:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İyiki Varsın Sevgili...
Resimler&Hayaller
[SIZE=4]Artık sevmek için o kadar nedenim var ki!Sen ve sevmek...Ne kadar güzel yakıştığınızı anlatamam.Seviyordum sevmeyi çünkü sen vardın,seviyordum seni çünkü sevmeyi sende öğrendim.İyiki girdin hayatıma sevgili,iyiki seni tanıdım.Düşünüyorumda senden önce yaşamamışım ben.Senden öncesi bir hiçmiş benim için.Ama ya şimdi!Biliyor musun senle o kadar değiştim ki,o kadar değiştirdin ki beni.Hayat buymuş meğer,hayat senmişsin.Artık hayatımda sen varsın.Gözlerimde sen,bedenimde sen,ruhumda sen...Adını sonsuzluk koydum senin.Çünkü sonsuzsun,bitmeyeceksin.Bu aşka beraber başladık ve beraber biteceğiz ancak...

Ve şimdi;

SEVİYORUM ve SEVİLİYORUM!

BİR ÖMÜR BOYUNCA BERABER YAŞLANMAK DİLEÄžİYLE SEVGİLİ...

09/09/2006 12:57 Resimler&Hayaller
[/SIZE]
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
hep böyle mutlu olmanız dileklerimle yüreğinden gelen bu güzel sözlere binlerce teşekkür Smile
Ara
Resimler&Hayaller
hüzünçiçeği Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hep böyle mutlu olmanız dileklerimle yüreğinden gelen bu güzel sözlere binlerce teşekkür Smile

Bunu geçmiş zamanda bir ilişkimde yazmıstım,o duyguları yansıtıyordu...
Ben tşk ederim aynı dilekler benden sana Smile
Ara
_tatli_jadi_
çokkk güsell yha
Ara
Resimler&Hayaller
_tatli_jadi_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çokkk güsell yha

Tşkler Wink
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gece ve sevgili yalnızlığım... €BeRimSin 10 454 04-12-2022, Saat: 11:50 AM
Son Yorum: wildfang
  HaYaliNİZDeKi AŞk SeVgİli İDeaLiNİz ? experiance 21 1,371 04-11-2022, Saat: 03:41 AM
  ArAz ... '' YaLNıZıM ; ÇüNKü S€N VaRsIN '' €BeRimSin 3 478 04-09-2022, Saat: 11:08 AM
  G?c?m yok... Ey sevgili t?kendim art?k! ?ek ipimi ?leyim... PaPaTYa_PReNSeS 3 307 04-07-2022, Saat: 12:14 PM
  Bu SeNiN SoN Gidi?iN OLsuN SevGiLi €BeRimSin 3 477 04-04-2022, Saat: 12:29 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 04:15 AM