:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sokakta çiftleşti die ewden atılmış:D
MaNeSiA
Sokakta çiftleşti diye evden atıldıEvinden kovulan Siyam kedisi soğukta iki yavrusunu büyütmeye çalışıyor..

siyamiyamdddd.jpg

Mersin'de Siyam cinsi kedi, "sokak kedisiyle çiftleşip gebe kaldığı'' gerekçesiyle evden atıldı. 4 yavrusundan 2'sini kaybeden kedinin sahibinin "Irkının özelliklerini taşımayan yavrular doğuracak. Bu nedenle ona bakmak istemiyoruz'' dediği öğrenildi.
Ara
MaNeSiA
:yikildim:

türban takıp tööbe etsinSmile
Ara
EndLess
hamama gıdıp gunahlarından arınsın..Turk fılımelrınde öle olurdu yaa:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
MaNeSiA
hem hamam hem türbanBig Grin

yada töre temizler bunu ancakBig Grin
çocuklar büyüdükten sonra töre uygulansın bence:yikildim::yikildim:
Ara
gULSHEn
türban taksın kelimesini hiç komik bulmadım.Çok ayıp yakıştıramadım hemde size dini değerlerle dalga geçilmesini doğru bulmuyorum
Ara
EndLess
Bunu evın en kucugu bıtırmelı hem yası klucuk dıye fazkla cezada almaz....Big GrinBig GrinBig Grin:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
MaNeSiA
daha 18 yaşına girmemiştir demiBig Grin
hem namusumu temisledim der:yikildim:
Ara
MaNeSiA
bari bi kaç gün yapmasın sevgilliler gününü çocuklarıyla kocasıyla geçirmesini beklesinBig Grin
bebekler sütten kesilsinBig Grin
Ara
gULSHEn
manesia örtünmek nur suresinde kadınlara ve kızlara farz kılınmıştır.Ama bunu uygulayıp uygulamamak insanların hür iradesine aittir.İsteyen başörtüsü takar isteyen takmaz.Başörtüsüze bu dinsizdir diyemeyiz demeyiz zaten bize kimseyi yargılamak düşmez ama birbirimizin dini görüşlerine,dini inançlarına saygı gösterirsek daha iyi olur
Ara
MaNeSiA
gULSHEn Adlı Kullanıcıdan Alıntı:manesia örtünmek nur suresinde kadınlara ve kızlara farz kılınmıştır.Ama bunu uygulayıp uygulamamak insanların hür iradesine aittir.İsteyen başörtüsü takar isteyen takmaz.Başörtüsüze bu dinsizdir diyemeyiz demeyiz zaten bize kimseyi yargılamak düşmez ama birbirimizin dini görüşlerine,dini inançlarına saygı gösterirsek daha iyi olur

Başörtüsü İslam'ın şartı değil. Örtünme şekli Kur'an-ı Kerim'de yazılmamış."
Türkiye Diyanet Vakfı Kadın Faaliyetleri Müdürü Ayşe Sucu, Kuran-ı Kerim'de başörtüsü ile ilgili ayette örtünme şekliyle ilgili bir açılım olmadığını söyledi.
Sucu, hiç kimsenin bir diğerine “illa şöyle kapanacaksın, böyle giyeceksin” diye dikte etmeye hakkı olmadığını, örtünme ile ilgili Türkiye'de yıllardır yanlış bir algılamanın olduğunu belirtti.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Dünyaya atılmış Türk imzaları... GCLRNFNS 9 549 10-14-2007, Saat: 08:06 PM
Son Yorum: dengesiz

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 01:36 PM