:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
d€NkL€m :)
speedy_girl
piko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:[quote=speedy_girl]
ya ben duzeltıyorum butun kızlar aslında problem deyıller yaa ıyılerıde var aralarında aslında Big GrinBig Grin

ßaKS€n Ç€v!R kaZı YaNmAsI hIh ...icon10.gif icon10.gif
Ara
piko
speedy_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:[quote=piko]

ßaKS€n Ç€v!R kaZı YaNmAsI hIh ...icon10.gif icon10.gif
Big GrinBig GrinBig Grin yok tok saka bı yana bana hep problemlı kızlar geldı ondan ole dedım Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin sonradan kendıme dedım kılan dedım tamam onlar problemlı ola bılırde bununla neden butun kızları suclayım kı dedım Big GrinBig GrinBig Grin sonradan duzelttım Big GrinBig GrinBig Grin aslı bu hakım abla benım hıc bı sucum gunahım yok aslında Big Grin
Ara
speedy_girl
Big GrinBig GrinBig Grin yok tok saka bı yana bana hep problemlı kızlar geldı ondan ole dedım Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin sonradan kendıme dedım kılan dedım tamam onlar problemlı ola bılırde bununla neden butun kızları suclayım kı dedım Big GrinBig GrinBig Grin sonradan duzelttım Big GrinBig GrinBig Grin aslı bu hakım abla benım hıc bı sucum gunahım yok aslında Big Grin

s€P€tt€P€k! ß!r , !K! VS. ÇüRüK €LmaLArI h€Ps!n€ MaL€d€M€zS!n d! m! ArK!M ? Ok Tmm JnM icon10.gificon10.gificon10.gif sAnA d€Nk g€Lm€M!$ oLaß!L!r ... ߀NC€ ßU ß!rAzDa !nSaNLaRıN €L!nD€ . s€Ç!M!n! !Y! yaPArSaN aRk!M SoRun OLmaZ !!!
Ara
piko

s€P€tt€P€k! ß!r , !K! VS. ÇüRüK €LmaLArI h€Ps!n€ MaL€d€M€zS!n d! m! ArK!M ? Ok Tmm JnM icon10.gificon10.gificon10.gif sAnA d€Nk g€Lm€M!$ oLaß!L!r ... ߀NC€ ßU ß!rAzDa !nSaNLaRıN €L!nD€ . s€Ç!M!n! !Y! yaPArSaN aRk!M SoRun OLmaZ !!!
ah ah sen bı bılsen onları varya ılk baslarda goreceksın ya bu kadar deger verılmez bır ınsana sonradan gercek yuzlerı cıkıyo meydana Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
speedy_girl
ah ah sen bı bılsen onları varya ılk baslarda goreceksın ya bu kadar deger verılmez bır ınsana sonradan gercek yuzlerı cıkıyo meydana Big GrinBig GrinBig Grin

ß!L€m€M ArTıq TAnIDıKtaN SoNra d€Äž€r V€R ...
Ara
piko

ß!L€m€M ArTıq TAnIDıKtaN SoNra d€Äž€r V€R ...
yok sen yanlıs anladın degerı ben deyıl onlar verıyoo ya Big GrinBig Grin
Ara
speedy_girl
yok sen yanlıs anladın degerı ben deyıl onlar verıyoo ya Big GrinBig Grin

s€Nd€ Yüz ßULuoN ... S€n! s€N!!!! Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
piko

s€Nd€ Yüz ßULuoN ... S€n! s€N!!!! Big GrinBig GrinBig Grin
ya yok aslında falan dermısım sımdı Big GrinBig GrinBig Grin ıster ıstemez dogal olarak bırazda olsa hanı sımarıyom tabıBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
speedy_girl
ya yok aslında falan dermısım sımdı Big GrinBig GrinBig Grin ıster ıstemez dogal olarak bırazda olsa hanı sımarıyom tabıBig GrinBig GrinBig Grin

Big Grin !Lg!Y€ $ıMArIoN YaN€ Big Grin faZLa $ImaRma Big Grin
Ara
piko

Big Grin !Lg!Y€ $ıMArIoN YaN€ Big Grin faZLa $ImaRma Big Grin
yok ole sımarık bı tıp deyılım ben sanada ılgı gosterselr hosuna gıtmezmı sımarmazmısın yanıBig GrinBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 10:11 AM