:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
seni sevDİMMMMM
jovial
Seni Sevdim

Sevdim be güLüm.. BeLki oLmayışını sevdim, beLki beni hiç kabuLLenmeyişini..!
Ama yinede bir ömür sana muhtac sana yorgun, yüreğimle Seni Sevdim!! BeLki seni değiLde bana oLan inadını sevdim belkidee kim biLir sana oLan imkansızLığımı sevdim..! İmkansız oLanLar bana çekici geLmezdi hiç fakat ben senin imkansızLığını sevdim... Ama sen hiç yoktun.. BeLkide hep vardın..! BiLiyorum yazdıkLarımı ben biLe anLamıyorum ama mektup işte beLkide sana oLan isyanımı anLatıyorum.... Nedense gözüm senden başkasını görmüyor yada yaLnızLığımı sevdim birazda.. Aşk dedikLeri buysa işte o zaman isyanım Sana değil BANA... Ben imkansızLık peşinde koştum. BiLiyorum imkansızdın ve ben bunu biLdiğim haLde sana koştum.. BeLki tüm suç benim.. BeLkide senin gözLerin.. Bak hayatım hep beLki..! SoruLar ahh şu soruLar!! Kafamda miLyonLarca soru işareti var ama çözemiyorum..! İsyanım beni bir türlü görmek istemeyen göz ardı eden sanamı yoksaaa bir ömür hala seni deLiLer gibi sevecek oLan banamı...
SoruLarı benmi soruyorum yoksa senmi cevapLarı oLmayan soruLar bırakıyorsun ardında... İşte deLiLik bu oLsa gerek.. Okumayacağın bir mektupda kime isyan ettiğimi biLmediğim isyanlar içindeyim..! Neyse sen biLmesende bu gönül bir ömür sana "HASRET" bunu unutma.........

ALNTI
Ara
Yorgun Yürek
Neyse sen biLmesende bu gönül bir ömür sana "HASRET" bunu unutma.........

İnşallah Bir Ömür Hasret Kalmasın Sevdiğine Tşkler arkadaşım ...Smile
Ara
jovial
saol kardeşimmm ahhhhhhh nerdeeeeeeeee
Ara
jovial
saol kardeşimmm ahhhhhhh nerdeeeeeeeee
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  seni özlüyorummm... €stapitipiti 4 449 04-15-2022, Saat: 04:15 AM
Son Yorum: wildfang
  **Seni Seviyorum Masal Yüzlü** MasaL_perisi 20 941 04-14-2022, Saat: 08:27 PM
  Seni Yok SaydıM Masal_yuzLu 13 821 04-14-2022, Saat: 05:21 PM
  Seni Yok SaydıM--- ÇiLeK 9 348 04-14-2022, Saat: 09:47 AM
  Gittin Ama Bilki Seni Unutmadım ...! DarkLady 3 306 04-14-2022, Saat: 07:13 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-20-2024, 09:02 AM