:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Itiraf Ediyorum şu An Göz Yaşlarina Boğulmuş Durumdayim
AfrâsyâB
can_askerim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet gördüm bana göre dünya güzeli.
güzelliği beni ilgilendirmez 2 haftada bu ne aşk :S
fazla kaptırma kendini üzülen sen olursun
Ara
ѕqρα кJмя
uyardık abi anlamıyor
Ara
*Asİ-yÜrEk*
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:güzelliği beni ilgilendirmez 2 haftada bu ne aşk :S
fazla kaptırma kendini üzülen sen olursun

bunu sölemesi kolay ama yaşamsı daha ayrı bunu birkaç kişi daha öncede sölemişti aynı cevabı sanada vereyim üzülsemde sevinsdemde hep onu seveceğim.
Ara
AfrâsyâB
devlerin aşkı bu olsa gerek nedeyelim acınla yaşa
Ara
*Asİ-yÜrEk*
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:devlerin aşkı bu olsa gerek nedeyelim acınla yaşa

sağol moderatör.
Ara
kı@ymı@k=)
can_askerim naptın yaaa bak üzülüceksin yine amaa eğerkii karşılık vericekse verirdi zatenn ama vermedii bence artık sende uğraşma kaçan kovalanır unutma bi gün bu siteye geldiğinde bu konuları gördüğünde içi bi cız etsin ve seni aramaya başlasın işte o zaman asaletini gösterde yaptığından utansınn kendini bu kadar hırpalamaya gerek yok bana söylemesi kolay ama yapması söylemesinden daha kolay sen yeterki yapıcam de bu hayatta kimse bu kadar yürekten gözyaşlarını hakedecek kadar temiz değill bırak akabildiği kadar aksınn ama içini kemirmedenn sen onlarıııı senden kopan parçalar olarak değil içini huzura erdiren damlacıklar olarak düşünn böylesi daha güzelll
Ara
*Asİ-yÜrEk*
yardımın için teşekkürler ayrıca dün geceki kaba davranışımdan dolayı özür dilerim ben sana küstüm derken şaka demiştim ama sen gerçek sanmışsın ama neyse tekrar özür dilerim.
Ara
kı@ymı@k=)
önemli değillll yaa ben yanlış anlamışsam asıl ben özür dilerim bi gülücük felan koysan şaka olduğunu anlardım neyse artıkkk geçti gitti sende toparla kendiniii
Ara
*Asİ-yÜrEk*
sen haklıydın bir gülücük koymalıydım.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  itiraff EdiyorUM :) bEn oNu SeViYoRuMMM Shimariq_Shey 38 2,293 04-15-2022, Saat: 04:40 AM
Son Yorum: wildfang
  bi itiraf daha djseninim 6 404 04-14-2022, Saat: 06:41 PM
  Benden de bi itiraf...Çağlamı Seviyorum...:D coNrad 1 401 04-14-2022, Saat: 01:59 PM
  Itiraf Ediyorum djseninim 23 960 04-14-2022, Saat: 07:45 AM
  Hehehe İtiraf Ediyim Bari... ZeNiTH 32 1,163 04-14-2022, Saat: 03:17 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-26-2024, 11:39 PM