:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Microsoft Windows Vista
*Asİ-yÜrEk*
play-5454 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaw arlk!lerim koptum yaw Big Grin can askerim öncelikle boyle bir konu açtığın için tşk ederim ben bilgisayarcıyım bilgisayarcı olmama rağmen çözemedim pc açılırken bios'a pc otamatik olarak giriyor ve hat veriyor message confitmation the systen falan filan kem küm cart curtt neden olabilir çözersen helal olsun vala

vistamı xp mi.
Ara
play-54
vista yaw !
Ara
*Asİ-yÜrEk*
F10 a bastın mı hiç.
Ara
soyle
linux yada xp
Ara
EndLess
Ara yuz oLarak geLısmıs..Sıstem oLarak 5 Para Etmeyen.Bu OzeLLıgı ILe ara yuzunude kullanıssız HaLE getıren bı duzemeceden ıbarettır..

Vısta IsLEtım sıstemıyLe alınan..Tum pc LEr once xp ye cevrılıyo buna benım pc de dahıl...Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin:
Ara
play-54
yaw allah allah ben seni anamadım şimdi ben sana otomatik olarak giriyor diyorum giremiyorum demiyorum yani hep pc açılırken giriyor bir hata veriyor ok diyorum çıkıyorum bios tan ee haliyle pc resetliyor biostan çıkınca!sonra da pc tekrar açılırken aynı yere gelince tekrar giriyor yanı pc hiç açılmıor bu lay bole devem ediyor neden olabilir sence bu msdem kendine güvenip bole bi konu açtın çöz bakalım neyde sorun
Ara
*Asİ-yÜrEk*
vistanın kurulumnu yanlış yaptın demekki bunun tek bir açıklaması var bios ayarlarıı düzgün yapamamandan kaynaklanıyor.
Ara
GizLiDüŞž
Vista tam bi arıza kimseye tavsiye etmem Big Grin
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Ben kullanıyorum ve çok memnunum.
Ara
play-54
ya bak ole 2-3 cumleyle olacak iş deil bu biosu default una getirdim yine olmuooo kaç defa format atrtım genme olmuo neden bu neden neden neden
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  skinning windows xp mehmetkılıc 1 382 04-14-2022, Saat: 04:05 PM
Son Yorum: wildfang
  microsoft windows xp 64 bit mehmetkılıc 1 425 04-14-2022, Saat: 04:02 PM
  microsoft windows xp mehmetkılıc 1 407 04-14-2022, Saat: 04:00 PM
  Windows XP to Media Center Edition 2005 Converter mehmetkılıc 1 510 04-14-2022, Saat: 03:57 PM
  windows xp wallpapar mehmetkılıc 1 562 04-14-2022, Saat: 03:56 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-19-2024, 11:43 PM