:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ölüyorum...Sebebimsin...
(¯`•._ αѕιρяєη
Ölüyorum...Sebebimsin...

366779546e46de1c877b1seom1.jpg

Şimdi sen gideceksin ve ben arkandan bakakalacağım. Dur diyemeyeceğim, sesim çıkmayacak. Susuşlarımda saklı kalacak duygularım ne kötü... Söz geçiremeyeceğim göz yaşlarıma akacak. Saklayacağım görmeyesin diye, beceremeyeceğim. "Ağlama" diyeceksin bana, seni dinlemeyeceğim. İçimde biriken ne varsa gözlerimden taşacak dışarı. Dokunmak isteyeceksin, başımı geri çekeceğim öfkeyle. Kızgınım gidişine çünkü, öfkem bir dağ gibi büyük. Ne varsa hayata dair alıp götürüyorsun benden farkında değilsin. Ya da farkındasın ama değilmiş gibi davranıyorsun. Sen kendi yolunu çiziyorsun şimdi ve doğru bildiğini yapıyorsun. Bense binlerce yanlışın ortasında tek başınayım. Oysa beklediğim sevgiliydin sen. Yorgun dünlerden damıtılmış, kimliksiz sevdalardan süzülmüş aşkımın tek sahibi. Sanki seni aramıştım yıllarca da , ararken aşk niyetine yabancı kollarda uyumuştum. Bu yüzden kimse kandırmadı beni, dindirmedi aşka susamışlığımı. Hep eksikti hep yarım. Ne yazık ki "Bu kez tamam" dediğimde de yarım kaldığımı görüyorum. Belki de sevmeyi beceremiyorum ben.

Öyle ya, deli sevdalar bana göre değil belki de. Dümdüz, heyecansız, içimdeki kuşlar kanat çırpmadan ve tutkuyu kanımda hissetmeden yaşamalıyım aşkı. Buna aşk denirse tabii.. Bu yarım kalmışlık duygusu yok olur mu o zaman? Peki sen biliyor musun bu acıya katlanmaların ilacını? Bu yürek sancısını ne dindirecek? Bu geceler nasıl geçecek? Söyle yar, içimi kor gibi yakan bu ateş nasıl sönecek?
Acelen var biliyorum. Gideceksin, yaşanmamış zamanları da beraberinde götüreceksin. Bunu hiç istemiyorum. Ne berbat bir duygu bu.. İstemediğim bir şeyi yaşıyorum ve buna engel olamıyorum. Benden bağımsız gelişiyor her şey. Çarpmanın etkisiz elemanı gibiyim. Ya da bir savaş filminin daha ilk karesinde atılan ilk kurşunla düşüp ölen ve bir daha da hiç görünmeyen figüran...
Haydi git, bu yol senin yolun. Dilediğince özgür at adımlarını. Kendin için iyi olanı yapıyorsun ya ne önemi var gerisinin. Yaşadığımız kısa günlerin anısına sığınır, atlatmaya çalışırım bu acıyı. Sensiz olmaktan daha kötü ne olabilir bu hayatta? Bir insanın başına en kötü şey gelmişse başka hiçbir şeyden korkmuyor.

[b][i][SIZE=5]Bir tek seni kaybetmekten korkuyordum. Oda geldi başıma..[/SIZE][/b][/i]
Ara
eliff6161
bugün baya efkarlanmışsn galibaa

paylaşımın için teşekkürlericon12.gif
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
ben tesekur ederim eh biraz oyle oldu :'(
Ara
piko
fazla efkar salıga zarar bırak o senı dusunsun kendını uzmen bısıyı degıstırmez:S
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
efkarliyim bugun degmen bana dostlar
geceler uzun sabaha daha cok var
dayanilmaz hasreti bagrimi yakar
elim sigarama bir cakmak cakar
bu hasret yuregimi KANATIR CAN YAKAR

icimden geldi :S
Ara
piko
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:efkarliyim bugun degmen bana dostlar
geceler uzun sabaha daha cok var
dayanilmaz hasreti bagrimi yakar
elim sigarama bir cakmak cakar
bu hasret yuregimi KANATIR CAN YAKAR

icimden geldi :S
helal sana
ama gercekten bırak sen uzulme yaa karsındakı uzulsun
belkıde senın ıcın hayırlısı boyledır:S
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
ben uzulmem yurek uzulur
beden degil can yanar GOZDEN YAS SUZULUR
ruhum ona asina bir onu dusunur
ben uzulsem ne cikar kalp yolunda surunur
benim sevdamda o var yurek ona surgundur :S
Ara
piko
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben uzulmem yurek uzulur
beden degil can yanar GOZDEN YAS SUZULUR
ruhum ona asina bir onu dusunur
ben uzulsem ne cikar kalp yolunda surunur
benim sevdamda o var yurek ona surgundur :S
haklısın valla hanı sana uzulme dedım ya sende benı yedınBig Grin ve uzulmuyosun artık en guzelı bak ben cay yaptım ıcermısın:SBig GrinBig Grin
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
icerim iki sekerli olsun kupadaysa dort Big Grin
ASKIM OLSA ODA ISTERDI BIR IKI BIR DORT
uzulmek faydasiz sen getir cayi
icekde dagilsin bu efkar havasi Big Grin
Ara
piko
o zaman cay acmaz senı ben en ıyısı sana bı 70 lık rakı getırıyım azda olsa onutturur ya Big GrinBig Grin ısallahBig GrinBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sadece Ölüyorum, Ötesi Yok İnan >As!_M€L€q< 5 382 04-10-2022, Saat: 09:10 AM
Son Yorum: wildfang
  Sad€c€ ÖLüYoRum ÖT€si Yok İnan..... €BeRimSin 2 275 04-09-2022, Saat: 11:39 AM
  Haberin Yok ölüyorum eRCi 18 671 04-08-2022, Saat: 12:51 PM
  Anne Ben Ölüyorum MasaL_perisi 8 423 04-08-2022, Saat: 09:31 AM
  ?l?yorum...Sebebimsin... eRCi 13 673 04-04-2022, Saat: 06:08 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 09:44 AM