:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pembe okusun gerçekten özür dilerim yanlış anlaşıldım ama neyse.
*Asİ-yÜrEk*
Şey.. Nasıl söylesem? Kelime bulamıyorum.. Çok zor biliyorum... Söylemeliyim artık... Şey... Dinle bak. Ben çok üzgünüm olanlara. Yani özür dilerim
Ara
adda
ne oldukıı????*
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Pembe okusun gerçekten özür dilerim yanlış anlaşıldım ama neyse.

Yazdigin basLikta hyir yok ztn özür dilerim ama yazmissin bir cümLede ama varsa eger bir önceki yarginin hiç bir hükmü yoktur artik Wink Dalga gectin sn resmen ve halada geciorsn ve ben artik ilgilenmiorm Wink özürunude kabul fln etmiorm
Ara
adda
ne oldu yhaa?
Ara
EndLess
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Pembe okusun gerçekten özür dilerim yanlış anlaşıldım ama neyse.

Yazdigin basLikta hyir yok ztn özür dilerim ama yazmissin bir cümLede ama varsa eger bir önceki yarginin hiç bir hükmü yoktur artik Wink Dalga gectin sn resmen ve halada geciorsn ve ben artik ilgilenmiorm Wink özürunude kabul fln etmiorm

NerDe KaLdı Pembenın BuyukLugu Affetme..Erdemı...SmileSmileSmile yoksa Ben Pembemı YanLısmı tanıyorujm..SmileSmileSmileSmile
Ara
*Asİ-yÜrEk*
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Pembe okusun gerçekten özür dilerim yanlış anlaşıldım ama neyse.

ya ben nie dalga geçeyimm sen bilirsin bi eşeklik yaptım özür diledim sen kabul etmiosan büyüklük yine senindir eşeklik yapan benim yemin ederim seninle dalga geçmedim.ve dalga geçmekten ve geçilmekten hoşlanmam.
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Dalga gecio resmen ben kabul etmiom ozuru
Ara
speedy_girl
aFF€tM€k ßÜyÜkLüKtÜr P€m߀ Smile !!!
Ara
EndLess
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Dalga gecio resmen ben kabul etmiom ozuru

Demek kı ben Pembemı YanLıs tanıyomusum... O AsLa böLe davranmazdı....SmileSmileSmile KesınLıkLe affederdı..SmileSmileSmile
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Ben daha ne yapayım pembe inin böyle dalga geçme gibi bir düşüncem olmadı lütfen bak 1000 kez özür dilyorum.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  özür Dilerim Kardeşim çok özür Dilerim ciciKIS 4 1,033 04-09-2022, Saat: 09:05 AM
Son Yorum: wildfang
  özür dilerim *AnGeL_GirL* 9 759 09-19-2008, Saat: 06:04 AM
Son Yorum: *Asİ-yÜrEk*
  özür dilerm chatlaq 20 1,728 06-23-2008, Saat: 08:51 PM
Son Yorum: chatlaq
  itiraf ediyorum ben çok yanlış düşünmüşüm *Asİ-yÜrEk* 1 451 02-15-2008, Saat: 07:45 PM
Son Yorum: chatlaq
  özür Diliyorummmmmmmmmm AfrâsyâB 43 1,892 12-01-2007, Saat: 06:59 PM
Son Yorum: BiRiciGim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 12:00 PM