:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
d€NkL€m :)
speedy_girl
piko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:[quote=speedy_girl]
yok ole sımarık bı tıp deyılım ben sanada ılgı gosterselr hosuna gıtmezmı sımarmazmısın yanıBig GrinBig Grin

ÇhOq !Lg! ALıYoM aMa $ImaRmAm kaTıY€n ßAna T€rs JnM ... $ıMArSAm $!md!K! kOnUmUmDa OLmaZdIm v€ $IMArIkLIğI S€vM€m !!!
Ara
piko
speedy_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:[quote=piko]

ÇhOq !Lg! ALıYoM aMa $ImaRmAm kaTıY€n ßAna T€rs JnM ... $ıMArSAm $!md!K! kOnUmUmDa OLmaZdIm v€ $IMArIkLIğI S€vM€m !!!
ham ne dıyebılırım kı ama hepımız ınsanız sımarma derken sen yanlıs anladın heralde ole tepesıne cıkma olayı falan deyıl daha rahat konusmak gıbı desem sana yanı kelımelerınde fazla secıcı deyılde oldugu gıbı kullanmaktı kastettıgım ya turkce ne kadar acayıp bı dıl deyılmı nereye cekersen oraya gıdıyo valla:d
Ara
speedy_girl
ham ne dıyebılırım kı ama hepımız ınsanız sımarma derken sen yanlıs anladın heralde ole tepesıne cıkma olayı falan deyıl daha rahat konusmak gıbı desem sana yanı kelımelerınde fazla secıcı deyılde oldugu gıbı kullanmaktı kastettıgım ya turkce ne kadar acayıp bı dıl deyılmı nereye cekersen oraya gıdıyo valla:d

naSıL AnLaMaK !St€Rs€N oNu AnLArSıN tÜrKç€ ÃŸöL€ ß!R D!L !!! aMa zaT€n ßaHS€tt!Äž!n $ImaRıK Ç€rç€VEs! sInırI nsL oLuRsA oLsUn ߀N $ıMArIkRıÄžı TaSv!P €Tm!YoRuM Smile
Ara
piko
speedy_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:[quote=piko]

naSıL AnLaMaK !St€Rs€N oNu AnLArSıN tÜrKç€ ÃŸöL€ ß!R D!L !!! aMa zaT€n ßaHS€tt!Äž!n $ImaRıK Ç€rç€VEs! sInırI nsL oLuRsA oLsUn ߀N $ıMArIkRıÄžı TaSv!P €Tm!YoRuM Smile
tamam ya ne kızıyon parmak kadar cocuga :S:S
Ara
speedy_girl
tamam ya ne kızıyon parmak kadar cocuga :S:S

Big Grin kIZmIyOrUm JnM Big Grin
Ara
piko
bundan sonra sımarmıyacagım abla :S:S
Ara
speedy_girl
piko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bundan sonra sımarmıyacagım abla :S:S

:kucak: aF€r!N sAna :kucak:
Ara
piko
speedy_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı::kucak: aF€r!N sAna :kucak:
yuzume yuzume vurdun ya :S:S
Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
speedy_girl
piko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yuzume yuzume vurdun ya :S:S
Big GrinBig GrinBig Grin

s€N!n YAZıNA mUkaß!L yaZdIM yha ALıNma :kop:
Ara
piko
speedy_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:s€N!n YAZıNA mUkaß!L yaZdIM yha ALıNma :kop:
yok ya affet cok yorgunum sabahtan berı cızım yapıyorum ne yazdıgımı bıle tam sacemıyorum Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 02:48 PM