:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PemBeme ama uzulmek yok :(
ѕαкℓı@мѕı@η
H€p böyLe oLur zaten :S taam oLmazsam Kendine iyi Bak tamam mi Smile
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
......................
Ara
EndLess
Nolır Lem burda Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin:
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
bilmem noluo Big Grin
Ara
EndLess
vaLLa sımdı hakım bey..

Yıldız Gozlum Pembeye ILanı ask edır..Pembe KabuL etmır..Cunku Pembenın Baska bır sevdıgı Olıır..Yanı Öle dıır..YıLdız Gözlum.. BunaLıma Gırırr..CunKu Pembeyı ,Cok sevıır.Ama Pembe Nuh Dıır Peygamber Demııır..

Yıldız GözLumd eKendını ıckıye verıır..Sonra bu Konuyu Acır .. Pembe Cok duyguLanırr. Ama YıldızGözlume Yınede Pas vermıır..Ve Sonra OLan OLıır...Ben Gelırım..

SmileSmileSmileSmile:SmileSmileSmileSmile
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
yanlissssss itiraz ediyorum hakim bey ikiside kiz bunlar arti cok iyi dostlar kardes giib yani arada ask olamaz tek suclu sersi Big Grin
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
yanlissssss itiraz ediyorum hakim bey ikiside kiz bunlar arti cok iyi dostlar kardes giib yani arada ask olamaz tek suclu sersi Big Grin
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
Ara
EndLess
İtiraz ReddedılMıs BuLunmaktadır..Sersının söledıgı hersey uygulanp goz onune alınmıstır..Yıldız gözlumund aha oncede Pembe dene sahsı zorla alı koyma tesebbusunde bulunduguve bu suctan.. Ceza aldıgı belırlenmıs olup..Yıldız gözlumun Pe4mbeden uzak tutlması uygun görulmustur..Big GrinBig Grin:Big GrinBig Grin
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
olamaz pembe ve ben ayrilmaz ikiliyiz beni ondan uzak ttsaniz onu benden tutamazsiniz Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  kanim hep icime akar kanarim ....buda can dostum pembeme olsun seni cok seviyorum :) (¯`•._ αѕιρяєη 7 344 10-28-2007, Saat: 11:48 AM
Son Yorum: Qetesh

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-23-2024, 01:06 PM