:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yönetime
EndLess
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:can askerim konuyu komedi bölümüne açsaydın ??

Ne Dıyon Lem PaPucumun Modu..Bak Surda Romantık..SaatLer Gecırıyoruz...SmileSmileSmileSmile
Ara
EndLess
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Nie bi haber vermion suzeldiyse ne konustuk biz ? :S

Sen Bana Ne dedın...SmileSmileSmileSmileSmileSmile Kendını Tamamen Hazır Hıssettıgınde GeL....Ama Ben haLa Cok ıyı DegıLım...SmileSmileSmileSmile Senı Usmek ıstemıyorum...YanLıs Yapıpta...SmileSmileSmileSmileSmile
Ara
ѕqρα кJмя
1312789313717ncı beni banlayın konusu bu ya!.
Ara
ÐŽeşaren
Smile Smile ............
Ara
~uqqaLa~
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:can askerim konuyu komedi bölümüne açsaydın ??

:yikildim:
Ara
GCLRNFNS
tamam hasan seni şimdilik
duygusuza baışlıyorum bidaha
olmasın topuklarına sıkarım bu seferrr
haberin olsun hadi şimdi rahatlaaa...Big Grin
Ara
CReATuRE
Hayatta her insan bazen boşluğa düşüp yanlış karralar alabilir ama mantıklı düşününce sonunda doğru yolu bulur...Bak can askerim bu kadar kişi sana olumlu yorum yazmış gitmeni istemiyor demekki seviliyorsun buda demek oluyorki bu insankları kırma ve burda bizimle kal ve alınganlıkları bir kenara it...Kişilerle bir probleminde varsa kouşarak halletmeye çalış olur mu ? WinkWinkWink
*Asİ-yÜrEk*
Ya arkadaşlar yemin ediyorum ben pembeyle dalga geçmek gibi birşey düşünmedim neden öyle anladı bir anlam veremiyorum biryerede gitmiyorum.Keşke doğru anlamışsın deseydimde beni yanlış anlamasaydı gece uyku uyuyamadım.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sayın Yönetime. *Asİ-yÜrEk* 29 1,401 05-14-2008, Saat: 09:38 PM
Son Yorum: MaNeSiA

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 05:29 PM