:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
öff yaaaaaa
kı@ymı@k=)
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bizim şuan yaptığımız gibi yani Big Grin

valla çok güzel bi duyguu anlattıklarımı birinin dinlemesii ama çok az itirafta bulunmuşum çok az şey paylaşmışımm onu farkettimm Big Grin ondann açtım konuu Big Grin rahatsız mı etti seniii Big Grin
Ara
AfrâsyâB
((UYFOR)) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:valla çok güzel bi duyguu anlattıklarımı birinin dinlemesii ama çok az itirafta bulunmuşum çok az şey paylaşmışımm onu farkettimm Big Grin ondann açtım konuu Big Grin rahatsız mı etti seniii Big Grin
yok estağfurlah
tabiki az çok paylaş bizimle bende merak ve büyük bir zevkle dinlerim Big Grin
Ara
piko
bence sende ona aynısını yap hemen konuyu degıstır baktın tapkı verıyo kuzum neden bu kadar herseyı kafana takıyosun de bole gıderse valla sonunu pek hayırlı goremıyorumde kapat konuyu o anlar hatasını anlamazsada dınlıuomus gıbı davranBig GrinBig Grin
Ara
kı@ymı@k=)
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yok estağfurlah
tabiki az çok paylaş bizimle bende merak ve büyük bir zevkle dinlerim Big Grin

iyi o zaman arada paylaşırımm Big Grin
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Valla bunun sonunu pek hayırlı görmüyorum.Big Grin
Ara
kı@ymı@k=)
piko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bence sende ona aynısını yap hemen konuyu degıstır baktın tapkı verıyo kuzum neden bu kadar herseyı kafana takıyosun de bole gıderse valla sonunu pek hayırlı goremıyorumde kapat konuyu o anlar hatasını anlamazsada dınlıuomus gıbı davranBig GrinBig Grin

sağoll denedim amaa oturup ağlıyo karşımdaa Big Grin o zaman dinlemek zorunda hissediyorum kendimiii
Ara
*Asİ-yÜrEk*
((UYFOR)) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sağoll denedim amaa oturup ağlıyo karşımdaa Big Grin o zaman dinlemek zorunda hissediyorum kendimiii
Big Grinyerinde olsam bende oturup onunla beraber ağlardım kemal sunal misaliicon10.gif
Ara
piko
((UYFOR)) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sağoll denedim amaa oturup ağlıyo karşımdaa Big Grin o zaman dinlemek zorunda hissediyorum kendimiii
allah sana sabır versın o zaman ben coktan postalamıstım bunalım bırısı benıde bunalıma sokar cunkuBig GrinBig Grin
Ara
kı@ymı@k=)
piko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:allah sana sabır versın o zaman ben coktan postalamıstım bunalım bırısı benıde bunalıma sokar cunkuBig GrinBig Grin

valla aynen beni sokuyo bunalımaa kendime daiirr sıkıntıı bırakmadım içimdee tek sorunum buu Big Grin
Ara
piko
((UYFOR)) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:valla aynen beni sokuyo bunalımaa kendime daiirr sıkıntıı bırakmadım içimdee tek sorunum buu Big Grin
o zaman bak sole bı sarkı var sana tavsıyemdır Big GrinBig Grin:
aman bosver boyle gelmıs boyle gıder.....Big GrinBig GrinBig Grin

onada su sarkıyı soyle bak tesellı etmenın ne faydası var Big GrinBig Grin

bence arada bı sorun kalmazBig GrinBig Grin:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  gülmeyin abiiiiiiiiii yaaaaaa.... GCLRNFNS 6 414 03-30-2007, Saat: 05:35 PM
Son Yorum: PrinceSs

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 12:51 PM