:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
...Kalbim Paylaşılamayacak Kadar Senin...
Resimler&Hayaller
Ey sevgili, Seni sevip sevmediğimi söylemeyeceğim. Ama sevgiyi öğretebildim sana sanırım (ne kadar öğretilebiliyorsa). Dilerim kalbine kalbimden verdiğim şey yüreğinde yeşerip meyve verir. Böylece ne sen bende kaybolacaksın, ne de ben sende. Sen beni kendinde, ben seni kendimde bulmuş olacağım. O zaman hiç ayrılmayacağız. Sakın sevgimle seni tuzağa düşürdüğümü sanma. Sevgi hayatın hem çekirdeği hem de meyvesidir. Bir ağaç, meyvesiyle seni kendine çağırıyorsa bu bir aldatma sayılmaz. Unutma ki ağaç meyvesine çağırır, kendisine değil.
Ey sevgili, Sen bir sığınak arıyorsun ama ben durulmaz bir fırtınayım. Sen kendinin sakini olmak istiyorsun ama ben evrenin sakini olmak istiyorum. Sen olmayacak bir barışı arıyorsun. Bense tüm kötülüklerle savaşmak istiyorum. Sen küçücük bir çocuksun. Ama ben küçükken çok büyüdüm. Sen dünyadan kopup yıldızlara sığınmak istiyorsun. Bense kendimi yeryüzüne karşı sorumlu tutuyorum. Sen bir ağacın gölgesine sığınıp yaşamak istiyorsun. Bense ülkemi arıyorum. Yolları aydınlık, insanları ümitli ve huzur dolu olan bir ülke. Sen bende kaybolmak istiyorsun ama ben seni kaybetmek istemiyorum. Sen susuyorsun, bense haykırıyorum.
Sakın unutma: Kalbim paylaşılamayacak kadar senindir. Seninle bile. (Ama bilmiyorum sen bu kadar bende misin?)

Ara
ÐŽeşaren
Teşekkürler Resimler&Hayaller gerçekten çok hoş ve güzel bir yazıydı ..

Yüreğin dertlerden uzak olsun ..
Ara
Resimler&Hayaller
Sevda Yürekli Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Teşekkürler Resimler&Hayaller gerçekten çok hoş ve güzel bir yazıydı ..

Yüreğin dertlerden uzak olsun ..

Ben tsk ederim aynı dilekler benden sana sevgiyle...
Ara
chatlaq
€vet Gerçektende GüseLmiş TeşeKKürler PayLaşTığın İçinWink

Ara
Resimler&Hayaller
chatlaq Adlı Kullanıcıdan Alıntı:€vet Gerçektende GüseLmiş TeşeKKürler PayLaşTığın İçinWink

Ben tsk ederim Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hayat Kadar Yalan, Ölüm Kadar Gerçektik volki 1 377 04-15-2022, Saat: 12:25 AM
Son Yorum: wildfang
  Senin Tarifin Yok Ki!! Sevgilim senem albayrak 12 839 04-14-2022, Saat: 09:13 PM
  GeL Dermisin bana (SeNiN İçİn) eRCi 9 845 04-14-2022, Saat: 06:58 PM
  Ey KaLbİm . . . DarkLady 6 452 04-14-2022, Saat: 07:18 AM
  Masal_perisi Senin Için Sadece Bu.. ROSE 42 1,585 04-13-2022, Saat: 02:52 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 07:19 PM