:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SevgıLıLer Gununuzu KutLım Dedıydım ...
YARGIÇ
Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin ben kendimdeyimde öyle bi beddua ettin ki potansiyel gördüm senBig GrinBig GrinBig GrinTongueTongueTongue
Ara
gULSHEn
şarkı süper Big Grin grup vitamin gençliğimin gurubu Tongue çok severdim Big Grin
Ara
Yorgun Yürek
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bırak abla hepsı sevgılısız kalır ınsallah ..14 Subatta sevgılı yuzu göremsınler emıBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin ..14 Subatta sevgılısıne alacak tek tas yuzuk verecek bıu buket gul bulamayalar ...Big Grin:Big Grin sevgılısıne ısmarlayacak cay parası olamsın..Insallah amın Big GrinBig GrinBig Grin
Bu nasıl bi beddua be serseri öle deme Big Grin
Belki ileride senin de bi sevgilin olursa sen ne yapacan demi Big GrinBig Grin
Ara
Yorgun Yürek
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sersi ameliyat ol seni alcamBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
CaNaT
Sersi iyiki 14 şubat senin için bir şeyler ifade etmiyormuş ya ifade
edenler bile bu kadar edebiyat parçalamaz be anacım Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
EndLess
Harbı Harbı soluyorum... Bı sevgılım yok..Ama mutluyum en azından yarına fazladan bı 25 ytl ıle gırıcem.. SmileSmileSmile

Evet Isterdım..Yanımda Bı Sevgılım olsun ama. Napalım Kadre degılmıs..

Ama SevMek Soz Konusuysa.. Ben sevıyom abı..Dagı Tası..Yılmaz Abıyı bıle sveıyom dusunun yanı ne kadar kötu bı D urumdayım..

Mesela .. Hayatımdanm enstanteneler verım..Gecen sene ..Bı buket gul alıp Bu gereksız gunde..Uc bes suzmeye vermıstım..olan bana oldu bırı az daha dalıyodu..Bu sen yapmam parayıda canımıda sokakta bulmadım Big GrinBig GrinBig Grin

Neyse hepınıze sevıyorum ..Big GrinFBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
YARGIÇ
Sersi ameliyat paran bendenBig GrinSeni alıp günde 5 defa dövecem sabah öğle akşam 2 defada aperatif niyetineBig GrinTongueBig GrinBig GrinTongue
Ara
EndLess
Doveceksen Amleıyat olmadan dovım..Ne gerek var bosa masfraf Big GrinBig GrinBig Grin:d
Ara
CaNaT
ee sersim senin aradığın sevgili değil sopaymış beyaw ee bi ara gidiver Yılmazın yanına bari Smile
Ara
EndLess
Sız Hıc ..14 Subata.. 2 Ay kala terkedıldınız mı..Elınızde Bı buket gulle kalakaldınız mı... Nerden bıleceksınıozDBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  SEVGİLİLER GÜNÜN KUTLU OLSUN BEBEÄžİM...(S&s) >As!_M€L€q< 45 3,618 04-12-2022, Saat: 12:06 AM
Son Yorum: wildfang
  SevGiLiLer Günün KutLu Olsun MeLeğim ( PeLin ) €BeRimSin 11 879 04-11-2022, Saat: 10:55 PM
Son Yorum: wildfang
  Sevgililer günü 2016 sıla 0 495 02-16-2016, Saat: 05:55 PM
Son Yorum: sıla
  Sevgililer Günü acemhe 13 953 02-14-2011, Saat: 11:34 PM
Son Yorum: acemhe
  Duygusuz ailesinin 14 Şubat Sevgililer Günü Kutlu Olsun... acemhe 21 1,557 02-15-2010, Saat: 08:11 PM
Son Yorum: MaNeSiA

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 03:16 AM