:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
çirkinim dimi:D
*Asİ-yÜrEk*
dj seninim sen bakama sersiye hayatımda gördüğüm en güzel resimler desem yeridir.
sersii bunu okuyunca erkekliğimden utandım yaa.
Ara
Afrodisiac
ıyyyy Tongue coq tatlısın allah sahıbıne bagıslasın Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
EndLess
djseninim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:erkek minleti işteBig Grin
ehehe evet uyumazsın sabaha kadar döner durursun ne kadar güseldi dieBig Grin

Gulme krızıne gırdım.....Ölcem sımdı krızden Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
Shrewish
Serseri sakın kıskançLık krizine girmiş oLma.Big GrinBig GrinBig Grin
seninkisi daha çok kıskançLık krizine benziyor gibi Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
EndLess
Saucy Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Serseri sakın kıskançLık krizine girmiş oLma.Big GrinBig GrinBig Grin
seninkisi daha çok kıskançLık krizine benziyor gibi Big GrinBig GrinBig Grin

Puhahahaa neyı kıskancamm...... Ben bıle bu halımle daha gzuelım..

ıkıncısı o kardesım..

Ucuncusu kıskancak daha gzule kızla rvar :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
Shrewish
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Puhahahaa neyı kıskancamm...... Ben bıle bu halımle daha gzuelım..

ıkıncısı o kardesım..

Ucuncusu kıskancak daha gzule kızla rvar :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

İnsan kardeşini daha çok kıskanır.:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Saucy Adlı Kullanıcıdan Alıntı:İnsan kardeşini daha çok kıskanır.:yikildim::yikildim::yikildim:

kesinliklee katılıyorum.
Ara
djseninim
abimsinBig Grin sizede çok tesekkürler biz şakalaşıyruz onla ne günlerimiz geçti sersiyle ey gidi eyyBig Grin
Ara
EndLess
djseninim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:abimsinBig Grin sizede çok tesekkürler biz şakalaşıyruz onla ne günlerimiz geçti sersiyle ey gidi eyyBig Grin

Hayatımı kararttıgın sunun teklıfını kabul et dıyıpte gecmısıme mum dıktıgın gunlerı unutmadım..Daha dur sen Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin Sen o sahsıyetın kım oLdugunu bıLıyosun Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin:

Neyse bu senın cırkın oldugun gercegını gızlemez :yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
CReATuRE
çok çirkinsin Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin ıyyyyyyyyy

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Çok çirkinim... asLı@ı@ı@ 88 8,548 09-08-2012, Saat: 09:41 AM
Son Yorum: Av.bey
  BuDa BenDen oLSun ÇirKinim iDaRe EdiVerin :D iLKeR 17 1,382 10-26-2009, Saat: 02:49 AM
Son Yorum: CaNaT
  Benıde unutmadınız dımı anacımm :D:D:D:D EndLess 78 3,801 04-06-2008, Saat: 08:18 PM
Son Yorum: speedy_girl
  çok komik biriyim dimi arkadaşlar son kez resim ekliyorum bir daha eklemiicem. *Asİ-yÜrEk* 21 1,415 03-28-2008, Saat: 02:35 PM
Son Yorum: Masal_yuzLu

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 04:31 AM