:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Benide alırmısınız aranıza :):)
HIÇKIRIK
abi ya özlettin kendini ya hoş geldin abi Smile
Ara
PCKoPaT
TekRaR ho$geLdinCool
Âh be.
Ara
ÐŽeşaren
Seni tekrardan görmek çok güzel Azizcim ..Smile

Yeniden hoşgeldin ..
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
hO$GeLdin Tekrardan aramiza Smile

gamZede geLecek mi ? Big Grin
Ara
CReATuRE
Tekrardan hoşbulduk arkadaşlar bu sıcak karşılama için teşekkür ederim...Umarım bu kısa ayrılık som olur ve bir daha ayrılmayız WinkWinkWinkWink
ÇiLeK
Hoşgeldin "AZİZ" seni yeniden burda görmek çok güzelllSmile umarım hep burda olursun bundan sonra bizimlee HOŞGELDİNN...
Ara
CReATuRE
ÇiLeK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hoşgeldin "AZİZ" seni yeniden burda görmek çok güzelllSmile umarım hep burda olursun bundan sonra bizimlee HOŞGELDİNN...

Tekrardan hoşbulduk hilal,senide tekrar gördüğüm için mutlu oldum...Bundan böyle hep beraberiz WinkWink
BiRiciGim
tabiki tekrardan aliriz sen beni suanda tanimiyorsun nick degistirdim icinBig Grin ben yozgat guzeli olanBig Grin nicklidim neyse tekrardan hosgeldin aramiza seni gördüme cok sevindim iyi forumlarSmile
Ara
CReATuRE
SeVDa MaSaLı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tabiki tekrardan aliriz sen beni suanda tanimiyorsun nick degistirdim icinBig Grin ben yozgat guzeli olanBig Grin nicklidim neyse tekrardan hosgeldin aramiza seni gördüme cok sevindim iyi forumlarSmile

Bak şimdi tanıdım işte SmileSmileSmileSmile tekrardan hoşbulduk beni tekrar aranıza kabul ettiğiniz için bende çok mutlu oldum...Bundan böyle daha da güçlü olcaz ve ayrılmıcaz WinkWinkWink
ÇiLeK
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Tekrardan hoşbulduk hilal,senide tekrar gördüğüm için mutlu oldum...Bundan böyle hep beraberiz WinkWink

İnşllahh..çok güzel bi haber verdin işte..
Giderken üzsende...dönüşünle sevindirdin yürekleri...Daima bizimle olman güzel...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bende geldim... benide alsanıza aranıza:D coNrad 18 1,006 04-14-2022, Saat: 02:01 PM
Son Yorum: wildfang
  benide alırmısınız aranıza??:) esra_55 28 771 04-13-2022, Saat: 10:01 AM
  Benide aran?za al?rm?s?n?z? kayya 10 630 04-04-2022, Saat: 10:09 AM
  Slm Herkese Ben Araniza Yen? Katildim STAR_GİRL 31 1,173 04-02-2022, Saat: 07:42 PM
  ben de katıldım aranıza :)) love 29 1,722 05-08-2010, Saat: 11:05 AM
Son Yorum: sıla

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 10:18 PM