:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
''FMT'' Bir Aşk Hikayesi
BiRiciGim
Merhaba!

Bu Yazıyı Okurken AklınızLa Değil BeyninizLe hiç değil elinizi yureğinize koyup öğle okuyunuz

Yıl 2005 – 2006 arası 2005 yılının sonlarına doğru tanışmıştık. Tanışmamız bir karmaşık ama heyecanlı bir aşktı. Günlerden bir gün internet kafe de arkadaşlarımla beraberdim Counter Strike oynuyorduk oyun bitmişti biraz msn takılalım demiştik ve msn girmiştik hepimiz yan yana duruyorduk ve ben o zamanlar biraz fırlama idim her türlü pilcik yapardım. Biz msn de takılırken arkadaşım kızın biri ile konuşuyordu dadım ben bu kızın msn adresini alırım dedim ve hacklerim demiştim, ben kızın adresini almıştım ve hacklemiştim içinde ne kadar kız varsa almıştım ve tesadüf şuanda birlikte olduğum kızın msn adresini de oradan almıştım, ben kendi msn adresime eklemiştim biraz konuşmuştuk ben web cam açtır diye tutturmuştum. Gel zaman git zaman 2006 Yıllarının başındaydık muhabbetimiz baya iyi olmuştu bazen insanlarda görmeden aşık ola biliyormuş! Muhabbetimiz her gün daha iyi oluyordu akşamları konuşurken bana çıkma çıka diyordu ve ben anlamıştımkı bununda bana karşı biraz bir şeyler hissettiğini anlamıştım ama ben ona öyle bir teklif yapmaktan korkuyordum neden diye düşünmeyin arkadaşım olarak gördüğüm birine aşık olmuştum ve ben onu kaybetmek çok korkuyordum. Bir gün kendi kendime şöyle bir düşündüm eğer söylersem onu kaybetme ihtimalim var diye ama söylemezsem de ben açı çekecektim! Öyle bir zamandaki arkadaşlarım bile anlamıştı nereden anlamıştı diyeceksiniz ben arkadaşlarıma ondan bahsetmiştim bana gözlerimden anlıyorlardı onu düşündüğümü ama ben her defasında onu kaybetmekten korktuğum hiçbir şey söyleyemiyordum.
Kendi sevdiğim kız yüzünden internet alemine adamıştım sadece onunla vakit geçirmek için onunla konuşup bir şeyler paylaşmak istiyordum sonra forum alemine atıldım bu alemde kendi kendime dedim ki kendimi geliştirip kendi sitemi kuracağım dedim! Gel zaman git zaman kendi sitemi kurdum şuanda birlik olduğum kız La muhabbetimiz daha iyi olmuştu birbirimizden ayrılamıyorduk! Mayıs ayının ilk haftası idi sitenin açıldığı tarih ve sitede farkına varmış ki en çok aşk ve sevgi bölüme ağırlık veriyorlardı. Her gelen ilk önce aşk ve sevgi bölümüne bakıyordu ilgi çekiyordu sitenin arkadaş ortamı çevremiz çok güzeldi. Hedeflerimiz vardı bizim siteyi Türkiye’de ilk 100 girmeyi hedeflemiştik. Bir gün ama bu gün öyle bir gün ki hayatım boyunca unutamayacağım bir gündü 29 Haziran sabahın erken saatleri idi arkadaşlarım falan herkes msn de siteye girdim ve herkes aşk sevgi bölüme şiir hikaye koyuyor adeta bir yarış vardı bana en yakın arkadaşım kardeşim dediğim kişi bana dedi ki bu kız seni seviyor yazdığı konulara bak dedi ve bende hep onun konulara bakıyordum cevap veriyordum , bende başladım bu sefer şiir yazmaya herkes şiir bölümden idi şuan ki sevgilim öyle güzel bir şiir koymuştu ki ve bir anda onunda bende gönlü olduğunu düşündüm arkadaşımda bana dedi ki tam zamanı işte şimdi söyle dedi. Saat 15.45 di Bende kendimi topladım her ne olursa olsun söyleyeceğim demiştim. Onun yazdığı konun altına şu cümleyi yazmıştım! ‘ Seni Seviyorum Benim Le Çıkarmısın? Görmeden de Aşık Olunuyormuş ‘ Msn den bana evet yazmıştı ne evet i falan demiştim bende sonra anladım ki çıkma teklifimi kabul etmişti. Bir anda hayatımda ilk defa bu kadar çok mutlu olmuştum, mutluluktan adeta bir kuş gibi uçuyordum hayatım boyunca ilk defa bu kadar çok mutlu olmuştum.
Akşam dışarı cıktıgım’da arkadaşlarımla park da otuyordum çok mutluydum bu mutluluğu hiçbir şey bozamaz demiştim ve öyleydi mutluluğumuz hiçbir şey bozmamıştı.
Aradan birkaç gün geçti ve kötü haber geldi ben Trabzon’a gidiyorum. Napayım nedeyim diye düşünürken aklıma gideceğim günden bir gün önce çiçek yaptırayım ve ona vereyim dedim. Ama Dayısının dükkanında durduğu için dışarı bile çıkamıyordu ! çiçekçiden rica ettim sen götürüp teslim edermisin diye çiçekçiden olumsuz bir yanıt alınca ihale bana kalmıştı ve benim yanımda da çocukluk arkadaşım Amca oğlu dediğim arkadaşım vardı onunla beraber yola koyulduk ve sevgilim çalıştığı yere varmıştık arkadaşım çiçekçi olarak çiçeği bırakıp gelecekti. O gitti çiçeği verdi ve telefonuma bir mesaj geldi sen buradasın dimi aşkım diyen bir mesaj bende evet buradayım aşkım dedim dükkandan çıkamamıyorum sen dükkanın önünden geçer misin dedi bende yakında göreceğim için geçerim tabi ki aşkım ne demek dedim dükkanın önünden geçtim vaktim yoktu ama gene 15 20 dakika bekledim çünkü eve gidip hazırlık yapmam gerekiyordu yarına yollucuk vardı oradan ayrıldım.
Akşam olmuştu her zamanki mekanımız okulun bahçesindeydik bütün arkadaşlarım oradaydı onlardan 2 ay uzak kalacaktım  ve Segilimden :’( ama ne olursa olsun gitmek zorundaydım Son Saatlerimdi arkadaşlarımla onlarla vedalaşıp ayrılacaktım ki bizim aramızda olan bır seyı son defa yaptık aramızdan bır gitmeden once bır güle güle karambol yerdı yanı arkadaşlarımla vedalastıkdan sonra Sakasına 1 22 yumruk falan yerdık =] bu bizim adetımızdı. Ve Son Veda yi gerçekleştirdik  Ertesi gün yolculuk Trabzon yolculuk saatim geldi ve aklım hep Ece’de Onu Hasretine Nasıl Dayanacağım nasıl onsuz kalacağım zamanla bunları düşününe Trabzon vardım ve onu düşüne düşüne Tatilim bıtmıstı İstanbul’a geldıgımde herkes bütün dostlarım burada beni karşıladı onları o kadar çok ozlemiştimki anlatamam ve ece Onu görmek ıcın sabırsızlanıyordum.
Ve Yaz Tatili böle devam ediyordu.Ece benimle ne kadar buluşmak istese de yada ben istesem de gidemiyordum yanına neden diye sormayın o zamanlar 5 kuruş param yok bir şeyim yok birazda utangaçlık vardı tabi:$ Yazı Böylelikle bitirmiş Olmuştuk.

Şimdi Lise 2 Zamanı  Okulların Açıldığı ilk buluşmuştuk Kadıköy ve saat 15:20’De Napım Napım dıye düşünürken yürüyelim dedık sahil boyu yürümeye başladık Yuruyoruz ama sanmayınkı elını tutuyorum ya da kolumun altın’da elini tutmadım kolumun altına almadım sahilde kayalıklarda otururken bile yan yana değildik neden biliyor musunuz ? Söyleyeyim Hemen Ben biraz utanmıştım ve beni terslemesinden korkuyordum hayatta en cok korktugum terslenmek aldatılmak o gunu böyle bıtırmıstık sonra daha sık buluşmaya baslamıstık benı ablasıyla tanıstır ablasında ona cok sevımlı bır çocuk falan demiş benim için ama benim Ece’den oncekı halımı bılen yok ! Ece Suan da benim hayatımda olmamış olsaydı ben suan bır serserı idim ! Bunu Neye Güvenerek soyluyorum bılıyormusun ben sevgı ve saygının nedemk oldugunu ece den öğrendim ve bu kız yıkı hayatımda öyle bir zamanda hayatıma gırdıkı ! Ben o zamanlar cok pıctım ve herturlu pıclıgı yapıyordum her kım olursa olsun ben gene yapacagımı yapıyordum yoldan kız gecer laf at takıl peşine biri kafasını çevirir ne bakıyorsun der girerdim Allah Ondan Razı Olsun Ki Benı O Hayattan Aldı !
Ben Sigara düşkün bir insandım ve ben eceye sigara kullandığımı soyledıgımde bıkacaksın dedı bana bende ne yapayım sevgilim istedi bıraktım ve sonra bana arkadaşlarım bana bu lafı soyLedi Sana Annen Baban Su Zıkkımı Bırak Dıyordi Bırakmadın Ecenin Azından Cıkan tek kelime ile bıraktın diyorlardı her zaman bana laf sokmaya calısanlara soylucek bır lafım vardır! Ben AilemLemi Yaşıcam Yoksa Sevgilim Lemi? Dediğimde Susup Kalıyordu onlar.
Biz Yeri Geldi Kavga Ettik 2 defa Ayrıldık ama gene beraberdik. Ufak Ayrılıklar büyük aşkların başlangıcı derler ya bizimki de ole idi işte biz zaman zaman birbirimizi her şeyden daha çok sahiplenir ve Dünya bizim umurumuzda olmazdı çok farklı bir ilişki idi bu her anında her dakikasında bam başka bir tad vardı onunla her An her dakıka bırlıkte olmak ıstıyordum ama bu ımkansızdı ailelemiz bilmiyordu beraber oldugumuzu hele ecenin annesi benimle beraber olduğunu duysa kim bilir kıza neler yapar neden diye aklınızda soru işareti kalmasın çok sebebsiz bir yere ufak bir ayrılık yaşadık ben ufak bir yaLan ! soLedim buda annesinin kullagına gitti Esrar Kullanıyor falan diye ama ben annesinin bunu duyduğunu bilmiyordum sonra ogrendıkden sonra çok kotu ölmüştüm ama ben bunu eceye hıc belli etmedim İşte buda hayatımın ve kaderimin bana verdiği bir dersti.Onun Kuzenleri ben onu kuzenlerinden çok kıskanıyorum hele 1 tanesi var ondan neredeyse nefret ediyorum her hafta sonu arar yanına gider bilmem ne falan filan ama bu kişi biz evlendikten sonra evimize gelecek olan bir kişi idi. Ondan nefret etmemim tek sebebi sevgilime çok yakın olması benim yerimde başkası olsa acaba ne yapardı ?
Bir akşam vakti idi evine bırakıyordum yanımda benim kardeşim dediğim arkadaşımda vardı ve bana 1 laf söyledi ece çocuk bana asılıyor falan diye duyduğumda delirmiştim. Kafamı önüme eydim ve yürümeye devam ettim çocuğun çalıştığı yere doğru gidiyordum ve kolumdan tuttu aşkım yapma dedi boş ver dedi gene onun için bir şey yapamadım ben onun ağzından çıkacak tek kelimeye bakıyorum bana öl dese hiç arkama bakmadan seni seviyorum der kendimi öldürürüm.Ben onu işte bu kadar çok seviyorum. Hiç unutmuyorum kardeşimi bile sırf bu yüzden dolayı öldüresiye dövecektim neden sevgilime hakaret ettiği için ben sevdiğime sevdiklerime düşkün olan bir insanım. Ben eceden ayrı iken belki çok yanlış bır şey yaptım kollarıma sigara bastım jilet attım sonra anladım ki ben çok salakmışım boşuna kendime zarar vermişim bunların açısı ben şimdi çekiyorum ama benim yaşadağım hayatı sizde yaşasanız bana biraz hak verirdiniz bundan çok emimin sakın demeğinki senin hayatında ne var diye Ben var ya ben Anne Sevgisini Baba sevgisinden mahrum kalan bırıyım ama ece hayatıma gırdı sevginin sevilmenin özlem duymanın hasret duymanın nedemek olduğunu öğrendim ben. Bu kız benim hayatıma gırdı benı değiştirdi ve kendine aşık etti bunu öyle bir yaptıkı şimdi ben kendimi ondan alamıyorum bunu ne kadar anlatsam da size boş gelir bunu ançak yaşayan bilir .

Yaşadıklarımız Ve Hayallerimiz
Bir ramazan ayında idik sabahlara kadar mesajlaşır ve ertesin gün okula giderdik Sabahlara kadar konuşur hayal kurardık.
İnsanları hayat bağlayan nedir ? hayallerdir. hayaller olmanda hiçbir insan yaşayamaz bizimki de böyle idi işte bizim hayallerimi arkamıza almış bir aşıktık! Bir gün ama öle bir gündü ki Onu geceyi ben hayatta unutmam ilk defa bır bana kocacım diye seslenmişti çok mutlu olmuştum hayatımda olmadığım kadarıyla hemen de ileriye dönük konuşuyorduk evleneceğimiz günü balayı çocuklarımızı vs…….
Bizim Düğünümüz kır düğünü olacak ti her ne olursa olsun kır Düğünü olmasını da ece istemişti seve seve kabul etmiştim ben Çünkü 1 kere evleniyoruz ve onun o gün mutlu olmasını itiyorum ben sonra kır düğünü olması beni de mutlu etti karar vermiştik ne olursa ne olursa olsun kır düğünü olacak diye düşünmesi bile bizi mutlu ediyordu.
Düğünümüz bittik den sonra balayını konuşuyorduk nereye gideceğimizi ne yapacağımızı falan vs. ben hep onunla baş başa kimsenin bizim mutluluğumuzu bozamayacağı bir yer olmasını istiyordum ben hersey den ve herkes den kıskanıyordum o yüzden öle istiyordum evlendik balayı’na gittik ama bunlar hep hayallerimizde bir çocuk sahibi olmadığımız kalmıştı 1 gece öle konuşurken bizim çocuklarımız olacak mı dedi bende biz istedikten sonra neden olmasın dedim . 1 Kızımız olmasını ve 1 ‘de oğlumuz olmasını istiyorduk hayal ama isimleri bile koymuştuk. Eğer Kız olsa idi ya Eylül Yada Hilal olacaktı , Erkek olsa idi Baran olacaktı bunların hayalleri bile çok güzel ama şimdi şuan ki halimize bakıyorum da eskilerden eser yok ben ona mesaj atmadan o bana mesaj atmıyor ne bilim işte ben bir şey sorduğumda 2 3 saat Sonra bana cevap geliyor. Sordum neden böle oluyor diye ve bana dedi ki ‘Sıkıldım sana her dakika mesaj atmak dan rahat bırak beni falan dedi ‘ o istedik sonra ben daha ne diyeyim 1 anda düşündüm bu böyle mutlu olacak herhalde hiçbir şey demedim tamam nasıl istersen öle olsun dedim yeter ki mutlu ol sen dedim onun mutlu olması benim için her şeyden daha çok önemli idi o nu mutlu etmek için canımı bile önüne koyardım ! Ben hiç sanmıyordum böyle aşık olacağıma beni zamanın da abim uyarmıştı hiçbir kıza aşık olma sonra acı çekersin demişti, ben eceye aşık olduktan sonra gidip abime dedim ki abi! Sana verdiğim sözü tutamadım dedim ve aşık oldum dedim ve çok seviyorum dedim önce bana bir tokat attı sonra bana dedi ki o kızı sakın ama sakın üzme dedi tamam dedim abi üzmem dedim.
En güzel aşk nasıldır desem cevap verebilirmisiniz? En güzel aşk zor olan aşktır ve imkansız olandır bizimki de sanki öğleydi aşkımız zor değil tam tersine hey canlı bir aşktı Sadece biraz imkansızdı  Oda neden kaynaklanıyordu ben izin alıyordum evden dışarı çıkmak için ama ece alamıyordu ondan sonra ece izin alıyordu ben izin alamıyordum Sevgiliniz size yalan söylesene ne yapardınız? Ama Bu yalan 1 yıl sürdü sevgilinize ne derdiniz? Ben İsmini Ece Olarak Biliyordum Ama Kımlıgın De Mutlu Yazıyormuş.Bana bunu söylediğinde benim çok kızacağımı sanmış Ama Tam tersine azımdan bir tek kelime ters bir şey çıkmadı neden mi ben ona bu yüzden bağırıp çağırsaydım benim elime geçecek bir şey yoktu :S yani ben kendi kendimi üzmüş ,hırpalamış olurdum. Ama anlayışla karşıladım kötü davranmanın bir manası yok.
Sonuç Olarak!
Bu yazının bu kadar kısa olmaması lazım di ben 1362 sayfalık defterimi yaktım onda her anın her dakıkanın satır satır yazılmıştı.
Ben Sevdiklerimi Kolay Kolay İnçiltmem Ama ECE nin yerini 1 Allah’ın Kulu Alamaz! Ben bunu anladım bu aşk ta ama bende soğuduğunu söylüyor inanmak çok zor ama gerçek sanırım :’( Ama Yüreği Beni İstiyor Beyni Beni İstemiyor Bunu Anladım !

Ve ona her zaman söylücek tek bir lazım vardı

Seni Senden Çok Sevdim Ve
Sana Senden Daha Çok Değer Verdim...

Altinidir...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mumlarin Hikayesi PaPaTYa_PReNSeS 16 969 04-11-2022, Saat: 07:02 PM
Son Yorum: wildfang
  min?b?s hikayesi EYVALLAH 24 2,137 04-10-2022, Saat: 10:27 PM
  İki Üniversitelinin Dramatik Aşk Hikayesi :( ZeNiTH 7 499 04-10-2022, Saat: 03:41 PM
  bizimkisi bir acı aşk hikayesi! SempatikKız 6 464 04-10-2022, Saat: 08:53 AM
  Ölüm Kokan Rüyalar Hikayesi sindy 2 648 04-08-2022, Saat: 07:53 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 10:01 AM