:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kalbini ?almak
Rüya Güzeli
Erkeklerin, kadinlarin kalbini ?almayi basarmalari i?in d?r?stl?g? her seyden ?nemli tutmalari gerekiyor. Iste d?r?stl?k ve diger p?f noktalari...
1- D?r?st olun
Listeye dogruluk ve d?r?stl?kle baslayalim... Diger 7 ipucunu okurken bu kurali hep aklinizda tutun. Yalan sizi hi?bir yere g?t?rmez. Hi? kimse size y?zde 100 g?venilir olun ya da konu ile ilgisi olmayan detaylari a?iga vurun demiyor ama yalan s?ylemek ya da dogrulari ?arpitmak b?t?n iliskiler i?in k?t? bir isarettir.
2- Fikirlerini yorumlayin
Erkekler genellikle, kadinlarin sakadan anlama yetenekleri, kisilik ve zekalari yerine v?cutlari ve y?zleriyle ilgili itifatlar yaparlar. Kadinlara elbette dis g?zellikleriyle ilgili komplimanlar yapin. Ancak zeki bir kadinin, sadece g?r?n?se ?nem vermedigini de unutmayin.
3- “Harika g?r?n?yorsun, spor mu yapiyorsun?”
Yine, yalan s?ylemeyin. Son zamanlarda kilo almis olabilir, kilosuyla ilgili saka yapmaktan ka?inin. Fakat kiz arkadasiniz zayiflamak i?in ?aba sarfediyor, spor yapiyor, saglikli beslenmeye ?alisiyor ve degisimini g?stermeye hevesli ise ona iltifat etmeyi, iltifatta bulunmayi unutmayin. ??nk? olumlu bir destekten daha etkili hi?bir sey yoktur.
4- Onunla seyahat edin
Erkekler, kiz arkadaslari degil erkek arkadaslariyla seyahat etmeyi tercih ederler ve kadinlar bundan rahatsiz olurlar. Bunu ona, kelimeleri ?yle dikkatli se?erek s?yleyin ki kalbi kirilmasin. Tabii, onunla seyahatten hoslanacaginizi s?ylerseniz bu ?ok daha g?zel...
5- Her basarili erkegin arkasinda bir kadin vardir
Herkesin bildigi bu c?mle aslinda bir anahtardir. Bir?ok erkek, partnerinin kendi basarilarindaki ve mutluluklarindaki yeri bilmezler ya da g?rmezden gelirler. Siz esinize bunun farkinda oldugunuzu belli edin ve onu takdir ettiginizi bilmesini saglayin.
6- Sana katilmiyorum
S?rekli olarak kendi fikirlerinizi empoze etmekten ya da kiz arkadasinizin her fikrini onaylamaktan ka?inin. Kendi d?s?nceniz yokmus gibi davranmayin ama onunkilere de ne kadar saygi duydugunuzu g?sterin.
7- Dinlemesini bilin
Daha iyi erkek arkadas, sevgili, koca ve baba olmak i?in daha dikkatli dinleyin.
8- Nelerden hoslandiginizi s?yleyin
Bencillik iyi bir sey olmayabilir ama isteklerinizi ifade etmek sizi mutlu edecektir. Sadece bir kere d?nyaya geliyorsunuz, sizi ger?ekten mutlu eden seyleri sevdiginize neden s?ylemeyesiniz ki?.. T?m beklentilerinize karsilik vermez ama bu, iliskinizin daha uzun s?reli olmasini saglayacaktir.
Ara
PunisheR
bazen de hiçbiri işe yaramaz..ayvayı yemişsinizdir Wink

paylaşım için tşkler
Ara
YARGIÇ
ya yine hedef olma ihtimalim yüksek ama şöyle söyleyeyim kardeşim kafanın dağınıklığına veriyorum daha dikkatli olman lazım ve konunun dağılmaması ve kaybolmaması için en doğru yerde olması daha güzel olur mesela kadın özel bölümünde bu konu daha güzel durabilirdi.
Ara
w00w
katılıorum sana ama benim yarıo kardeşim Big Grin
Ara
Rüya Güzeli
saolun ama bunuda burdanm? ald?m bilmiyorum ya sizede arada oluyodur b?le ?elerSad
Ara
YARGIÇ
*_-_€$?@_-_* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:saolun ama bunuda burdanm? ald?m bilmiyorum ya sizede arada oluyodur b?le ?elerSad

can?mc?m ben senin i?in s?l?yom konular?n? ait olduklar? b?l?mlere a?t???n zaman daha g?zel olur.buras? ?iir b?l?m? oldu?u i?in genelde herkes ?iir okumak i?in bakar buraya.konunu ait oldu?u b?l?me koysan daha g?zel demek istedim ??nk? sitede bir?ok ?ey i?in ayr? ayr? b?l?mler var bu konu daha ?nce koyulmam??t? ama yanl?? anlama olmas?n.payla??m i?in te?ekk?rler....
Ara
Rüya Güzeli
rica ederim anlad?m zatenSad ama bug?n ?st?mde bi k?t?l?k war ama bende anlamad?m tekrara saolun
Ara
YARGIÇ
ama bak bu olmadı işte niye üstünde kötülük var bakiiiiim kendine gel yıka elini yüzünü biraz beeee
Ara
Rüya Güzeli
saol y?kad?mda kafada olan bi s?runBig Grin okulada kalkamad?m zaten gidemedim hastay?m bide
Ara
YARGIÇ
geçmiş olsun valla dikkat et kendine havalar değişme evresinde
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  bazen sens?z nefes almak b?le cok kotu be g?zelim CaRL_CoX 0 564 11-08-2006, Saat: 08:31 PM
Son Yorum: CaRL_CoX

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 08:31 PM