:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yönetime
PCKoPaT
Pemße naßSınLaR Big Grin ßanLanSın mı Big Grin
Âh be.
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Eee istio napaLim yani yazik hiç bi istegi olmuo beLLi bole olmasini istio mutlu etmek lazim bence yani Big Grin
Ara
*Asİ-yÜrEk*
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ni€ bu arkadasimizin hiç bir istedigi yerine getiriLmior ya ben onun adina çok uzuluyorum :S

seni mi kırcaklar yani şikayette bulun 2 dakika içinde can_askerim yokyikildim.gif:D
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
can_askerim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:seni mi kırcaklar yani şikayette bulun 2 dakika içinde can_askerim yokyikildim.gif:D

yOoo ben sendn sikayetci deilimki merak etme sikayetci veya rahatsiz olsam solerim Wink Demek istedigim haNi madem cok istion yerine getirsinlerde sende er muradina bi kaç gundur gitmeyi fln istedin olmadi son istegindir belki bu die yerine gelmesini istedim tamamen senin acindn Wink Big Grin
Ara
PCKoPaT
ßu ne inCe dü$ünCeBig Grin pemßem göZLerimi ya$arTTınBig Grin
Âh be.
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Ya bir ara böyle bir isteğim vardı fakat 4 kişi çok sevdiğim kişilke istemedi vazgeçtim bende.PeMBe
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
T$k ederim Pckom Napiim hersey sizin mutlulugunuz için Big Grin
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
can_askerim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ya bir ara böyle bir isteğim vardı fakat 4 kişi çok sevdiğim kişilke istemedi vazgeçtim bende.

Ha yani artik BanLAnmak istemion dogrumu anlamasim?
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Maşallah çok süper bir anlayış tarzın var.
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
can_askerim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Maşallah çok süper bir anlayış tarzın var.

DaLGa gecer gibi ne cvp verion be biz burda bIseyi acikLiga getirmeye calisioruz aLLa aLLa ya nebiliyim ben kocaman insansin kendin, kendin için dogru karari veremionda insanlarin demesiylemi hareket edion neyse ya banane sanki
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sayın Yönetime. *Asİ-yÜrEk* 29 1,401 05-14-2008, Saat: 09:38 PM
Son Yorum: MaNeSiA

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 08:55 PM