:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sagopa Kajmer - Manzumu Mazlum Dinledi
ѕqρα кJмя
Karma ?evre kozmopolit, fiiller kozmopolitik, se?ilmi? el?ilerdik buraya nakledildik hepimiz, bir elin nesiyiz. Emre dayal? yamal? j?n hayatlar i?erisinde itaatin emanetindeyiz biz, biz kimiz? Zilimizi birisi ?alar ve ad?m?z? sesleniriz bir elin nesiyiz. S?radan i?ler i?in bekledi?im o s?ral? kuyruklar ka? can ald?? Emekli bitkin halde ?ok emekledi ve amb?lans yeti?emedi ve vahime kritik terkedildik, trafik la?ka olsa dahi, ?l?mler karizmatik bak bey amca!... Ad?ma dikkat et!... ?akam yok!... Rap ilmine hicivi Tanr? ekledi ve Sagonun dili hi? sekmedi, ermedim, ye?ermeyen bir ?i?e?im, ?lkemin saraylar?nda ka? beyinsiz izledim, komikti s?zleri, yapay mitingleri ka??da ba?l? kalarak halka sesleni?leri ,egzotik vaatlerinde bir grams?z ger?e?i

KORO
Ey dilim yard?m et bu ?ark? uzun!...
S?rt?mdaki yaralar da, bedenim ?st?nde buzun
Ve kaymakta son yoku?u ve ac? verir bedenime h?zla tuzun yakar onca e?ilen de?iklerimi
G?lgesi da?lara kaz?nd? ruzun manzumu mazlum dinledi.

VERSE 2
Vekili kendini asamam??lar?n dokunulmaz abideleri, tonlarca ses telinin i?levsizli?i, yatakta inleyen na?meleri, y?r?t?lemeyen i?lerin sonunda y?r?ye bilir mi ileri cennetim? Merak etme ben sana kenetim!... Bu ya??ma kadar o sand??a bir reyimle girmedim. ?nsan? insan yapan d???nce, h?r demokratik bir sahne, buras? ?lke, ben vatanda?, d???nebilirim pek tabii ki. Dilime morfin etki etmez, kalemim sinsi, su?lu ellerim. Ben rap'erken bo?al?r?m, sizi teperken yoku?a ??kar?m (k?heylan!...)Dilim sert, rapim mert o kadar
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sagopa Kajmer ~ Aşk Yok Artık PesmisT GirL 2 641 01-18-2009, Saat: 09:58 PM
Son Yorum: PesmisT GirL
  Sagopa Kajmer ~ Hep Taaruz Var PesmisT GirL 2 499 01-18-2009, Saat: 09:57 PM
  Sagopa Kajmer - Ben Hüsrana Komşuyum KoLera 4 598 01-18-2009, Saat: 09:42 PM
Son Yorum: beyzarda.38
  Sagopa Kajmer ~ Ateşten Gömlek PesmisT GirL 0 485 12-28-2008, Saat: 09:38 PM
  Sagopa Kajmer ~ Fırtına ve Şimşek PesmisT GirL 0 445 12-28-2008, Saat: 09:37 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 12:16 AM