:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bi Süre Giremicem Duygusuza Hastanede Olucam..
BiRiciGim
Arkadaslar,
Ben Bi Süre Giremicem Duyguza Hastanede Olucam Cünki
Sali Gününden Itibaren Yokum
Neden Mi Diyorsaniz Aslinda Bastan Söylemek Istemedim Sizleri Üzmek Istemedim Ama Söyleyim Benim Bi Kac Gündür Böbreklerimden Rahatsizim Doktora Gitimdeyse Tas Var Dediler Tas Buldular Baya Büyük Bi Tasmis Öyle Normal Düsüremesin Dedi Amaliyatla Alicaklarmis Laserle Böbregin Icinde Kirarak Bi Süre Forumda Olamicam
28.2.08 Hastaneden Cikiyorum O Zaman Gelicem Tekrar Araniza O Günü 4 Gözle BekliyorumSmile O Günü Görüsmek Dillegile..
Hepiniz Kendinize Cok Iyi Bakin Allaha Emanetsiniz..

Hoscakalin Duygulu Duygusuzlar...

Sevda Masali.
Ara
adda
aaa gecmıs olsun yha uzulme vedalasır gıbı yapma ıns sapa saglam aramıza donuceksın okeyto
Ara
*Asİ-yÜrEk*
yaa abla inan şu an fena üzüldüm Allah şifa versin senin geri dönmeni dört gözle bekleyeceğim canım ablam.bizleri unutma olur mu?
Ara
BiRiciGim
sagol addacigim Insallah O Günü 4 gözle beklicemSmile
aa can askerim:S ablacim üzülme ya seninle konustuk biz üzülme söz iyi olup dönücem tabikide unutmicam sizlerii yaaSmile Sagol AblacimSmile
Ara
*Asİ-yÜrEk*
şu an üzüntüden ağlamaktayım.
Ara
BiRiciGim
aaa yaa:S:S:S yapma inan benide üzdün:S:S:S aglama lütfen:S
Ara
Resimler&Hayaller
Geçmiş olsun arkadasım saglıklı bir sekılde aramıza dönmenı temenni ediyoruz...
Ara
Yorgun Yürek
Azracım çok büyük geçmiş olsun canım inşallah bir an önce hayırlısıyla iyileşir ve aramıza dönersin tekrar çok geçmiş olsun Allah yar ve yardımcın olsun..
Ara
BiRiciGim
Resimler&Hayaller' Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Geçmiş olsun arkadasım saglıklı bir sekılde aramıza dönmenı temenni ediyoruz...
Cok Sagoll Arkadasim,
InsallahSmile
Ara
BiRiciGim
Yorgun Yürek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Azracım çok büyük geçmiş olsun canım inşallah bir an önce hayırlısıyla iyileşir ve aramıza dönersin tekrar çok geçmiş olsun Allah yar ve yardımcın olsun..
Sagoll Canim,
insallah Aminn Insallah Tekardan Tesekür Ederim...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 08:21 PM