:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Microsoft :))
Resimler&Hayaller
Bir işsiz Microsoft'un temizlikçi için verdigi is ilanina basvurur.
Personel sefi kisa bir is görüsmesini takiben test (yer temizletme) yaptiktan sonra sunu söyler:
- Ise kabul edildin. Bana e-posta adresini ver. Sana baslama tarihini ve getirecegin evraklari bildirecegim.
Adam boynu bükük bir sekilde bilgisayarinin ve tabii ki e-posta adresinin olmadigini söyler.
Personel sefi, e-posta adresi olmadan yasayan birisinin düsünülemeyecegini ve maalesef bu durumda kendisini ise alamayacagini söyler.
Adam ne yapacagini sasirir. Kirgin bir sekilde ve cebinde sadece 10 Dolar ile disari çikar.
Hale gidip 10 kg domates almaya karar verir. Kapi kapi dolasarak domatesleri satar ve sermayesini iki katina çikarir. Bu isi üç kere daha yapar ve sermayesini 160 Dolar'a yükseltir. Artik yasamini, bu sekilde devam ettirebilecegine kanaat getirir. Her sabah evinden biraz daha erken çikar ve daha geç döner. Her gün parasini katlamakla mesguldür artik. Kisa bir süre sonra tekerlekli bir tezgah satin alir. Daha sonra bunu bir kamyonla degistirir. Bir süre sonra bir sevkiyat filosunun sahibidir artik. Adam, 5 yil sonra ABD'nin en büyük gida dagiticisi olmustur.
Artik ailesini gelecegini düsünür ve bir hayat sigortasi sirketine basvurur. Görüsmenin sonunda sigortaci, teklifini göndermek üzere adamin e-posta adresini ister. Adam e-posta adresinin olmadigini söyleyince, sigortaci cok sasirir ve söyle der:
- Çok tuhaf! Bir e-posta adresiniz bile olmadan böyle bir imparatorluk kurmussunuz! Hele bir de e-postaniz olsaydi ne olurdunuz kim bilir..?
Adam düsünür ve söyle cevap verir :
- Microsoft'da temizlikçi olurdum! Confusedmiley16:
Ara
riukeen
Hahaha koptum Big Grin
Ara
Resimler&Hayaller
Antisos Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hahaha koptum Big Grin

Begenmene sevındım kardesım Wink
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi