:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sagir Bir Yaraydin iste Icimde...Icimin En Dilsiz Yerlerinde..
нüzüηçiçÑ”ği
Yıllar olmuş.. Seni bulduğumda farkettim.. Onca savruluş, onca savaş, onca bozgun, onca anı ve onca “senden kalanlar” dan sonra hem de.. En hızlı hatırlanan, en eski unutulansın hala.. Nerden baksan kocaman bir hüzün bulutu benim yaşantım. Bir şeylerin intikamına bile küskün, bir avuç düşüm.. Kolay geçmiyor yaralar bereler, kendi çıksa lekesi çıkmayanlardan işte.. “Hiçbir yara, hiçbir zaman, tam olarak iyileşmez” derken, haybeye konuşmamış Yılmaz Abi.. “Güzel kalan yaralar vardır bilir misin?” demiştim bir gün sana.. “Zaman zaman yanlış bir dokunuş, yahut, mevsimsiz bir yağmurla sızlayan, ama hep güzel kalan yaralar..”
Bir sürü sitem sıralayabilirim aslında, ben de çok var nasılsa, haddinden çok.. Ama herşey geçiyor zamanla, herşey eskiyor değil mi? Sitemlerim bile vazgeçti direnmekten.. Bu yaşa nasıl geldim bilmiyorum.. Böyle bir cümle kuracağımı hiç düşünmezdim ama; geriye dönüp bakıyorum da, belki de sen haklıydın.. Tüm bunlardan geriye ne kalır bilinmez.. Kimse de bakmaya yeltenemez, bu kadar pervasız değildir hiç kimse.. Bütün bunları unutmak lazımdı belkide, hatırlamak için gelecek zamanlı cümlelerde.. Bu yüzden koymaz mıyız zaten, platonik fotoğrafları, cüzdanımızın baş köşesine.. Şiir de bu yüzden yazılmaz mı zaten, unutulan şeyleri hatırlamak için yani.. Geride bırakılan ekmek ufağı gibi ya da yetmişlik rakıya meze misali..

Sabah ayıldığında unuttun muhtemelen, ya da unuttuğun gün ayıldın bilemem..

Soysuz akşamlarla başlayan bu pejmurde hayatı, anlamını yitiren zamanları, keşkeleri, bu mezbele şehre gömeli çok oldu.. Ne değişti, tabiki hiçbir şey.. Hala pencereleri kapıları sımsıkı kapatıyorum çirkinlik sızmasın diye.. Bir ara kendimi öldüreceğimden korkuyorlardı. Kendini öldürmek daha başka nasıl olabilirdi ki; içindeki coşkuyu, içindeki çocukluğu, içindeki herşeye rağmen kendini verişi öldürmekten başka.. Aklımdaki çekmeceler taşmak üzereyken, gece dedikleri, çok fazla misafir pervermiş meğer gizlere.. Sinsice içine saklandım bilerek.. Gözyaşlarımı sadece ayışığı yakamozlarken, yüreğimdeki kurana sevda ayetleri yazarken, adam gibi acırken içim üstelik, yok musun bilmedi kimse.. Ahh benim dermanı sahipli dermansızlıklarım.. Sağır bir yaraydı işte içimde, içimin en dilsiz yerlerinde..

Sitem hakkı saklı keşkelerle geçti ömür, kabul etsem de, etmesem de..

Neyse..

Yaralanan kuşun kanadını sararlar değil mi güzel gözlüm? Uzak yolcuların, susuzluktan çatlamış dudaklarına, bazen saç telleriyle bir şeyler sorarlar değil mi güzel gözlüm? Ama sen; ne dudaklarımdaki susuzluğu sordun, ne de parmaklarınla kırılmış kanadımın yarasını sardın.. Sana ömrümün sonuna kadar sitem edersem, gözlerin gözlerimden bir hesap isteyebilirmi?
Ara
ÇiLeK
nerdesin-12.jpg

Hüzünçicegim çook güzel olmuş teşekürler canımcım...
Ara
ÇiLeK
Dilime dolanmış Adınla başlıyorum sonu gelmez satırların en başına.."

Sana dair harflerim, kalemimden akan mürekkebe bulaştı yine ..

[SIZE=3]Silinmez bir daha ak sayfanın silüetinden..[/SIZE]

[SIZE=3]Yazdığım her bir satır, keşkelerin dudağıma hapsolduğu buruk bir tebessüm suratıma çarpıyor senden yansıyanlarla..[/SIZE]
[SIZE=3]Acıtıyor canımı, sızısı yakıyor genzimi, ağlamaklı oluyor gözlerim,yaşlar inat ediyor yanaklarımdan süzülmek için..[/SIZE]

[SIZE=3]İlk defa pişmanlık duyuyorum oysaki..[/SIZE]
[SIZE=3]Ve ilk defa kelimelerimin peşinden kalemimi isteyerek koşturuyorum..[/SIZE]
[SIZE=3]-"Belki bir anda, bir virgülde veya ucu açık kalmış cümlemin sonundaki üç noktada seni yakalar umuduyla.."[/SIZE]

[SIZE=3]İkimiz için yazılmış senaryoda iki acemi aşığın üstlendiği rolün altında ezildik..[/SIZE]
[SIZE=3]Yanlış zamanlarda, yanlış yerlerde repliklerimiz ezberimizi bozdu..[/SIZE]

[SIZE=3]Rolümüzü yanlış oynadık..[/SIZE]
[SIZE=3]Perde acımasızca kapandı yüzümüze, bir daha açılmamak üzere..[/SIZE]
[SIZE=3]Üzerimize yıkılan dekorun altında kaldık..[/SIZE]
[SIZE=3]Harab oldu duygular,ezildi umutlar, kırıldı can..[/SIZE]
[SIZE=3]Ve can kırıkları batmaya başladı en can alıcı yerlere..[/SIZE]

[SIZE=3]Kanıyor..[/SIZE]
[SIZE=3]Kanatıyor..[/SIZE]
[SIZE=3]Kan ağlıyor...[/SIZE]

[SIZE=3]"Bir zamanlar Canımın attığı "sen",canımı yakıyor artık.."[/SIZE]

[SIZE=3]Ya yakmalı senin için biriktirdiğim tüm harflerimi..[/SIZE]
[SIZE=3]Ya da yazmalı...[/SIZE]
[SIZE=3]Kalemimle beraber bitene kadar "seni"..[/SIZE]
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
Ben teşekkür ederim bu güzel yazılar için sana Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İşte Bu Ağrıma Gitti Be Sevdiğim... €BeRimSin 5 340 04-14-2022, Saat: 04:50 AM
Son Yorum: wildfang
  Aşk ne mi İşte Kanıt... €BeRimSin 7 373 04-14-2022, Saat: 01:36 AM
  Kes Sesini Yüreğim! SuS! SuS! işte..SuS..!!! ROSE 11 538 04-13-2022, Saat: 09:29 PM
  işte o bendim!...her sabahına bir bir yıldızlar takan... DarkLady 6 419 04-13-2022, Saat: 04:34 PM
  **Bir çocuk ağlar içimde susturamammmmm !!!** MasaL_perisi 4 383 04-12-2022, Saat: 03:18 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 12:10 PM