevdasını en kuytu köşesine,idam gününü bekler oldu büyük bir neşeyle,her seferinde dönsede bir sebeple.......

Yar , yine beni sürükledin peşinden..
YİNE VURDUM EN DİBE.......
Yine vazgeçtim kendimden.....
Yine vazgeçtim bana ait herşeyden...
Yine unuttum bana ait hayallerimin oldugunu......
Yine bıraktım buzmavi umutlarımı ,koştum yine sevdanın yada sevda sandıgımın peşinden..
Yine aldandım,aldatıldım herzamankinden..

Gülücüklerimi attım yine yüzümden,sevinçlerimi geri verdim emanet aldıgım yere,geride bıraktım yaşadıklarımı,ders alamadıklarımı, kendime pay çıkaramadıklarımı.....

Bana ait ne varsa bir köşeye atıp seni,sendekileri aldım,almaya çalıştım..
sendeki sevda yı,sendeki tebessümün yerini başka şeylerin aldıgı suratını,Kendinde yaşatamadıgın olmayan umutlarını,senin sandıgın hayatı almaya çalıştım senden ...

Bendeki benle yapamadık sendeki senle de yaşayamadık....

Hep mutluyuz sandık,aldandık, her defasında aldattık birbirimizi,hiç çıkarmadık maskemizi, düşürmedik yüzümüzden yalancı sevinci..hep hüzne böldük yaşantımızı,hiç çarpamadık mutlulugumuzu...
her sarılışımızda iki yabancıydık,sana her dokunuşumda hissetmedin beni,oysa ben seni iliklerime kadar işlemiştim her zerreni,seni ve sende var sandıgım sevgini.....

Ben hep umutla bakmıştım yarınımıza,yemin etmiştim bu sevdayı yaşayacagıma ve yaşatacagıma,bir söz vermiştim sana....

Yanıldım yine ,aldattım yine kendimi herzamanki gibi ,benim olmayan,olamayan senle.aslında alıştı yüregim sensiz senlige.artık varsayımlar yetiyor yerine...

Döktüm yine denizlerimi gözlerimden ...
bozmadım yine suskunlugumu,kusmadım yine acımı ,oluşturmaya çalıştıgın nefretimi ve devam edicegim susmaya ....
Yüregimide susturmaya..

Aslında çok şey degildi söleyecegim sana,sadece 2 şey ,2 kelimede anlatacaktım herşeyimi...
ellerimin titreyip,dizlerimin bagı çözüldügü anda..

Artık tek şey dileyecegim ve diyecegim sana ....
dilerim sende seversin birini , oda sever başkasını benim seni sevdigim gibi...
O zaman anlarsın belki bendeki sevgini....
Alıntı...
Ara
Yorgun Yürek
Aşk hüzün, gece uzun. .
Ne yana dönsem yüzün. . .

Bu gece bambaşka hisler taşıyorum. Hepsi senli, hepsi sana dair. Karmakarışığım. Yüreğimin bir yanı sensizlikle, yokluğunla başedemeyip sızlarken derinden, diğer yanı da hayallerimdeki seninle olduğundan çarpıyor çarpabildiğince. Bir yanım seni özlerken, bir yanım da öğrenmiş sensizliği. Kabullenip, boyun eğmiş herşeye. . .

Daha bir bendesin bu gece. Hiç bitmemişsin, hiç gitmemişsin gibi benden uzaklara. Acıtanlar, kanatanlar hiç yaşanmamış.. Saymadığım kaç yıldır yokluğunla savaşmamış gibi, daha biraz önce ellerinin sıcaklığını hissetmiş gibiyim ellerimde. Gün kavuştuğunda aydınlığa, hiç bir şey olmamış gibi gülümseyerek geleceksin sanki bana. . .

Her ne yana baksam sendeyim, her ne yana dönsem bendesin. . .

Gözlerimi kapatıyorum, karşımda dikiliyor suretin. Dokunmak istiyorum, kayıp gidiyorsun ellerimin arasından, hissettirmeden. . .

Bir yanımda sevda ateşi. .
Bir yanımda küllerin. . .

Sen gittin.. Yüreğini bana bıraktın giderken. Bu yüzden seni gönderemeyişim benden. Aslın kimbilir hangi bilinmez yerlerde, suretin bende yine.. Bu sevdanın ateşini ondan söndürmüyorum içimde..
Sen ve ben ayrı dünyalarda değiliz aslında. Hala "biz" varız.. Yenilmedik hayatın bize oynadığı bu oyuna. Hiç bir güç ayıramadı, vazgeçiremedi bizi biz olmaktan. Yokluğuna boyun eğip te bırakmadı yüreğim yüreğini. . .

Hayat savurdu küllerini, ben arasından alıp seni bana kattım. Senden olanlarla bendekileri ekleyip birbirine, sana yine sevdalı yeni bir ben yarattım. . .

Karşı kıyıda uyusa güneş. .
Gönlüme gece yağar. . .

Hala karanlıklarındayım sensizliğin. Sana kavuştuğum güne kadar aydınlanmayacak gecem. Yüreğimin bir yanı aydınlık, bir yanı karanlığına bulanmış yokluğunun. . .

Benim güneşim senin olduğun yerlerde.. O hiç bilmediğim alemlerde. Hayalin ışık oluyor bu karanlığa sadece. O yüzden bırakmıyor, sıkıca sarılıyorum bütün gücümle. Kimseler alamıyor elimden, gücü yetmiyor. . .

Bazen vazgeçmeye kalkıyorum, o vakitlerde sevdan dikiliyor karşıma.. Ne kadar uzak görünsen, bir o kadar da yakınsın bana. Belki sen bensin, ben de senim.. Kendinden vazgeçemiyor insan. . .

Gerçekleri yadsıyıp, hayaline sarılıyorum yine. Senin dünyanda doğan güneş, hayalinle yansıyor benim de dünyama. Onun ışığıyla yetiniyorum ben sadece. Başka aydınlıklar umrumda bile değil. . .

Sen hiç dinlemedin ki beni. .
Sözlerim öksüz kalır. . .

Beni duymadığını bilsem de hiç vazgeçmedim sana seslenmekten. Senli cümlelerimi ertelemedim hiç. Kelimelerim kırık ta olsa, yarım da olsa, döktüm yüreğimin sesiyle. Biliyorum ki yarım kalan bütün kelimelerimi tamamlıyorsun sen. Susarak ta konuşabiliyoruz seninle. . .

Dudaklarımın arasından tek bir hece çıkmasa bile, duyuyorsun yüreğimdeki çığlıkları, isyanları, haykırışları.. Bütün sorularımın cevaplarını buluyorum içimdeki sesi, içimdeki seni dinlediğim zamanlar. . .

Kimsenin bilmediği, anlamadığı bir dilde içimden konuşuyorum seninle. . .Senin anladığını biliyorum ya, bu yetiyor bana. . .

Niceleri buna sevda dedi, aşk dedi, düş dedi. .
Kimileri de böyle aşk olmaz unut dedi. . .
Niceleri buna sevda dedi, hayal dedi, geç dedi. .
Kimileri de böyle aşk olmaz unut dedi. . .

Sevda mı bu yaşadığım, aşk mı, hayal mi düş mü bilmiyorum ne olduğunu. Gideli uzun yıllar oldu ama hep yanımdaymışçasına hissediyorum varlığını.. Bunu hissetmek bana iyi geliyor. Yokluğun acıtsa da büyük bir inatla yaşatıyorum seni içimde. . .

Zannetme ki yoksun diye daha az düşünüyorum seni. Zannetme ki ardın sıra gözyaşlarımdan kurduğum bu sevda mahşerinde yokluğuna yenik düşüp yıkılacağım. Ben seni sensiz de yaşamayı öğrendim. . .

Ben istesem de seni çıkarıp atmayı içimden.. İzin vermiyor yüreğim. . Bırakmıyor bana bıraktığın yüreğini. . .

Bu yüreğim çarpıyor, seninle senin için. .
Bir tek o seni benden de çok seviyor...
Alıntı...
Ara
SABIRLI
her sarılışımızda iki yabancıydık,sana her dokunuşumda hissetmedin beni,oysa ben seni iliklerime kadar işlemiştim her zerreni,seni ve sende var sandıgım sevgini.....
[b][SIZE=3]Artık tek şey dileyecegim ve diyecegim sana ....
dilerim sende seversin birini , oda sever başkasını benim seni sevdigim gibi...
O zaman anlarsın belki bendeki sevgini....
çok güzeldi yüreğine sağlık tşk
[/SIZE]
[/b]
Ara
ÐŽeşaren
Güneş batmak üzereydi
Kızıl ufuklar yanıyordu sanki
Alaca karanlıktı etraf
Sessiz sakindi deniz.
Ve sen
Uçuşuyordu saçların rüzgarda
Biraz kızarmıştı yanakların soğukta
Bir şey söylüyecekmiş gibiydi davetkar dudakların
Sevgiyle sıcacık bakıyordu gözlerin
İki yana hasretle açılmıştı ellerin
İşte böyleydi çizdiğim resmin.

Buda benden olsun gul.gif
Güzel yüregin daima dertlerden uzak olsun Esram ..

Teşekkürler ..
Ara
Yorgun Yürek
SABIRLI Adlı Kullanıcıdan Alıntı:her sarılışımızda iki yabancıydık,sana her dokunuşumda hissetmedin beni,oysa ben seni iliklerime kadar işlemiştim her zerreni,seni ve sende var sandıgım sevgini.....
[b][SIZE=3]Artık tek şey dileyecegim ve diyecegim sana .... [/SIZE][/b]
[b][SIZE=3]dilerim sende seversin birini , oda sever başkasını benim seni sevdigim gibi...
[/b]
[b]O zaman anlarsın belki bendeki sevgini....[/b]
çok güzeldi yüreğine sağlık tşk
[/SIZE]
Okuyan gözlerine sağlık..
Ara
Yorgun Yürek
Sevda Yürekli Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Güneş batmak üzereydi

Kızıl ufuklar yanıyordu sanki
Alaca karanlıktı etraf
Sessiz sakindi deniz.
Ve sen
Uçuşuyordu saçların rüzgarda
Biraz kızarmıştı yanakların soğukta
Bir şey söylüyecekmiş gibiydi davetkar dudakların
Sevgiyle sıcacık bakıyordu gözlerin
İki yana hasretle açılmıştı ellerin
İşte böyleydi çizdiğim resmin.

Buda benden olsun gul.gif
Güzel yüregin daima dertlerden uzak olsun Esram ..

Teşekkürler ..

Çok Güzel Sevda Yüreklim Tşkler..Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kes Sesini Yüreğim! SuS! SuS! işte..SuS..!!! ROSE 11 558 04-13-2022, Saat: 09:29 PM
Son Yorum: wildfang
  serçe yüreğim........... eRCi 1 347 04-13-2022, Saat: 03:24 PM
  Aşkının Ateşiyle Yanmaktadır Yüreğim €BeRimSin 8 540 04-12-2022, Saat: 10:04 AM
  .. Ve Bicare Yüreğim ...(Sonum ölüm olsa bile Ahirette bekleyecegim) PaPaTYa_PReNSeS 9 458 04-10-2022, Saat: 12:10 PM
  Yüregim Yarisi Bir Tek Snein Hakkindi. ÇiLeK 1 348 04-10-2022, Saat: 11:50 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 07:50 AM