:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ÖzLeDiM.....
ÇiLeK
42124496vj5.gif

ÖzLeDiM...

Sesini o güzel kokunu özledim..Haklısın ayrılalı çok uzun bi süre olmadı ama özledim işte..Seninle konuşmayı bana kızmanı sana naz yapmayı özledim.

ÖzLeDiM...

Ben hiç düşünmemiştim seni bu kadar özliyebilecegimi sana bu kadar kalpten vurulacagımı Hani derler ya rüyamda görsem inanmam bende inanmazdım...

ÖzLeDiM...

Beni bırakmadıgını söyle bana kızacagını söyle ama sessizlige gömülme sseni özledigimden bile habersizsin ..Sana ihtiyaçım var bırakma beni sakın!!

ÖzLeDiM....

Beni sevdigini söylemeni,beni herşeyden herkesden kıskanmanı özledim.O büyük sabrını özledim,Kızdıgın an kimseyi görmeden ortalıgı ayaga kaldırmanı,sonrada seni sakinleştirme çabalarımı....Yaptıgın tüm delilikleri özledim ben.

ÖzLeDiM....

En önemlisi ne biliyomusun?seninle saatlerce konuşmayı beni sevdigini söylemeni ve bana sıkıca bırakmayakcasına sarılmanı özledim...

ÖzLeDiM.....

ÇiLeK
21.08.2007
21.53
Ara
ÇiLeK
Gözyaşlarımı tutsam mı salsam mı bilemedim.....ama seni çook özledim ....
Ara
ÇiLeK
kokunu-ozledim-1.jpg
Ara
rüzgargülü
En Çok oLman Gereken Zamandı..YokLuğunu en Çok Hissettirdiğin Zaman..
ßu söz Çok güzeL.
Ara
ÇiLeK
Teşekürler rüzgargülü...
Ara
ÇiLeK
karbeyazdir-olum-1.jpg
Ara
ÇiLeK
Yürüyorum ordan oraya,nereye gittigimi bilmeden çaresizce yürüyorum...Ne tarafa dönsem ne tarafa gitsme hep sensizlik var yüregimde hep özlemin yüregimde.....

Olmadık yerlere gidiyorum ben,sensizlik mi içimi acıtıyo yoksa içime sıgmıyan sevgimi....Özlemin öyle bi yara açıyo ki yüregimde bu özleme dayanmak zor oluyo bee bitanem...Yoklugun acıtıyo ama yok olmuyo....

Özlemine katlanamıyorum artık dayanmıyo yüregim sensizlige hadi gel daha fazla gezdirem beni bu yollarda daha fazla sensiz bırakma beni ......gel özlem bu sensizlik bitsin...

ÇiLeK
Ara
ÇiLeK
[yt]Y0QlpyPhEJw&feature [/yt]

özledim seni özledimm.....
hER GÜN YOLUNU GÖZLEDİM..
YÜREGİM SENSİZ ATMASIN..ATAN KALBİM HİÇ DURMASIN ....SEVEN KALBİM HİÇ VURMASIN SEN OLMAYINCA ÖZLEDİM SENİ ÖZLEDİMM GELECEKSİN BİRGÜN DİYE GÖZYAŞLARIYLA BEKLEDİMM ÖZLEDİM SENİ ÖZLEDİMMMM
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
özlemek güzeldir özlenen güzel olunca özleyende böyle güzel özlerse napsın Smile

teşekkürler canım benim ..
Ara
ÇiLeK
Ben teşekür ederim hüzünçicegimm...evet o özlenen çok güzelll...

Hemde biriisini öyle özledim ki içime sıgmıyo o özlem.....sevgilerimle..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Özledim... acemhe 9 749 05-06-2021, Saat: 11:05 AM
Son Yorum: Gü-lŞ«m-se
  Ben en çok … özledim... acemhe 0 651 12-19-2009, Saat: 09:31 PM
Son Yorum: acemhe
  Seni Özledim....................... ÇiLeK 5 1,166 08-27-2008, Saat: 04:17 AM
Son Yorum: ÇiLeK
  Dön özledim Seni..... ÇiLeK 12 1,294 08-20-2008, Saat: 07:41 PM
Son Yorum: ÇiLeK
  Seni Çok Özledim,Gel..Yine Gidersin.. lazmurat 3 697 08-10-2007, Saat: 09:23 AM
Son Yorum: lazmurat

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-19-2024, 02:35 AM