:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sagopa Kajmer - 24
ѕqρα кJмя
Ac?mas?zca ge?ip giden zamandan geriye kalan sadece yanl?zl?klar?m?zd?.

Ya?lanan Birg?n Bug?n. Bavulu Topluyor Ve Son Vedasi Tipki D?n Gibi, K?seye ?ekilip Agliyor, Bense Yarina Penceremden Bakma Gafletindeyim. G?zlerim Dolu Ve Ellerim Tutuklu Y?z?me.

Dudaklarim Kilitli, Ho??akal Bug?n!..Sen De Yolcusun D?nlerimde Sorgusun Ve 24l?k Yorgunsun Git De Dinlen Gidenlerle Yarinim Kapida Bekliyor Ve Son Veda Zamani

Sa?larimda Sakli Kar Beyaz Ve G?zlerimde Hep Telas. Panik, Silik Resimler Ortasinda Bir K???k ?ocuktum Hep Konuktu Baska G?n Ve ?ok Soguktu Her Ge?en D?n. Tipki Sen Gibiydi Giden O Eski D?nler, Ge?misin Karanliginda Anilarimdi Onlar, Bense Bulamaz Oldum Onlari, Hep Selam G?nderdim Geride Kalana Kanitim Yoktu Yarina, Yolcularimla Agladim, Hi? Misafir Olmami?ti Kimse Bunu Ben Anladim. Sonbaharda Katil Oldu R?zgarlar, ?ldu T?m Yapraklar, Yagmur Aldi G?zyasi, Ve R?zgar Oldu Ruhlar Estiler Yavas?a. Sen Misali Aglamisti Her D?n?m Usulca.

(x4)
Dudaklarim Kilitli, Ho??akal Bug?n, Sen De Yolcusun, D?nlerimde Sorgusun Ve 24l?k Yorgunsun, Git De Dinlen Gidenlerle Yarinim Kapida Bekliyor Ve Son Veda Zamani.

Aynalarda Bu?ulu Y?z?m? G?remez Oldum, Ve Iyimserlik Mateminde Sari G?l Tuttum. Hayallerim Yok Oldu Koydugum, Yerde Yoktu Hi?biri, Tek Yabanci Bendim Evde, Ver Bir Yalanci Mumdu,Dogan G?nes. Solan G?l?md?, Talan Sonuydu, Kalan Resimdi Bir Vesikalik G?len ?ocuktum Y?z?me Bakarak Agladim, Y?zlesirken Kendimle Hi?kiriklarimla Savasir Oldum Ertelendim Yarina. Reddedildim, Gideni Yolcu Etti G?zlerim Ve Gelene Meraba Dedi Bu Kimsesiz Dilim, Ortalarda Gezinen Oldu, Dilenci Ellerim, Bu Son Demiydi Sonbaharin Son Yapraginda Son G?l?msemekki Nefesi Son ?ekisti I?ime Sonbahardi. G?z Agirdi G?n ?zeri Bir Tebess?m Etti Y?z, Sakli Kaldi Her D??ende Kirilan Onca G??ebe His, Biz D?nden Olma Yarina Varma Garibeyiz.

(x4)
Dudaklarim Kilitli, Ho??akal Bug?n, Sen De Yolcusun, D?nlerimde Sorgusun Ve 24l?k Yorgunsun, Git De Dinlen Gidenlerle Yarinim Kapida Bekliyor Ve Son Veda Zamani.

Yal?zl?k ?mr?m Boyunca Tan?mad???m Bir Yabanc?yd? Onunla ?imdilerde Beraber Y?r?yoruz Her Yeni G?ne iki Yanl?z ?ark?lar Yaz?yoruz ?ok Yaln?z...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sagopa Kajmer ~ Aşk Yok Artık PesmisT GirL 2 641 01-18-2009, Saat: 09:58 PM
Son Yorum: PesmisT GirL
  Sagopa Kajmer ~ Hep Taaruz Var PesmisT GirL 2 499 01-18-2009, Saat: 09:57 PM
  Sagopa Kajmer - Ben Hüsrana Komşuyum KoLera 4 597 01-18-2009, Saat: 09:42 PM
Son Yorum: beyzarda.38
  Sagopa Kajmer ~ Ateşten Gömlek PesmisT GirL 0 485 12-28-2008, Saat: 09:38 PM
  Sagopa Kajmer ~ Fırtına ve Şimşek PesmisT GirL 0 445 12-28-2008, Saat: 09:37 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 08:18 PM