:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bir Konuşabilsek
(¯`•._ αѕιρяєη
insallah ama sevgi derken sadece asktan deil kast butun insanlari sadece allah yarattigi icin insan oldugu icin sevmeliyiz Smile
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
son Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Evet bunda da haklsıın ; herşeyin başı kesinlikle saygı ve sevgi. Ama kişi bence ilk önce Saygı yı korumalı; çünkü zaman içerisinde sevgi bazı durum ve şartlarda zedelenebiliyor; ama o kişiye karşı Saygını koruduğun sürece Sevgine de sahip çıkabilirisin. Ancak şöyle de bir gerçek vardır ki; Beni öyle yada böyle kimse sevmek zorunda değil; ama saygı göstermeli...İşte o zaman sevmediğin birine bile duyduğun saygıdan dolayı anlaşabilirsin.

evet haklisin fakat buurda bazen celisiyor insan bazen sevmedigine saygida duyamiyor gerci bu kisiye bagli ama dedigin gibi saygimizi ne olursa olsun kaybetmemeliyiz
Ara
son
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tesekur ediyorum allah herkeze nasip etsin Smile

Teşekkürler; bende öylesine mükemmel ve ölümsüz bir sevgi yaşıyorum ki! Mükemmel ve ölümsüz olan; ilk önce sevdiğimden sonra ise yine sevdiğimden kaynaklanıyor.

Dilerim herkese böylesi sevgiler nasip olur.
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
aminn insallah herkez mutlu olur ya Smile
Ara
son
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:insallah ama sevgi derken sadece asktan deil kast butun insanlari sadece allah yarattigi icin insan oldugu icin sevmeliyiz Smile

Evet; benimde anlatmaya ve ifade etmeye çalıştığım sözcükler bunlar... " Yaratılanı severim Yaradan'dan ötürü " Ama sevmek er daim saygıyı beraberinde taşır. Ben seviyorum diye; saygısızlık etme hakkım olamaz; olmamalı. Gerçi aynı duyguları farklı kelimelerle ifade etmeye çalışıyoruz.
Ara
kı@ymı@k=)
amin aminnn tebrik ediyorum siziiii bendee gerçek aşkı bulurum sanırsam daha küçüğümdee Big Grin bulurum heraldee
Ara
son
((UYFOR)) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:amin aminnn tebrik ediyorum siziiii bendee gerçek aşkı bulurum sanırsam daha küçüğümdee Big Grin bulurum heraldee

Aşkın, sevginin yaşı yoktur. Ne zaman, ne şekilde karşına çıkacağını bilemezsin. Ama öncelikle Sevmeyi kendine amaç edinirsen En güzelini yaşaya kendini hazır hissedebilirsin. En unutulmaz, en ölümsüz sevmeler yaşaman dileğiyle...
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
son Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Evet; benimde anlatmaya ve ifade etmeye çalıştığım sözcükler bunlar... " Yaratılanı severim Yaradan'dan ötürü " Ama sevmek er daim saygıyı beraberinde taşır. Ben seviyorum diye; saygısızlık etme hakkım olamaz; olmamalı. Gerçi aynı duyguları farklı kelimelerle ifade etmeye çalışıyoruz.

evet sonuc olarak saygi herzaman on planda tutabilirsek hersey daha guzel olur saygiya sevgi eklersek iki kat guzel olur konusmadan once dinleyip anlayip + dusunup sonra konusursak 3 kat guzel olur
baktik bilmiyoruz susarsak en guzeli olur Smile

herzaman saygi sevgi ve konusabilen insanlar olabiliriz insallah Smile
Ara
kı@ymı@k=)
son Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Evet; benimde anlatmaya ve ifade etmeye çalıştığım sözcükler bunlar... " Yaratılanı severim Yaradan'dan ötürü " Ama sevmek er daim saygıyı beraberinde taşır. Ben seviyorum diye; saygısızlık etme hakkım olamaz; olmamalı. Gerçi aynı duyguları farklı kelimelerle ifade etmeye çalışıyoruz.

evet Big Grin dönüyo dolaşıyo hayat herkese saygı duymayı gerektirir ama bazende olurkii sevmediğin için saygıda gösteremezsin sonuç olarakk herkes birbirini kendisi görürse sorun kalmaz kendisine yapılasını istemediği şeyleri başkasınada yapmazsa saygıda göstermiş olur ve her insan sevgiye muhtaç olduğundan kendi gibi gördüğü için sevgide gösterir böyle iştee Big Grin
Ara
son
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
evet sonuc olarak saygi herzaman on planda tutabilirsek hersey daha guzel olur saygiya sevgi eklersek iki kat guzel olur konusmadan once dinleyip anlayip + dusunup sonra konusursak 3 kat guzel olur

baktik bilmiyoruz susarsak en guzeli olur Smile

herzaman saygi sevgi ve konusabilen insanlar olabiliriz insallah Smile

Tüm konuşulanları, ifade etmeye çalıştıklarımızı çok güzel özetlemişsin. Ellerine, hisseden yüreğine sağlık. Teşekkürler; Sevmelerin daim olması dileğiyle
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 03:54 PM