:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
YüReÄžiMiN SaNCıSı uNuTMa BeNi
ÇiLeK
barisenunutma2xn4gq3.jpg

Hiçbir şeyden habersiz minicik yüreğimin sahibi oldun,fark etmedin varlığınla atan kalbimin seni seviyorum diye haykıran sessiz çığlıklarını.Ansızın gidiverdin.Yüreğimden giderken yüreğimi de yanında götürdün,şimdilerde nefes almak zor yaşayan bir ölü gibiyim sensiz dön be canımın içi nerdeysen kimleysen bir ses ver uzaklardan gözyaşıyla dolu umutsuz bakan gözlerim gülsün…

Gittiğinden beri yüreğimde fırtınalar kopuyor,üşüyorum.Bilmediğim uzaklardasın şimdi.Yokluğuna yazıyorum acı dolu cümlelerimi.Her şeyden vazgeçtim ben sen gidince.Gülen gözlerim gülmüyor artık.Sevda şarkıları canımı yakıyor.Sen varken oysa böyle miydi hayat…

Şimdi kimin kalbindesin,kimin kalbine girdin usulca bilmiyorum.Benim kadar seviyor mu seni?Aşk acı çekmekmiş,can yakmakmış bunu da öğrendim sen giderken.Canım yandı,can yaktım.Seninde canın yanıyor mu benim gibi?

Senden uzaklarda yaşamaya çalışıyorum kırgın ve yorgun.Kırgınlığım sana değil seni benden alan hayata.Yorgunluğumsa hayattan seni geri almaya çabalayışlarımın eseri.[SIZE=5]Ben sana bir adım yaklaştıkça hayat seni iki adım ötelere götürdü… [/SIZE]

Sana tam dokunacakken yok oldun,yıkıldım.Serseri yüreğim köşesine çekildi sessiz sessiz ağlıyor…

Hayatın faturası ağır geldi ödeyemedim.Her şeyimi kaybetmiştim sen gittiğinde, sen her şeyimdin.Sessizlik hakim şimdi soğuk duvarların üstüme geldiği bu evde.Yıldızları seyretmiyorum artık geceleri.Saatlerce pencere önünde oturup her kayan yıldızda seni dilerdim ama onlarda yalancı çıktı.[SIZE=5]Ne seni bana getirdi ne de yaralı yüreğimin sancısını dindirebildi…

Gülen gözlerim yok artık benim.Anlamsız boş boş bakan gözlere sahibim artık. Herkes "sana ne oldu böyle" diye soruyor anlamsızca bakıp "ne olmuş" diyorum.Yüzümde tarifi olmayan bir acı gizliymiş,uzaklaşmışım her şeyden herkesten.Eski çılgın,deli,yaramaz adamı özlemişler.Yaşayan bir ölü gibiymişim…

Bilmiyorlar ki sen gittiğin gün ben her şeyimi kaybettim.Bilmiyorlar ki yüzümdeki acı yüreğimin sancısından geliyor.Bilmiyorlar ki her şeyin bana seni hatırlattığını bu yüzden her şeyden herkesten kaçtığımı.Bilmiyorlar ki yaşamak için bir sebebim olmadığını...evet şimdilerde yaşamak için bir sebebim yok.Çünkü sen beni ölüme adım adım yaklaştıran bir sancısın yüreğimde...

Şunu bil ki sevgili,sen gittin ben bittim.Sen gittin hayat kazandı ben yenildim.

Hayat unutsa da beni sen unutma…
[/SIZE]
Ara
Melek06
:A:Sana tam dokunacakken yok oldun,yıkıldım.Serseri yüreğim köşesine çekildi sessiz sessiz ağlıyor…

cok güzelConfusedmiley17:tskler.
Ara
ÇiLeK
Ben teşekür ederim melekcim begenmene sevindim..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yorgunum Hayat ,Üzme Beni .. ROSE 11 1,518 04-12-2022, Saat: 06:14 PM
Son Yorum: wildfang
  Giderken Beni Degil,yuregimi Dinle... >As!_M€L€q< 11 572 04-09-2022, Saat: 10:13 PM
  SEN beni SENSİZ sansanda roket55 1 761 04-09-2022, Saat: 02:02 PM
  Suskunluğumdan anla beni ... ROSE 7 539 04-09-2022, Saat: 12:53 PM
  YÜreÄžİmİn Dantelİ eRCi 11 515 04-09-2022, Saat: 02:39 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 11:08 PM