:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
y?z?k....
YARGIÇ
..................................................
Ara
jackal beyi
O Ne Beya SmileSmileSmilekuzİ Bu Hİkayemİ Romanmi Ya GÖzlerİmm Bİ HoŞ Oldu Ya Kuzİ İŞte Ya Bu Hİkayeyİ Sankİ 2 GÜn Önce YazmiŞsin Gİbİ Hatirliyom Ya GÖzlerİm YaŞardi Yaw
Ara
YARGIÇ
eywallah kuzi yanılmadın 2 gün önce yazdım hafızana hayran kaldım
Ara
isyanbitmez
ÖNCE BİRKAÇ YERE DEĞİNMEK GEREK. "burun deliklerini sızlatmaktaydı" BENİM BİLDİĞİM BURNUN DİREĞİ SIZLAR KÖTÜ KOKU KARŞISINDA. YANİ EN AZINDAN KULLANIM BÖYLEDİR. SEN BENİM BURNUMUN DELİKLERİ SIZLIYOR DERSEN ONA DA EYVALLAH. "neredeyse onun gözüne parmağını sokacak bir duruma geliyordu." BU İFADE TAM OLMAMIŞ BİR GARİP DURUYOR GİBİ GELDİ. "KEMAL PARMAĞI GÖZÜNE GİRECEK SANIYORDU" BELKİ BU DA YAKIŞMADI SADECE BİR FİKİR. "kemal daha dikkatli bir şekilde etrafı süzüyor bir yandan da korkulu gözlerle edayı süzüyordu" İKİ DEFA SÜZÜYOR AYNI CÜMLEDE ŞIK DURMAMIŞ. SÜZME'Yİ ÇOK SEVİYORUZ GALİBA : ) YAZI ŞAHANE ÖZELLİKLE BEKLENMEDİK BU DURUM ÇOK DAHA FAZLA HOŞUMA GİTTİ. KEMAL KAÇTI DİYE ÇOK FAZLA SUÇLAMIŞIZ. BENİM ÇIKARDIĞIM BİR SONUÇ VAR YAZIDAN O DA ŞU "ÖLÜNMESİ GEREKEN YERLERİ BİLECEKSİN, YOKSA ZATEN ÖLÜSÜN".........
p£r!k!z!
tbrik ediyorum yılmazz yüreğine sağlık =)
Ara
Firari Fırtına
Gerçekten güzel yazılmış , ellerin ve yüreğin dert görmesin ....

Not : Asılsız eleştiri gelmiş , eleştiri sahibi bunu hep yapıyor hee diyelim geçelim , dikkate alınmasın ...
isyanbitmez
FırTına GöNüL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Gerçekten güzel yazılmış , ellerin ve yüreğin dert görmesin ....

Not : Asılsız eleştiri gelmiş , eleştiri sahibi bunu hep yapıyor hee diyelim geçelim , dikkate alınmasın ...

yazdıklarımı sana savunacak değilim. daha önce de dedim nasılki alışır insanın burnu en leş kokuya senin yorumlarına da öyle alışacağım küçük! dikkate almamana anlam veririm ama diğerleri için bu tavsiyeyi yapman gerçekten sana taktığım isme yakışıyor küçük! bırakta herkes hür düşünsün hür konuşsun. her insanı istediğin yola iteleyemezsin. yazı berbat olmuş desem de belki karşımdaki için bunun değeri vardır küçük! DİKKATE ALINMASA DA GERÇEK TÜM ÇIPLAKLIĞIYLA KARŞINIZDA DURACAK. TA Kİ BİR ÇOCUK BAĞIRINCAYA KADAR.

KRAL ÇIPLAK KRAL ÇIPLAK KRAL ÇIPLAK.............
YARGIÇ
yazıya yorumlar için teşekkür ederim.isyanbitmez kardeş yazı içinde tespitlerini haklı bulduğum yerlerde gerekli düzeltmeleri yaptım.çelişkide kalınmış bir takım ifadeler tamamlanmıştır.

ayrıca birbirinizin düşüncelerini kabul etmeyebilirsiniz.ancak bunu bu şekilde konulara yansıtmanız hoş değil.fırtına teşekkür ederim yazı için söylediklerin için ama sonunda polemik yaratacak sözler hoş durmadı bana göre.eleştirileride olsa yazı yoruma açıktır.hatalar her zaman olacaktır taabiki düzeltmek için gereken bir uyarı varsa yapanlara ne mutlu.

isyanbitmez kardeşim senden de ricam polemiğe devam etmemendir.ricadır herkesten yanlış anlaşılmasın...

yazılarım içinde hakaret olmadığı sürece eleştiriye açıktır.iyi yada kötü beğenilmez yada beğenilir.ancak okumadan anlamadan yapılan yorumlar hoş değildir bana göre ne mutlu bana ki okunacak yeri gelince toparlanacak bir yazı yazmışım teşekkür ederim.....
Ara
Leader
Hikaye nerede ?
YARGIÇ
yazının en önemli özelliği başka herhangi bir yerde olmadığı için geri getirilemiyor.....
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 03:15 PM