:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hangi Avrupa Fatihi? Leverkusen:5 GS:1
~uqqaLa~
dönek oLan biri warsa ..... off tamam, en büyük sensin, herşeyde birincisiniz, ondan, gerçekten ondan, ama bana buLaşmaın

ayrıca benim fenerli olduum kesin we benim profilimde glatasaraylı görnmenin nedeni kayıt olrkenki arkadaşımın oynamalarıdıRWink

şmdi sen hemen diyeceksin tabi canım öyledir die, ister inan ister inanma. konuş istediin gbi; laf çıktı sana!

hadi sen sattı de, dönek de çnkü bu laflardan başka bişey demeeye cesaret edemiyosun ne de olsa susup kalıcan ortada "şakacı çocuk, ufaklık " diye geçiştiricen diye. ok sen anlamamazlıktan gl ama şnu da bil ortada bi dönek yok Wink ha beLki wardır, kendini beLLi eder o da, görüyorz. ama ben diilim ya bunu bilmeni isterim Wink

bide şuraya değiniym: hani ben dönmüşüm ya? elalemin takımı yendi diye kendi has, TÜRKiyeyi temsil eden takım yenildi diye ortalarda kıs kıs gülüp dolaşasım benim içimi kesinlikle rahatlatmaz.

geeseeli olmak fenere karşı kin duymak diildir, bilesin. en azından bi sıfat olsun öyle dawran..
Ara
FİRARİST_vbulletin3_import9893
mansetsounessxk7.png
[url=http://g.imageshack.us/g.php?h=525&i=mansetsounessxk7.png][img]http://img525.imageshack.us/im
Ara
CReATuRE
Benim adımı ağzınıza almayın bundan böyle...Edebimle susuyorum burda,kimseye saygısızlık yapmıyorum...

Lütfen bir daha demicem bunu çok ağır konuşcam...AngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry
ѕqρα кJмя
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Benim adımı ağzınıza almayın bundan böyle...Edebimle susuyorum burda,kimseye saygısızlık yapmıyorum...

Lütfen bir daha demicem bunu çok ağır konuşcam...AngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry

dönek diyon saygısız olmuyon he Big Grin

yaamur'mm hee dee geç bosver değmez Big Grin

hepsi böyle Gassaraylıların;

bkz:örnekleri hemen 2 üstümde :yikildim:
Ara
~uqqaLa~
yaa git allah aşkına Wink

bu arada haklsn mert Big Grin
Ara
CReATuRE
Tüm Galatasaray lı arkadaşlarım bu yazıyı okusun ve bi düşünsün ...Umarım ne demek istediğimi anlarlar...

1. Gurur
2. Kullanım talimatı olmayan öfke
3. Yalnızlık
4. Çıkar
5. Yetişme tarzı
6. ''Hep ben'' kavramı
7. Psikolojik
8. Anlama ve anlatma yeteneğindeki yüzdelik dilim.
9. Hiçlik duygusu.

(Nasihat ) Kafanıza taktığınız insanları düşünün, gerçekten ''Benim beynimi meşgul etmesine değer mi? '' diye bir soru sorun kendinize ? Neden sizin için bir hiç olan insanı kafanıza takasınızki ? Smile Wink
~uqqaLa~
o zaman sen nie takıoN kiBig Grin
Ara
CReATuRE
Takmıyorum ki SmileSmileSmileSmile takmış olsam bu şekilde susmazdım WinkWink

Lütfen bundan böyle kimse benim adımı kullanmasın,bende kullanırsam gereken cevabı verirsiniz arkadaşlar...
serkan_erzurumspor
www.komikresimlerim.org_cristiano_ronald...eri_13.jpg
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Beşiktaş kupayı kaptı Avrupa'ya uçtu history 15 2,120 05-12-2011, Saat: 12:19 PM
Son Yorum: history
  Avrupa Fatİhİ Galatasaray KaldiÄži Yerden Devam Edİyor nofearheart 6 950 02-27-2010, Saat: 12:58 PM
Son Yorum: emre-altan
  Panathinaikos-Galatasaray maçı hangi kanalda ve saat kaçta? CaNaT 1 655 12-04-2009, Saat: 11:07 AM
Son Yorum: Qetesh
  Hangi takım kimleri aldı? beautiful_matrax 1 525 06-30-2008, Saat: 02:08 PM
Son Yorum: ѕqρα кJмя
  Avrupa'nın lideri CaNaT 5 465 01-16-2008, Saat: 07:45 PM
Son Yorum: AfrâsyâB

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-15-2024, 03:20 PM