:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kpmak Garanti Diyebilirim
*Asİ-yÜrEk*
ARKADAŞLAR BUGÜN BİR ADAMIN BİLGİSAYARINI TAMİR ETMEYE GİTTİM TAMİR İŞİNİ BİTİRİNCE DEDİMKİ İÇİ ÇOK FAZLA KİRLENMİŞ SİLİN ÇALIŞTIRIN DEDİM EVE GELDİM YARIM SAAT SONRA TELEFON GELDİ ADAM DİYORKİ HOCAM BİLGİSAYAR PARLIYOR AMA ÇALIŞMIYOR GELİP BAKA BİLİRMİSİNİZ DEDİ GİTTİM BAKTIM BİLGİSAYARIN EN ÖNEMLİ PARÇALARI YANMIŞ DEDİM SEN BU MAKİNAYA NE YAPTIN NASIL BECERDİN YAKMAYI
İŞTE CEVAP: BİRŞEY YAPMADIM SAADECE YIKADIM DEYİNCE KOPTUM ADAM YENİ PARÇA ALMAK ZORUNDA KALDIBİR İNSAN HİÇ ELEKTRONİK BİR EŞYAYI YIKARMI YA..
Ara
MaNeSiA
yurdum insanı yıkar:yikildim:
Ara
speedy_girl
icon10.gificon10.gificon10.gificon10.gificon10.gif
Ara
*Asİ-yÜrEk*
ya sakın yıkama demiş olmama rağmen adam yıkamış ben ne yababilirim nerden baksan 380 milyonluk parçalar gitmiş en kötüsü anakart bile yanmış yani.
Ara
*Asİ-yÜrEk*
MaNeSiA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yurdum insanı yıkar:yikildim:
ya Asya bende koptum ha beni görmek istiyordun kişisel resimlerde fotoğrafım var bakabilirsin.
Ara
PCKoPaT
inSan oLan yıkamaZ Ama AndroiT o AndRoiTBig Grin
Âh be.
Ara
*Asİ-yÜrEk*
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:inSan oLan yıkamaZ Ama AndroiT o AndRoiTBig Grin
ne yani hanımefendi siz şimdi adamı hayvan yerinemi koyuyorsun.
Ara
PCKoPaT
hey aLLam yaaBig Grin ßi daa Senin konuna yoRum yaZaRSam ßen de AndRoit oLiimBig Grin
Âh be.
Ara
*Asİ-yÜrEk*
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hey aLLam yaaBig Grin ßi daa Senin konuna yoRum yaZaRSam ßen de AndRoit oLiimBig Grin
YA NEDEN YANLIŞ ANLIYORSUN BEN SADECE ŞAKA OLSUN DİE DEMİŞTİM SENDE HEMEN YANLIŞ YORUMLUYOSUN AMA YİNEDE ÖZÜR DİLERİM.icon9.gif
Ara
PCKoPaT
kiiiim? ßen mi yannı$ Annadım Big Grin ßi daa dü$ün iSterSenBig Grin
Âh be.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kopmak Garanti :) ●KΛЯΛMΣL● 6 549 04-27-2010, Saat: 07:59 AM
Son Yorum: ●KΛЯΛMΣL●
  Aradığınız Kişiye Şu An ulaşılamıyor kopmak garanti. *Asİ-yÜrEk* 5 777 03-24-2008, Saat: 07:02 PM
Son Yorum: chatlaq
  üni.ye girmek garanti HiqhVolume 2 430 11-23-2007, Saat: 01:38 PM
Son Yorum: MaNeSiA

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 03:19 PM